Chceli Maxine Waters a Joe Biden zrušenie rozhodnutia súdu v prípade Chauvin?

Keď sa Joe Biden v pondelok alebo v utorok prebudil zo svojho popoludňajšieho spánku oznámil, že dúfa, že porota „urobí správne veci“ alebo „urobí správne rozhodnutie“ a usvedčí Chauvina. Čo ak by tieto komentáre neboli idiotskými vyhláseniami mimo a boli urobené úmyselne ?

Možno sa pýtate prečo?

Argument Nolteho a súhlasíme s tým, že krajne vládnu ľavicoví neomarxisti, ktorí tvoria väčšinu vládnucej triedy demokratickej strany, argumentujú, že systém trestného súdnictva je „zmanipulovaný“ a že je „vo svojej podstate rasistický“. Keby to tak skutočne bolo, neexistuje spôsob, ako by mohol byť Chauvin uznaný vinným. Aký lepší spôsob, ako podporiť váš argument, ako nechať sudcu rozhodnúť sa o nesprávnom postupe v prípade, ktorý sa v mnohých ohľadoch javí ako nepriedušný?

Pozrite sa napríklad na Maxine Waters. Priletela na svojej metle do Brooklynského centra v Minnesote, ktoré sa stalo základom pre policajných šialencov, ktorí tvoria Black Lives Matter a Antifa.

Napriek dňom obrovského a intenzívneho násilia v tomto meste Waters navrhla, že ak nebude Chauvin odsúdený za vraždu prvého stupňa, nezamestnaní neandertálci, ktorí tvoria vyššie uvedené dve skupiny, by mali rozbiť viac okien a ukradnúť ďalšie veci. Aby toho nebolo málo, Joe Biden si o pár dní neskôr prečítal svoj teleprompter a v podstate požadoval verdikt o vine. V čase, keď Biden dosiahol úroveň vedomia, aby urobil toto vyhlásenie, porota už rokovala o rozsudku. Násilný a nahnevaný dav však nebol izolovaný.

Ak niekedy zaznelo pískanie, že ak by „neodmysliteľne rasistický“ systém trestného súdnictva nešiel správnym smerom, je tu váš pokyn vrátiť sa späť a zničiť mesto.

Možno majú Waters a Biden príliš veľkú zásluhu na tom, že skutočne majú inteligenciu, alebo v prípade Bidena mentálnu jasnosť, aby si uvedomili, čo ich slová v skutočnosti pre masy znamenali.

Joe Biden gets angry at Facebook

Obaja skutočne chceli ale chaos a anarchiu.

Prečo? Pretože demokrati a ich pretoriánski strážcovia v mainstreamových médiách vedia, že ak bude Chauvin odsúdený, ukáže to, že systém funguje.

Zneplatnenie súdneho rozhodnutia vyvolané sudcom v procese by dosiahlo cieľ udržiavať mestá v chaose, postaviť políciu do polohy, v ktorej je nútená konať, a získať tak viac videozáznamov o tom, že policajti použili to, čo oni považujú za „nadmernú silu“. „ Pozri! Polícia je systémovo rasistická! “ plakali by.

“Ale,” hovoríte … “, prečo by chceli poškodiť amerických občanov?”

Pretože pre liberálov ciele ospravedlňujú prostriedky. Prečo si myslíte, že minulé leto, keď horeli mestá, ničili sa podniky a ľudia boli obviňovaní, keď sa pokúšali vychutnať si večeru, ste od krajných ľavicových demokratov počuli iba … cvrčky?

Okrem skutočnosti, že sudca rozhodujúci v konaní sa dopustil závažných pochybení, keď jednak nenariadil zmenu miesta konania, a jednak nezadržal porotu, Waters v zásade hrozila porote, že ak nedosiahne požadovaný rozsudok, ľudia by mali byť násilnejší. Je teda možné, že keď sa Chauvinovi právnici odvolajú proti verdiktu.

A ak sa tento rozsudok v odvolacom konaní zvráti, demokrati dostanú po celú dobu to, čo chceli. Spravodlivosť? Nechcú spravodlivosť. Chcú chaos. Inak by to odsúdili minulé leto.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x