Rothshildovci financovali…

Rothshildovci financovali Hitlera, Karla Marxa, Lenina, Stalina a Maa.  Jacob Schiff si objednal vraždu ruskej rodiny Romanovovcov, pretože odmietli ísť podľa plánov Bankárov . Romanovovci boli kresťania.  Komunisti brutálne zavraždili celú Romanovovu rodinu, aby sa z Ruska stala komunistická krajina.  Bankári / globalisti financovali Hitlera, Marxa, Lenina, Stalina a Maa.  Dnes bojujeme s rovnakými komunistami.

Spread the love

You may also like...

0 0 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Daniela Bobbova
Daniela Bobbova
29. marca 2021 11:50

Musím k tomu napísať pár slov. V dnešnej dobe už nikto nehľadá Boha. Zlo (diabol) ovládol celý svet. Ľudia sa neklaňajú Nášmu Stvoriteľovi, nášmu vykupiteľovi, ktorý zomrel za naše hriechy, nekajajú sa zo svojich hriechov. Klaňajú sa modlám, vyhľadávajú rozkoše, peniaze, moc, túžia po bohatstve …. Je len ´málo skutočných kresťanov, ktorý majú živý vzťah s Bohom a počúvajú Ho. Nikto nehľadá Božie pravdy, ktoré sú napísané vo Svätom písme a teraz je doba keď každý môže slobodne skúmať Sväté písmo a nasledovať Ježiša. Všetko čo sa má stať je napísané v Biblii a skutočný kresťania vedia čo má prísť na tento svet. Bez Krista nie je žiadna nádej pre ľudí. Nebo a peklo je skutočné reálne. Bez Ježiša Krista nikto nedôjde k spáse a nebude mať večný život. Preto kto číta tieto riadky Vás prosím odovzdajte svoj život Ježišovi Kristovi, urobte ho svojím Pánom a Spasiteľom.
Modlitba K Ježišovi Kristovi (evanjelium:
Verím, že Ježiš je Boží syn.
Nebeský Otec, prichádzam k tebe v mene Ježiša Krista a vyznávam, že je v mojom živote hriech a že som vykonal /a/ veci, ktoré sú v rozpore s tvojím slovom. Prosím Ťa odpusť mi, očisti ma krvou svojho syna Ježiša Krista, ktorý šiel na križ aby zomrel aj za moje hriechy a ja som mal /a/ večný život. Pán Ježiš chcem žiť život tak, ako chceš Ty aby som ho žil /a/. Odpúšťam všetkým, ktorí mi ublížili.
Pane Ježišu buď mojím Spasiteľom a Pánom môjho života. Chcem Ťa nasledovať a poslúchať po všetky dni svojho života. Ďakujem, Ti, že si počul a prijal túto moju modlitbu. Amen.
Tento svet už nikdy nebude taký, aký bol predtým. Kniežatstva a mocnosti ovládnu tento svet. Pomôže nám Jedine Boh, ktorý nás stvoril preto, aby sme slúžili Jemu. On jediný je spravodlivý. Pre Neho a skrze neho bolo všetko stvorené.
Sláva a chvála nášmu Bohu skrze Ježiša Krista pod vedením Ducha Svätého.

Jozef Fila
Jozef Fila
27. marca 2021 7:57

Bol by som opatrny pri preberani “informacii” z dielne anglo-saskej nadnarodnej oligarchie klanovokorporatnych skupin his-tórickeho kapitalu…to ze dokazu nastavovat faktologiu podla svojich planov nas uz presvedcili napriec storociami…hlavne v oblasti zivotopisu Stalina a nielen jeho sa dockame zaujimavych skutocnosti…

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x