Trump robí nemysliteľné

Ako novinárka v odbore zábavy som mala možnosť reportovať sledovať Trumpa už viac ako desať rokov a za všetky moje roky, čo som sa mu venovala, som o mužovi nikdy nepočula nič negatívne, kým neoznámil, že sa uchádza o prezidenta. Majte na pamäti, dostala som zaplatené veľa peňazí, aby som vykopala špinu na životných osobnostiach ako Trump, takže škandálny príbeh o slávnom miliardárovi mohol potenciálne predať veľa časopisov a bol by obrovským pierkom v mojej čiapke.

Namiesto toho som zistila, že nepije alkohol ani drogy, je to pracovitý obchodník. Okrem toho je jednou z najštedrejších celebrít na svete so srdcom naplneným viac zlata ako jeho newyorský penthouse za 100 miliónov dolárov. Pretože médiá tak nešťastne zlyhali pri oznamovaní pravdy o Trumpovi, rozhodla som sa dať dohromady niektoré skutky láskavosti, ktorých sa dopustil počas troch desaťročí, ktoré zostali prakticky bez povšimnutia.

V roku 1986 Trump zabránil vstupu na rodinnú farmu Annabell Hill po tom, čo manžel majiteľky spáchal samovraždu. Trump osobne zavolal na aukciu, aby zastavil predaj domu a ponúkol vdove peniaze. Trump sa rozhodol zasiahnuť potom, čo v správach videl Hillovej prosby o pomoc.

V roku 1988 komerčná letecká spoločnosť odmietla letieť s chorým Andrewom Tenom
- ortodoxným židovským dieťaťom so zriedkavým ochorením, po celej krajine, aby získalo lekársku starostlivosť, pretože muselo cestovať so zložitým systémom podpory života. Jeho žiaľom zasiahnutí rodičia kontaktovali Trumpa so žiadosťou o pomoc a on neváhal poslať svoje vlastné lietadlo, aby odviezol dieťa z Los Angeles do New Yorku, aby sa mohlo liečiť.

V roku 1991 strávilo 200 mariňákov, ktorí slúžili v operácii Púštna búrka, čas v tábore Lejune v Severnej Karolíne predtým, ako sa mali vrátiť domov k svojim rodinám. Mariňákom však bolo povedané, že došlo k chybe a lietadlo ich nebude môcť odviezť domov v plánovaný deň odletu. Keď sa to Trump dozvedel, poslal svoje lietadlo na dve cesty zo Severnej Karolíny do Miami, aby bezpečne vrátil námorníkov z vojny v Perzskom zálive svojim blízkym.

V roku 1995 sa motorista zastavil na pomoc Trumpovi po tom, čo limuzína, v ktorej cestoval, dostala defekt. Trump požiadal "dobrého samaritána", ako by sa mu mohol odplatiť za jeho pomoc. Muž žiadal iba kyticu kvetov pre svoju manželku. O niekoľko týždňov Trump poslal kvety s poznámkou, ktorá znela:"Splatili sme vašu hypotéku". 

V roku 1996 podal Trump žalobu na mesto Palm Beach, Florida. Obvinil mesto z diskriminácie jeho rekreačného klubu Mar-a-Lago, pretože umožňoval vstup Židom a černochom. Abraham Foxman, ktorý v tom čase ako riaditeľ Ligy proti hanobeniu uviedol, že Trumpovo obvinenie malo veľmi dobrý efekt, pretože ostatné kluby nasledovali jeho vedenie a začali prijímať Židov a černochov. 

V roku 2000 predstavil Maury Povich malé dievčatko menom Megan, ktoré vo svojej šou bojovalo s krehkou kostnou chorobou a Trump ho náhodou sledoval. Trump uviedol, že príbeh a pozitívny prístup malého dievčatka sa dotkli jeho srdca. Kontaktoval teda Maury a veľmi štedrým šekom obdaroval dievčatko a jej rodinu. 

