Ženský princíp

Prenesenie ženského princípu, ukotvenie esencie ISIS na Zemi

Prišla ďalšia energetická vlna, ktorá tlačí do našich štruktúr a vysťahuje všetky bolesti a zranenia na ženskej úrovni bytia. Takýchto vĺn bolo niekoľko a zdá sa, že táto smeruje do jadra našich kostí, krvi a kvantovej hladiny do niektorých záznamov v našich kvantových DNA. Cítia ju predovšetkým bytosti v ženských telách, ale odohráva sa aj v mužských telách, len iným spôsobom. U žien je to tak, že pastieri staroveké zranenia z tejto esencie krehkosti a jemnosti. Všetky škody a násilie z tejto úrovne vychádzajú na povrch a teraz žiadajú povedomie a uzdravenie. Silový boj temna vo vládach sveta a ich prisluhovačov sa teraz zintenzívnil a ukazuje svoju pravú tvár. Už sa nezahaľuje do potešujúcich slov a pretvárky pod rúškom ľudstva. Otvára sa v Pravde a jej obludnosti, aby pochopil všetko, čo tu behá.

Tak staroveké bohyne, kňažky a psychiky sedia v kruhu a poradili sa, čo s populáciou planéty. Výsledok z toho vznikol taký, že ženy teraz dostávajú podporu a láskyplné energie z jemnohmotných ríši všetkých sfér Bytia a Univers. Preto si uvedomujú všetky traumy a bolesti, ktoré sú dlho uložené z kolektívnej úrovne ľudstva. V druhej fáze sa to stane, a v niektorých sa to už deje, dokonca aj u mužov. Naučia sa citlivosti, otvorenosti, prejavu lásky, rozhodovania zo srdca a prestanú využívať bojové energie na svoje ciele, nechávajú ich na obranu a ochranu žien. Celá spoločnosť sa zmení. Toto je ′′ uzáver ′′ s urýchleným katalyzátorom a turbulentným čističom. Tak sledujme svoje vnútornosti, opustime svoj strach a vyčistime všetko, čo môžeme, aby sme v novom prostredí vstúpili do éry ľudstva. Do epochy menom Zlatý vek. Aj keď to momentálne nevyzerá, sme v prevratnom období nastavenia úplne inej spoločnosti univerzálnej / kozmickej / galaktickej osoby. Všetky bytosti sa spájajú, aby pomohli Gaii a jej obyvateľom. Existujú hostitelia podporných bytostí a pomáhajúcich esencií zo zdroja. Starostlivosť a láska je zabezpečená. Stačí len otvoriť sa a pochopiť, že podporou druhej strany nenávisťou, bojom, zúfalstvom a plytvaním je všetko zdržané a zdržané.

Verím, že mnohé duše si vypočujú toto posolstvo a pochopia vo svojom srdci. Prajem Vám to najcennejšie na tejto ceste a to je sebaprijatie, sebaláska a pochopenie sebahodnoty, potom vybudujeme ďalší svet.

An-ab-el do Kristaaa-el
www.dotekhvezd.cz
obrovské. bytosti z inej dimenzie Lolah a Faíh

zdroj: https://www.facebook.com/1092447818/posts/10219135467712874/?d=n

Spread the love

You may also like...

0 0 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x