Zmena zákona ohľadne covidu v New Yorku


Nasledujúce ustanovenia budú platiť pre každú zdravotnú pohotovosť vyhlásenú guvernérom. Na základe tohto príkazu môže ktorýkoľvek miestny zdravotnícky pracovník násilne vyviezť a zadržať občana alebo skupinu občanov, ktorí sú infikovaní alebo dokonca podozriví z infikovania, alebo „nosiča“, ktorého považujú za potenciálne nebezpečný pre verejné zdravie.

RIADITEĽ ALEBO JEHO ALEBO JEJ DELEGÁT ALE NIE JE OBMEDZENÝ TÝMTO NARIADENÍM. Vyžaduje sa iba jeden príkaz na identifikáciu osoby alebo skupiny podľa mien alebo „primeraného popisu“. Nie sú povinní poskytnúť vám kópiu “objednávky” … musia ju iba zverejniť v zadržiavacom priestore. Týmto holdingovým priestorom bude „zdravotnícke zariadenie ALEBO INÉ“ príslušné zariadenie alebo priestory “určené guvernérom ALEBO ním menovaný delegee. Táto väzba môže trvať od 3 do 60 dní, ALE môže ju predĺžiť súdny príkaz. NEPOSKYTNITE IM „príležitosť byť vypočutý“, AK TO NEŽIADATE. To dáva CELKOVÚ DIKTORIÁLNU SILU NIELEN guvernérovi ALE AJ jeho ustanoveným „delelgátom“ a miestnym zdravotníckym úradníkom …

Ak vás odstránia, štát vám vezme deti. To sa tu neuvádza, ale je to DANÉ. „Toto nadobúda účinnosť 13. dňom po tom, ako sa stane zákonom“ Chystáte sa ?!

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
eave
eave(@eave)
30. decembra 2020 13:39

Tomuto nerozumiem.😔

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x