V roku 2008, po tragickom zavraždení členov rodiny Jennifer Hudson v Chicagu, Trump bezplatne umiestnil oscarovú herečku a jej rodinu do jeho hotela Windy City. Okrem toho Trumpova bezpečnosť prijala ďalšie opatrenia, aby zabezpečila, že Hudson a jej rodinní príslušníci budú v takomto zložitom období v bezpečí. 

V roku 2013 vodič newyorského autobusu Darnell Barton spozoroval ženu blízko okraja mosta a hľadiac na cestu dole, keď išiel okolo. Zastavil autobus, vystúpil a objal ženu a zachránil jej život tým, že ju presvedčil, aby neskákala. Keď sa Trump dozvedel o tomto príbehu, poslal vodičovi autobusu - hrdinovi šek iba preto, lebo veril, že dobrý skutok si zaslúži byť odmenený. 

V roku 2014 Trump dal "odškodné" Sgt. Andrewovi Tamoressimu po tom, čo strávil sedem mesiacov vo väzení v Mexiku za neúmyselné prekročenie hranice medzi USA a Mexikom.

Prezident Barack Obama sa obťažoval ani jedným telefonátom na pomoc pri prepustení námornej pechoty USA. Trump však otvoril svoju vlastnú peňaženku, aby pomohol námornému opravárovi postaviť sa na nohy.

V roku 2016 sa Melissa Consin Young zúčastnila na Trumpovom zhromaždení a s plačom poďakovala Trumpovi za zmenu jej života. Uviedla, že s Trumpom hrdo stála na pódiu ako Miss Wisconsin v USA v roku 2005. Po rokoch sa však stretla s nevyliečiteľnou chorobou a počas svojich najtemnejších dní vysvetlila, že od Trumpa dostala rukou napísaný list, v ktorom jej hovoril, že je najodvážnejšou ženou.Viem. Hovorila o príležitostiach, ktoré nakoniec dostala od Trumpa a jeho organizácií poskytla jej mexicko-americkému synovi celú cestu na vysokú školu. 

Lynne Patton, černošská výkonná riaditeľka pre Trumpovu organizáciu, vydala v roku 2016 vyhlásenie na obranu svojho šéfa pred obvineniami, že je rasista a fanatik. S plačom prezradila, ako roky bojovala s užívaním návykových látok a závislosťami. Namiesto toho, aby ju vykopol na ulicu, Trumpova organizácia a celá jeho rodina pri nej lojálne stáli v nesmierne ťažkých časoch. 

Láskavosť Donalda Trumpa nemá hraníc a jeho veľkorysosť sa dotýka a stále dotýka životov ľudí každého pohlavia, rasy a náboženstva. Keď Trump vidí niekoho v núdzi, chce pomôcť. Pred dvoma desaťročiami sa Oprah v televíznom rozhovore opýtala Trumpa, či by niekedy kandidoval na prezidenta. Povedal: „Keby sa to tak zhoršilo, nikdy by som to nechcel úplne vylúčiť, pretože som už naozaj unavený z toho, čo sa deje s touto krajinou.“ “ Ten deň nastal. Trump vidí, že Amerika je v núdzi, a chce pomôcť. Aké nemysliteľné! Na druhej strane, počuli ste niekedy o tom, že Hillary alebo Obama niekedy robili také veci z vlastných zdrojov? Teraz je to skutočne nemysliteľné! Môže sa oplatiť poslať ďalej !!! Len ukážky, že najali toho správneho chlapa. Ak by ho Hollywood, liberáli a MÉDIÁ prestali obťažovať, bude mať Trump čas urobiť pre USA aj svet oveľa viac pozitívnych vecí.
PS: pre tých, ktorí kontrolujú fakty, neobťažujte sa. . . všetky príbehy sú SKUTOČNÉ! Liberálni, pokrokoví, socialisti chcú tohto chlapíka zničiť. .
Spread the love

You may also like...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x