Rekapitulácia 6 januára

Nemám čas bohužiaľ urobiť nové video tak si to poďme zrekapitulovať tu.

Trump, Flynn, Lin Wood a všetci vyzývali patritov, aby prišli 6 januára na rally do Washingtonu DC. Prečo tak naliehali na patriotov ? Nechceli sa náhodou patrioti zúčastniť akcie namiesto vysedávania pri počítačoch?

Pekne po rade. Je abslútne jasné, že majú playbook deep statu. Vedia presne ako deep state reaguje na určité situácie. Tak si Q tím povedal, vylákame ich do DC v pravú kritickú chvíľu a budeme ich mať všetkých pokope. Zvolali veľkú rally, lebo vedeli, že všetky zvery z močiara budú na jednom mieste. Vedeli, že budú organizovať BLM a Antifu – deep state sa tým ani netají a verejne na sociálnych sieťach rekrutujú a posielajú manuály svojim “agentom”.

Bolo od začiatku jasné, že sa zamiešajú do davu a budú robiť problémy. BLM a Antifu eskortovala bezpečne v autobusoch polícia do DC už deň vopred. Čo to znamená? Iba jediné, že sú dohodnutí. Starostka Washingtonu mala konečne príležitosť požiadať o Národnú Gardu Trumpa… no myslela si, že proti patriotom a bude to super plán. Budú svedkami toho, aký je celý Qanon a patrioti nebezpeční.

Po skončení rally Trump vyzval patriotov na marš ku Kapitolu, aby si spoločne vypočuli verdikt Kongresu. Vedeli dopredu, že polícia pustí provokatérov cez barikády, nakoľko sa o tom dohadovali dva dni dopredu v emailoch demokrati. Polícia ich vpustila a všetko sa stalo tak, aby to vyzeralo, že to boli patrioti. Senátori v “panike” s plynovými maskami robia teáter pre ľudí a utekajú pred Qanonom v plynových maskách.

UPS a tu sa stala chyba, demokrati nepočítali s tým, že sa niekto dostane k ich počítačom… Národná Garda vtrhla do chaosu vyhnala všetkých narušiteľov, ktorí boli riadne zdokumentovaní a nielen to, pobrala všetky počítače z kancelárií. Demokrati sa znova dali nachytať a poskytli dôkazy proti sebe úplne sami. Keď si uvedomili, čo sa stalo, bolo už pozde. Všimli ste si ten červený spisový obal, čo Trump držal v rukách pred rally ? Plán STING operácie…. veľmi dobre sa bavil a úprimne aj ja s ním.

Pelosi sa v zúfalstve toho čo bude nasledovať pokúša kontaktovať Penca ktorý ju poslal kade ľahšie a dnes dokonca ministra obrany, ktorého sa pýtala, či je Trump oprávnený použiť atómovú bombu. Vedia, že Impeachment nestihnú, pretože sa Kongres stretne najbližšie iba 19 a tak sa ho všemožne snažia odstrániť kým pre nich nebude neskoro….. teda už je neskoro.

Geniálne vymyslené ….. z pukancov som už pribrala 3 kilá. Bavte sa priatelia, the best is yet to come.

vezuel

Spread the love

You may also like...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x