Ranná káva od zajaca 13.1.2020

18:33

Dalsie info do skladacky o Hollywoode.

DETI – časť 2 – HollywoodOd roku 1923 sa týčil nad mestom takmer 107m vysoký nápis Hollywoodland. V roku 1949 boli odstránené posledné štyri písmená a ostal len nápis, ktorý poznáme dodnes – Hollywood.

Miesto filmových zázrakov, hviezd, celebrít, naplnených aj nesplnených snov. Za svetlami žiarivých reflektorov sa však nachádza aj Hollywood, ktorý je mestom hriechu, vydierania, vrážd, pedofilov a bahna, ktoré sa na seba vrstvilo po desaťročia. Hollywood patrí do arcidiecézy Los Angeles, v súčasnosti je arcibiskupom Jose Gomez od novembra 2019. Jeho predchodcom bol Roger Mahoney od r.1985 do r.2011. Počas jeho pôsobenia v úrade si 34 pedofilných kňazov našlo 500 detských obetí, ktoré zneužívali. Jeden z nich kňaz Michael Pekar bol obvinený zo zneužitia 23 chlapcov a v r.2007 bol uznaný vinným zo zneužitia 2 chlapcov a dostal trest 10 rokov väzenia, z ktorého si odsedel 6 rokov. Keď sa ho novinári pri prepustení z väzenia opýtali, prečo sa celý čas nespojil s kardinálom Mahoneym odpovedal, že mu nikdy nevolal a nepozná ani jeho telefónne číslo.

Noviny LA Times zverejnili správu o kardinálovi Mahoneym, ktorá pochadzala z interných dokumentov Arcidiecézy v rozsahu 23 000 strán. Zdrojom dokumentov bola Arcidiecéza LA, ktorá ich musela zverejniť na základe súdneho príkazu. Vo februári r. 2020 už však Pekar slúžil omšu s Mahoneym, na výročnom zjazde náboženskej výchovy v LA. Na kongrese ako rečníci vystupovali aj traja kňazi, ktorí otvorene propagujú homosexualitu a všetko čo s tým súvisí James Martin, Brian Massengale a Daniel Horans. Brian M. otvorene hlása že je gay a na kongrese prehlásil : ” Prišiel som na tento kongres ako čierny, gay a teológ.” Na kongrese sa tiež vykonával akýsi podivný obrad so sviečkami, ktorý pripomínal satanský rituál.Detskí herci v Hollywoode sú kapitola o ktorej všetci vedia, ale boja sa o tom hovoriť. Ak vôbec prehovoria, tak obvykle až na sklonku kariéry alebo vo vysokom veku.

Jednou z prvých zdokumentovaných detských obetí holyywoodských pedofilov bola ikonická herečka Shirley Temple. Ako píše vo svojej knihe pamätí, filmy boli cynickým vykorisťovaním detskej nevinnosti. Shirley vo veku 5r. dostala rolu vo filme War babies / Detská vojna/, v ktorom hrala tanečnicu, ktorá hovorí rovnako starému chlapcovi že on si ju nemôže dovoliť, lebo ona je drahá. Oblečená ako polonahá tanečnica so silnými líčidlami hrala vo veku piatich rokov prostitútku.Herci, ktorí sú namočení do pedofilných škandálov je ich obrovské množstvo. Woody Allen bol obvinený 15 obeťami a jednu z nich, svoju nevlastnú dcéru ktorú zneužíval si neskôr zobral za manželku. Kevin Spacey, H.Weinsteina obvinilo 80 obetí. Jedna z hereckých aktivistiek sa raz opýtala policajného vyšetrovateľa od akého veku sú deti sexuálne napadané. Odpovedal že od kojeneckého veku a keď to herečka chcela upresniť povedal, že najmladšie dieťa ktoré bolo zneužité sa práve narodilo a nemalo ešte odstrihnutú pupočnú šnúru.

