Kontrola nad spravodajskými agentúrami

V novembri 2018 spoločnosť NSA & MIL Intel prevzala kontrolu nad CIA a jej partnerskými spravodajskými agentúrami.

 CIA / Mossad a spravodajské agentúry FVEYS .. Pre Austrálčanov je ASIO súčasťou FVEY.

 Každý vodca svetového prezidenta, premiéra, kráľa alebo kráľovnej musí ODSTÚPIŤ, vrátane prezidenta Trumpa.  Neboj sa, že sa vráti.

 Keď to urobí oficiálnym (prichádza jeho veľké rozhodnutie), potom musíme mať voľby do 120 dní.  Je to tu, kde volíme vládu o 10% väčšiu ako je teraz.  Už nikdy nebudeme mať demokrata vs republikána ani liberála vs práce.  Pod GESAROU sa dostaneme späť k pôvodným ústavám a sediaci vodcovia budú pri moci tak dlho, ako budú chcieť, až do smrti alebo urobia zle.  Ak urobia zle ľuďmi, dostanú sa z armády.

 Teraz nakreslite čiaru z Vatikánu do Rothschildovho bankového systému (centrálne banky a Federálny rezervný systém). Rothschildovci vlastnia Vatikán a jeho banku.

 Teraz máme v Európe rozsiahlu operáciu s názvom OPERATION: DEFENDER EUROPE.  Začalo sa to 17. marca 2020.

 Toto preberá kontrolu nad Vatikánom, je to mafia a zmocňuje sa všetkých centrálnych bánk Rothschildovcov.

 Existuje niekoľko centrálnych bánk, tj Riksbank vo Švédsku, Európska centrálna banka a Deutsche Bank, ktoré mali obete koronavírusu.

 Nakreslite čiaru od agentúr Intel k Royal Family a napíšte marec 2019.

 Kráľovská rodina je vlastníkom všetkých týchto spravodajských agentúr.

 Vlastnia CIA.  Vlastnia všetky FVEY.  Vytvorili Mossad v Izraeli a tiež Saudský Intel.

 Teraz sú kráľovské rodiny QE1 a QE2 germánskeho pôvodu.  Aj oni vytvorili svetové vojny.  Ukradli všetko ópium z vojen na Blízkom východe a v Ázii.  (Vietnam a Kórea) využívajúc svoje spravodajské agentúry a dodal by vatikánskym mafiám ópium, aby sa z nich stal heroín a zásoboval svet.

 Tieto agentúry Intel vytvárajú teroristické organizácie, teroristické útoky a útoky pod falošnou vlajkou.  Zúčastňujú sa na všetkých druhoch obchodovania s ľuďmi.  Drogy, deti, bomby alebo čokoľvek iné ..

 Adolf Hitler bol teda Rothschild.  Keď sa vojna skončila, prepašovali ho a 12 000 nacistov do Argentíny v rámci operácie Paperclip.

 Aj o kom viete, že ste rodinou „BUSH“, je skutočne rodina SCHERF z Nemecka. George Bush Senior slúžil v nemeckom námorníctve a bol prepašovaný spolu s nacistickým vrahom do USA s programom kontroly mysle MK ULTRA.

 To bol teda stručný náčrt toho, čo kráľovská rodina urobila.  V marci 2019 teda USA prešli a zbavili všetky kráľovské sily potom, čo bola CIA pod plnou kontrolou.

 Ďalej chcete nakresliť čiaru z Kráľovskej rodiny do Vatikánu.  Kráľovskú rodinu vlastní Vatikán.

 V roku 2019 bol teda vo Vatikáne vykonaný razia dvakrát, čo môžete prehľadať.  Zadržali tiež 5 alebo 6 na vrchole Vatikánu a zatkli tiež vatikánsku mafiu.

 Rovnako ako v roku 1999, keď armáda donútila Billa Clintona podpísať Nesaru.  Armáda prinútila Borisa Johnsona dostať sa cez brexit.  Čo teda vlastne urobil brexit?  Prerazila struny do Vatikánu.

 Akonáhle boli všetky v poriadku a skutočne prebiehali. V novembri 2019 americká armáda odišla a vyzliekla všetky kráľovské aktíva.  USA sú teraz úplným vlastníkom agentúr Spoločenstva a Intelu.

 Potom sa vo februári 2020 stane brexit oficiálnym.  Kráľovskí úradníci boli oficiálne zbavení vatikánskeho vlastníctva.

 Môžete si sem teda zapísať 3 dátumy.

 Polovica 2019 alebo dátumy vatikánskych razií

 November 2019 Royal Assets Stripped.

 Február 2020 brexit.

 Vieš, ako som práve prerušil proces.  Zistili ste, že Kráľovská rodina riadi intelektuálne agentúry.  Patria sem izraelský Mosad a Saudská Arábia.

 Boli to títo muži a nemecká rodina Bush / Scherff, ktorí vytvorili útok 11. septembra (Kráľovská rodina / nacista) na USA, aby zastavili NESARA / GESARA a vytvorili ďalšiu vyľudňujúcu sa / ópiovú a ropnú kontrolu nad vojnou.

 Takže PBK bol poslaný do Veľkej Británie a býval na mnohých miestach a 20 rokov bol hlavným námorným inžinierom.

w

Spread the love

You may also like...

0 0 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x