Ranná káva od zajaca 6/1/2021

Odkaz pre Zostávajúcich v Ráde od Vikinga

Viedli ste ma 40 rokov a dovolili mi žiť aj napriek tomu, že som odmietol prekročiť na temnú stranu globálneho Deep Statu a zúčastniť sa rituálnej obety 11 septembra. Tento skutok by mal byť odplatený týmto odkazom pre vás všetkých. Použite ho, aby ste si zachránili život, lebo táto ponuka je platná krátky čas. Prečo si myslíte, že ak zničíte svet v ktorom žijete, budete môcť ujsť niekam inam do bezpečia, ako vám bolo sľúbené,  keď deštrukcia dopadne na planétu Zem?

Či ste pod povrchom alebo sa delíte o planétu s vašimi bohmi, nikdy ste nepredpokladali, že niečo môže sa diať inak, ako vám bolo sľúbené. Nie ste odlišní od ľudí veriacich v Boha, z ktorých sa smejete. Udial sa intergalaktický zásah katastrofických rozmerov voči vašim mimozemským bohom a voči vám. Boli obvinení zo zločinov proti ich vlastným stvoreniam a boli hromadne popravení. Otec, Syn a Duch svätý navždy zbavení existencie. Vy, Zostávajúci, nie ste viac vítaní nikde vo Vesmíre kvôli vašej spoluúčasti na ich zločinoch. Niektorým z vás to už bolo povedané skôr, ale nechceli ste tomu veriť. Tento odkaz je teraz oznámený, keďže sa veci znova vyhrotili.

S čím musíte počítať v prechodnom čase u každého z vás je to, že  nie je miesto kam utiecť alebo sa schovať. Žiadni bohovia a vôbec žiadna pomoc. Bbudete nenávidení a lovení kamkoľvek pôjdete ako samotní nepriatelia existencie.

Možno vaši lídri, hlavy rodín, skupín akéhokoľvek druhu zadržiavali pred vami túto informáciu.

To je blbé, keďže budete dohnaní na zlom mieste v zlom čase, preto toto varovanie.

Je cesta von z vašej dilemy, ak si vyberiete múdro. Vedieť ako sám seba dostatočne zlepšiť pre pokračovanie v existencii je to, čo sa tu ponúka. Ak budete pokračovať po svojej súčasnej ceste seba deštrukcie, bude s tým čoskoro vysporiadané. Zvážte zásah, ktorý pohltil vašich bohov a všetku ich technológiu. Akú šancu máte? Vážne si myslíte, že bude možný ďalší Krstný otec alebo Pindar na Zemi? Nebude vám ponúknutý deadline. Nebudete vedieť o svojom konci. Rozhodnite sa, kým ešte môžete.

Kto je Viking ?

Niektoré z ďalších krycích mien, pod ktorými je známy, sú „Sekáč“ a „Ničiteľ“. Jeho úloha je „Lovec mimozemšťanov, ktorí zabíjajú“. Jeho doména je v úrovniach nad touto pozemskou rovinou, v hierarchiách, ktoré existujú nad našou pozemskou vládou. To znie všetko veľmi sci-fi, až kým som si nepripomenul, že svet, v ktorom žije, musí byť skutočnejší ako ten, v ktorom žijeme my.

Je zrejmé, že existuje šesť generálov, ktorí sú nad všetkými ostatnými vojenskými telesami na povrchu Zeme. Títo šiesti generáli vedú prácu v doménach nad pozemskou rovinou. Viking stál na čele týchto generálov.

Ako hlavný generál, poľný veliteľ a člen zložky presadzovania práva mal za úlohu pozorovať a analyzovať tie „entity“, ktoré sa dostali z radu a takpovediac odišli z rezervácie, aby zistili, či sú prevychovatelní alebo neprevychovateľní.

Viking nebol len nad 5 Generálmi, bol tiež súčasťou Pytagorejcov. Pytagorejci sú think tank skupina, ktorá zorganizovala 11. september. Bol súčasťou tejto skupiny do 2001, keď sa odmietol zúčastniť rituálnej obety 11. septembra.

Viking vlastní 3 zvláštne poznávacie prstene, ktoré mu boli dané na znak moci.

Prsteň s čiernym pásom

Tento prsteň reprezentuje štandardný Iluminátsky symbol. Ilumináti, Zostávajúci rozumejú, že keď sa nosí spolu s ostatnými prsteňmi, je to znamenie nebezpečenstva, hrozba, ktorá znamená, nepúšťaj sa do toho chlapa, lebo on robí rozhodnutia.

Prsteň s modrým kameňom

Tento prsteň dal Vikingovi Vatikán ( Čierny pápež) a reprezentoval najvyšší level na Zemi. Viking povedal, že sa ho pokúšali stiahnuť na ich úroveň. Aj keď prsteň reprezentoval najvyššiu úroveň na Zemi, Viking sa už nachádzal nad zemskými úrovňami.

Prsteň Maltézsky kríž vykladaný diamantami

Tento prsteň reprezentuje, že Viking je síce spojený, ale zároveň je nezávislý. Viking mohol ísť medzi Deep State urobiť prácu, ktorá mala byť urobená. Viking dodáva, že oni nikdy nezdieľali svoje plány hrozných vecí, ktoré chceli spraviť. Ako Field Commander s globálnym oprávnením úrovne 64-65 a jeden z vašich výskumníkov na kozmických úrovniach, mám potrebu obrátiť sa na zvyšok rádu.

Musel urobiť hodnotenie týchto zlých entít, pretože prešli cez hranicu až do bodu, keď sa dokonca im ich vlastní vyhýbali, pretože ich považovali za skutočne zlé.

Dokáže cítiť a prostredníctvom extra senzorických schopností identifikovať ich úroveň zla a pochopiť, kde v spektre sa nachádza ich úroveň empatie alebo či vôbec empatia u nich existuje. Po vykonaní  hĺbkovej analýzy poskytne správu o tom, či sú prevychovateľné, opraviteľné alebo nie.

Na rozhodnutia o ukončení (popravení) je potrebný Vikingov podpis. Ďalej vysvetľuje, že každá duša je večná a keď títo Zostávajúci (tí, ktorí ešte zostali v Deep State) prechádzajú alebo zomierajú na zemskej rovine, energia duše opúšťa ich telá a idú na astrálnu úroveň. To je miesto, kde sa koná veľa čistenia, do ktorého je Viking zapojený.

Takže teraz, hlavne preto, že ich falošní bohovia sú preč, sú Zostávajúci v astrálnej úrovni v oveľa slabšom stave (predpokladám kvôli nedostatku ochrany), ako sú tu na pozemskej rovine.

UPDATE 20/2/2021

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 7 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x