UPDATE SITUÁCIE

Aby sa obišli mainstreamové médiá (napr. MSNBC, CNN, NYT) a ich kontrolovaná opozícia (napr. Infowars), je americká exekutíva zapojená do priameho dialógu s (vybranými časťami) verejnosti. Ak chcete pochopiť, prečo je to nevyhnutné, musíte si urobiť prieskum historického vzťahu medzi médiami a (doteraz mimo kontroly) spravodajskými službami.


Toto je vojna o dôveryhodnosť a legitimitu, pričom bitka sa teraz vynára z tieňa do očí verejnosti. V skutočnosti nezáleží na tom, čo si myslíte o Trumpovi alebo jeho administratíve ako takej, pretože to nie je „politika“, ako ste ju poznali. V súčasnosti v USA práve koná vojenskú vládu, ktorá bojuje proti tieňovej vláde „deep statu“. Zachováva civilnú fasádu, aby sa zabránilo panike a spoločenskému zrúteniu.
Neveríte mi?


V decembri bol vyhlásený formálny stav núdze, ktorý bol vyhlásený so všetkými právomocami a zostáva v platnosti

https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/executive-order-blocking-property-persons-involved-serious-human-rights-abuse-corruption/

Vojenské súdy sa pripravujú:
https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/presidential-executive-order-protecting-america-lawful-detention-terrorists/

K zaisteniu obrovského majetku došlo:

https://www.treasury.gov/ofac/downloads/sdnlist.pdf

Zapečatené žaloby sa dejú

https://abcnews.go.com/Politics/dozens-seals-criminal-indictments-dc-docket-mueller/story?id=59249030

Tisíce vyšších riadiacich pracovníkov rezignovali.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1B-95giwldeKgsd0nYiw_sEaSf4kGNLZgEIvEhL2mVAw/edit#gid=0


Abnormálny počet politikov sa neusiluje o znovuzvolenie.

https://ballotpedia.org/List_of_U.S._Congress_incumbents_who_did_not_run_for_re-election_in_2018

Watergate bol oproti tomu maličký výkyv. Anonymný tím, ktorý stojí za identitou Q, je nový „hlboký hrdlo“ a „anoni“ a „autsideri“ sú noví Woodwardsovia a Bernsteinsovia, ktorí šíria protikorupčné posolstvo široko ďaleko. Internet odstraňuje sprostredkovanie všetkých tradičných vydavateľských platforiem a mediálnych impérií a obchádza ich cenzúru a klamstvo. Čítanie tejto správy je absolútnym dôkazom toho, že táto nová stratégia public relations funguje!
Kľúčovou otázkou je, ako by ste mali odpovedať na správy Q, pretože rozumní ľudia sa môžu rozhodnúť, že sa budú líšiť v interpretácii propagandy.
Verím, že to, čo nám Q predstavuje, je konečná hra procesu, ktorý prebieha už desaťročia. Atentát na JFK bol štátny prevrat iniciovaný silami „deep state“ proti formálnej vláde. JFK zrušila moc kartelu súkromného centrálneho bankovníctva a predtým, ako dokončil plán, sa ho rozhodli ukončiť.
Toto je teraz dlho očakávaný puč Američanov Patriots, ktorým sa má obnoviť pôvodná republika. Je to „druhá americká revolúcia“, ktorej cieľ je do veľkej miery rovnaký ako ten prvý: oslobodenie od nespočetných mocností aristokracie a nadnárodných financií. Všetci vaši prezidenti by nemali pochádzať z malého súboru privilegovaných rodín.
Ako si môžeme byť primerane istý, že Q je „skutočné riešenie“? Z viac ako 4 000 „omrviniek“, ktoré klesli o Q, sú tu desiatky a desiatky (pravdepodobne viac ako 300) „potvrdení“, ktoré zriadila správa.

https://mega.nz/#F!bvR2lCJB!OOP1-Dxp58XnrI7c8VSm9Q!36xGUL6Y

Niektoré sú malé a jemné (nepravdepodobné „zhody“ pravopisu a načasovania kvapiek Q s Trumpovými tweetmi), niektoré obrovské a neprehliadnuteľné (sledovanie dohody s Kóreou v dostatočnom predstihu) a niektoré úžasne hlúpe (napríklad výzva Q, aby uviedla „tip hore “do Trumpovho prejavu a stáva sa!).


Tieto zlomyseľné sily sú teraz vykorenené a spravodlivosť prichádza epickým spôsobom. To je v našom živote absolútne bezprecedentné a je namieste prirodzená skepsa. Je to iba moje najlepšie čítanie situácie, ktoré je mienené ako dar môjho pohľadu a intelektu pre vás. Ak by vyšlo najavo, že som iba ďalší ľahkoverný blázon s klávesnicou, ľahko prijmem následky na reputácii.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4.2 5 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x