Vatikánsky (jezuitský) holokaust….

Vatikánsky (jezuitský) holokaust….

Holokaust – hromadná obeta viac ako osemnásť miliónov.nevinní protestanti, pravoslávni kresťania, etnickí Židia a menšinové skupiny… ich zničenie v peciach v Poľsku a Rusku pred menej akosedemdesiatimi rokmi katolíckymi diktátormi Adolfom Hitlerom a Jozefom Stalinom (obaja členovia rádu Jezuitov). Toto predstavuje najväčší a najdrahší čin masovej obete človeka v histórii.

“Eugenio Pacelli (neskorší pápež Pius XII) a Wlodomir Ledochowski (generálny predstavený jezuitov) opatrne vytvoril pentagram zlých línií spájajúcich niekoľko hlavných miest známych pre rituálne obete – Rím, Mníchov, Zürich, Hannover,Bordeaux, Štokholm, Dublin, Petrohrad, Nižný Novgorod,Belgorod, Odesa, Záhreb a Bukurešť. Ako vzájomné prepojenie tvorili pentagram lokalizujúci presné polohy. T toho vznikol pentragram koncentračných táborov -koncentračné tábory Lodž, Treblinka, Sobibor, Janowska a Osvienčim.

A konečne, ako táto vzájomne prepojená sieť zlých línií uzavrela temné operatívne prostredie energetický stroj, ktorý je oveľa výkonnejší – Veľký hadrónový urýchľovač CERN vo Švajčiarsku postavený a naplánovaný nacistami v spolupráci s niektorými vatikánskymi skupinami…čím viac viete…vezuel

Spread the love

You may also like...

0 0 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x