Trumpove varovania

Trump vedel, že jeho varovania sa nedostanú k týmto tlstým šialeným šialencom.  Preto sme v situácii, v ktorej sa práve nachádzame.

 Povedať im nikdy nebude dosť.  Nie s médiami Fake News.

 Trump vedel, že jediný spôsob bude, že im z prvej ruky ukážeme, aký je život za radikalizovanej socialistickej extrémistickej vlády.  Potom a IBA potom sa ľudia prebudia a uvedomia si, aké dobré to mali v Trumpovej Amerike.

 Potom musíte vziať do úvahy aj to, že Big Pharma, Big Tech, Hollywood, Vatikán, MSM, ČKS, Irán a kompromitovaní úradníci bažiny DC všetci chceli, aby bol Trump mŕtvy.

 Chceli ho tak veľmi mŕtveho, že sa ho pokúsili v priebehu 4 rokov zavraždiť viac ako 30krát. Zhoršilo sa to, keď bol Epstein vo väzení.  A ešte horšie to bolo, keď Trump zakročil proti vydieraniu cien spoločnosti Big Pharma.

 Povedal nám, že musí na chvíľu odísť.  Povedal nám, že sme vyhrali.  Povedal nám, že sa víťazného návratu dočkáme oveľa skôr, ako si myslíme.  Povedal nám, aké dôležité sú „optiky“ v tejto nebezpečnej hre.  Povedal nám, že nakoniec zvíťazíme.  Povedal nám, že dôjde k prechodu do budúcej Trumpovej administratívy.  Povedal nám, aké dôležité je mať vieru v Ježiša Krista.  Povedal nám, že to najlepšie ešte len príde.

w

Spread the love

You may also like...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Eva
Eva
7. marca 2021 18:22

Děkuji za zprávu.Věřím v Boží plán.

Jiří
Jiří
7. marca 2021 10:08

To bylo moc hezké. Dává to naději všem dobrým lidem.

Jana
Jana
6. marca 2021 10:34

Moc díky za tyto zprávy i za Vezuel kanál na YT..Pečlivě studuji a držím se plánu..WWG1WGA

4
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x