Deje sa to po celom svete aj celkom malým deťom. V r. 2015 vyšla v indických novinách India Today správa, že 25r. muž sexuálne zneužil dieťa, ktoré bolo na svete len 28 dní. Hollywood to sú príbehy v tme a tajomná bažina. Od 30-40 rokov zlatého veku filmu stojí všetko pozlátko aj na utrpení a lžiach. Ako spomínali pamätníci, policajnému oddeleniu v Hollywoode platili filmové štúdiá peniaze na za to, že budú ututlávať škandály spojené s hviezdami a filmom. Policajti napr. prišli za vedením štúdia a povedali, máte tu hviezdu s ktorou sú problémy, robte s tým niečo inak ju budeme musieť zatknúť. Polícia vraj pokryla aj najväčší škandál Hollywoodu z roku 1947, smrť 22r. Elisabeth Short ktorú volali Čierna Dahlia. Jej telo sa našlo chirurgicky presne prerezané na chodníku v Hollywoode. Nikto nebol obvinený dokonca ani zo strany šiestich novín, ktoré vtedy v Hollywoode fungovali. Podozrivým bol Dr.George Hodel, ktorý bol celebritným lekárom hviezd a na svojej súkromnej klinike vykonával potraty, ktoré boli vtedy zo zákona zakázané. Jeho syn dnes hovorí že jeho otec bol neskôr obvinený zo zneužívania svojej 14r. dcéry a zrejme bol aj vrahom Čiernej Dahlie.

V centre Hollywoodu stojí budova organizácie, ktorá svoju činnosť nazýva náboženstvom, aby nemusela platiť štátu dane. Scientológia má svoje špeciálne zameranie aj na celebrity, keď zakladateľ Ron Hubbard v roku 1959 založil projekt Celebrity. Ako povedala bývalá manželka Placida Dominga Samantha, bola som tam 20 rokov a on chce od hviezd len poslušnosť a peniaze. John Travolta, ktorý je lojálnym členom scientológie prehlásil na kameru, že keby mali Elvis Presley a Marylin Monroe na svojej strane scientológiu, boli by tu s nami dodnes. Táto organizácia, po ktorej sú dokonca v Hollywoode pomenované ulice, má vplyv aj na to aké filmy sa tam natáčajú. V r.2007 zabránili tomu, aby HBO natočila film o R.Hubbardovi. 29.11.2014 bol zaznamenaný najväčší kybernetický útok na Sony Pictures v histórii. Organizácia ktorá si hovorí Strážci mieru odcudzili súkromné údaje 74 000 ľudí. Režisér Mike Smith, herec, kaskadér a držiteľ Oscara natočil v apríli 2020 film “Out of Shadows” ktorý popisuje satanskú realitu v Hollywoode. Príkladom sú speváci, ktorí dobre spievali, ale neboli celebritami a nezarábali milióny. Zmenilo sa to v momente, kedy začali po istom doporučení produkovať hudobné klipy plné satanských a perverzných symbolov, znázorňovali násilie, peklo, satana a otroctvo. /Katy Perry, Miley Cyrus, Lady Gaga/Lady Gaga vyrástla v katolíckej rodine, ale k satanizmu ju priviedla a jej kariéru zmenila Marina Abramovič, ktorá je považovaná “vysokou spoločnosťou” za uznávanú umelkyňu. Jej vystúpenia a inštalácie sú napr. sedenie na hromade zakrvavených kostí, ležanie v pentagrame so sviečkami, fotky s krvavou lebkou alebo škorpiónom, šesť hodinové státie nahej umelkyne v galérii sa nazýva dnes umením a jej diela sú plné násilia a odkazov na pedofíliu a satanizmus.

Vrcholným podujatím, ktoré organizuje len pre pozvaných sa nazýva Duchovné varenie. Ako materiál na varenie používa čerstvé materské mlieko, spermie, krv a moč. V mailoch, ktoré odhalila Wikileaks sa našli prepojenia Abramovičovej na pedofíliu, obchodovanie s deťmi a vysokú politiku. Jej súkromné pozvánky na tieto špeciálne akcie varenia mali adresátov napr. Hilarry C., J.Podesta a pod. Podesta bol šéfom Bieleho domu za éry Clintona, bol v administratíve Obamu, Clintonovej a Bidena. Wikileaks zverejnili 20 000 mailov zo súkromnej adresy Hillary C. a J.Podesty, v ktorých sa mimo iné nachádzajú aj pozvánky na spomínané varenie…. Na stene miestnosti kde sa “varilo” napísala Abramovic krvou na stenu recept – Ostrým nožom si zarežte hlboko do stredného prsty na ľavej ruke a zjedzte bolesť…… Ďalší mail pozýva na súkromnú bazénovú party v Lovettsville od Tamary Luzatto /šéfka person.administratívy H.Clinton 2001-2009/ V pozvánke je doslova uvedené že v bazéne budú určite aj deti privezené Uberom vo veku 11, 9, 7 takže bude predstavenie a zábava…..J.Podesta je tiež majiteľom umeleckej zbierky zvrátených umelcov vrátane M.Abramovic, kde sú odkazy na pedofíliu. Tieto obrazy a sochy sú k videniu na internete. Deti, krv, násilie.

