Ranná káva od zajaca 1/10/2021 Búrka začala

Vojenské zatýkanie sa začína týmto týždňom a bude pokračovať v priebehu nasledujúcich 13 dní / nocí. Niektoré medzinárodné razie sa už začali. Taliansko tiež ukázalo ako spoluvinník na amerických volebných podvodoch. Každý dostane pohotovostné upozornenia na telefóny, televízory, rádiá a internet.

Nebojte sa toho, čo príde, pretože to sa to týka bezpečnosti. Po zvyšok mesiaca NECESTUJTE v USA do žiadnych veľkých miest (najmä do Philadelphie). V mnohých veľkých korupčných mestách budú prebiehať vojenské operácie. Ľudia sa začnú búriť, mysliac si, že Trump je vojenský diktátor.

Na odstavenie tohto psa má iba 13 dní.

Implementácia zákona o povstaní sa začala po razii na Kapitole a bola poznačená Trumpovým vysielaním ľuďom, aby sa rozpustili a vrátili sa domov. Toto vysielanie bolo blokované z väčšej časti médiami. Napriek tomu splnil požiadavky na zavedenie zákona.

Mariňáci a vojaci Národnej gardy sú podľa potreby presúvaní pre nepokoje, ktoré sa začnú po celoštátnom vydaní informácií. Intel bude vypustený, aby ho všetci videli a počuli v slučkách, ktoré budú trvať niekoľko hodín. Systém bol pred niekoľkými dňami skontrolovaný komisiou FCC a varoval VŠETKY médiá, že nemôžu blokovať tok informácií podľa federálnych predpisov.

Trump bude odteraz až do 20. storočia nepretržite v pohybe ako šachová figúrka, aby sa predišlo akejkoľvek odvete proti nemu a jeho rodine.

Pred začatím tejto operácie musel Trump legálne vyčerpať VŠETKY ďalšie prostriedky. Dal každému spravodlivú šancu prísť čistý a oni to odmietli. Jeho tlačová správa o „bezproblémovom prechode“ neobsahovala slovo „pripustiť“, pretože to neplánuje. Namiesto toho dôjde k plynulému prechodu moci k jeho novému kabinetu, zamestnancom a viceprezidentovi generálovi Flynnovi.

Zhromaždenie v DC bolo úžasnou udalosťou! Razie v Kapitole sa začali u členov BLM a Antifa (mnohí z oblasti Philly) a zahŕňali kapitolskú políciu alebo tých, ktorí sa vydávajú za kapitolskú políciu. Každý deň sa objavujú nové informácie, ktoré to podporujú. Otvorili barikády a dvere na Kapitol a vpustili ich dnu.

Zdá sa, že tam boli niektorí členovia Special Ops oblečení ako podporovatelia Trumpa, ktorí prišli s davom demonštrantov, ktorí boli schopní zabezpečiť viac ako 20 notebookov s pevnými diskami s údajmi týkajúcimi sa informácií o obchodovaní s ľuďmi z kancelárií Pelosi aj Schumera.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x