Dôležitý mýľnik 6 január 2021

Toto bolo postnuté na 4chan. Jeden z možných scenárov udalostí 6 januára.Verte mi alebo nie, nebude záležať na hlasoch zboru voliteľov. Táto udalosť má šancu vôjsť do dejín ako najväčšia “trollovacia akcia” histórie. Možno viete, možno nie ale Ústava garantuje viceprezidentovi, čiže M. Pencovi spočítavanie hlasov zboru voliteľov.

Plán pre Mika Penca je nasledovný, počet hlasov sa bude spočítavať na strojoch Dominion alebo im podobným. Vyberie USB a updatuje celý softwér pred voľbou presne tak, ako to urobili zamestnanci spoločnosti Dominion v prezidentských voľbách a stroj sa použije na spočítanie hlasov zboru voliteľov. Pamätajte, že táto udalosť bude bežať naživo v národnej televízii. Výsledky nebudú iba zlomkové, ale výjde von viacej hlasov ako voliteľov s výsledkom Trumpovho víťazstva.

Snemovňa podľa predpokladu vybuchne v chaos. Samozrejme, že spočítavanie sa stane predmetom odmietnutia. Pence potom iniciuje prepočítanie hlasov. Použije ten istý prístroj na vytlačenie nových volebných lístkov. Výsledky po prepočítaní budú veľmi podobné, s tým, že sa zmení iba zopár nepodstatných hlasov.

Je predpokladané, že demokrati začnú hovoriť o podvode a Pence vznesie námietku a zrovná si poriadok. Všetkých upozorní, že je koniec hlasovania a príliš neskoro, pretože prepočítavanie bolo dokončené. Potom zámerne vymaže softwér volebného stroja.

Toto je len hrubá náčrt toho, čo je v pláne. Nepoznám presné detaily, nakoľko mi ich môj zdroj nemôže prezradiť. Toto je dôvod, prečo chce mať Trump v DC 6 januára ľudí, ak by sa to zvrhlo na divoké boje.

V prípade ak bude Pence zatknutý, Pompeo zachráni voľby. Pence bude vo väzení a bude čakať na súd za zradu. Čaká ho poprava zastrelením. Je to zbabelec a bude spievať ako vtáčik a prizná VŠETKO.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x