Umelecké predstavy M.Abramovic sprostredkoval aj NY Times, kde mala svôj blog ArtsBeats. Z oficiálnych štatistík štátu Kalifornia, zmizlo za rok 2019 v meste LA ktorého je Hollywood súčasťou 16 607 detí, z toho 292 je uvedená neznáma príčina a 41 podozrivé okolnosti. V súčasnosti je celkovo hladaných 17 377 detí. Vek hľadaných detí je od 6 mesiacov.V r.1984 prijal Kongres USA zákon o pomoci nezvestným deťom aj v dôsledku prípadu Walshes, vďaka tomu vzniklo Národné centrum pre nezvestné a zneužívané deti. 27.7.2006 bol v USA prijatý zákon Adama Walsha, ktorý zaviedol národnú databázu odsúdených za obťažovanie a trestné činy na deťoch.Bažina, ktorá je plná pedofilov siaha na najvyššie miesta umeleckých aj politických kruhov. Nie je to len záležitosť Ameriky. Rozprestiera sa po celom svete. Údaj z r. 2018 hovorí, že v Bangkoku sa dá priamo kúpiť dieťa za 400 USD. Americká charitatívna organizácia ktorá tu už roky pracuje hovorí, že za 7 rokov zachránila z rúk obchodníkov s deťmi a pedofilov 2500 detí. Z údajov Unicef je zrejmé, že vo Filipínach je do detskej prostitúcie zapojených okolo 100 000 detí od veku 7 rokov a vyššie. Toto je tá bažina o ktorej hovorí prezident USA Donald Trump, že ju treba vysušiť. Bez milosti. Bažina nevzniká naraz, vzniká postupne a pomaly. Ukladá na seba jednu vrstvu za druhou. Pomaly postupne privyká ľudí na to, čo ešte kedysi považovali za úplne nemožné je dnes považované za realitu.Strakatá Sovahttps://vimeo.com/142444429

ZDROJ: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3576866975701029&id=100001332843304

  • Los Angeles: V blízkosti kancelárií spoločnosti Twitter v Santa Monice začuli explóziu a teraz sú v plameňoch

  • Mohutný výbuch, ktorý sa ozýval nad Londýnom a Cambridgeom zo zvukového boomu stíhačkyObyvatelia popísali, že ich domy raketovo stúpajú a otriasajú sa, keď prúdové lietadlo v utorok krátko po 13:00 urobilo pekelnú ranu.

  • Lin Wood je prominentný a úspešný právnik, ktorý pomáhal Trumpovi s žalobami ohľadom volebných podvodov. Čo znamenajú jeho “tweety”? Buď sa zbláznil a zahodil svoju kariéru do odpadkového koša, alebo …? V každom prípade, v posledných dňoch sa podobne a súčasne “zbláznili” tiež: Rudy Giuliani, Sidney Powell, Generál Flynn (bývalý vysoko postavený zpravodajec, ktorý podľa zákulisných informácií má / mal byť novým šéfom CIA) Všetci štyria totiž hovoria približne to isté, že nič nie je rozhodnuté a Trump bude prezidentom. 1) okolo 16.00 SEČ:Preklad: V najbližších 10-14 dňoch sa dozviete šokujúce informácie o mnohých vládnych úradníkoch a bohaté elite. Obchodovanie s deťmi a pedofília je svetová pandémia. Odhalenie sa budú týkať Joe Bidena, Baracka Obamu, Johna Robertsa, Hillary Clinton, Nancy Pelosi, Mika Pence, Jeffrey Eppstein, Billa Gatesa a tisícov ďalších. Videl som dôkazy, sú konkluzivní. Je to naozaj boj medzi dobrom a zlom.2) okolo 17.00 SEČPreklad: Obrovské množstvo dôkazov týkajúcich sa pedofílie a obchodovania s deťmi. Zákony neumožňujú ich zverejniť, môžu byť prezentované len na súde. Budú vám tiež predložené konkluzivní dôkazy o falšovanie volieb a vlastizrade voči našej krajine. Snáď najviac šokujúce budú majstrovské činy prezidenta Trumpa ohľadom zbavenia našej krajiny statusu dlžníka. Náš finančný systém je papierový podvod. Je čas na bankrot a nový začiatok. Len si to predstavte – žiadne dane z príjmu. Správna doba vlastniť zlato, striebro, pozemky atď. Reálne statky. Opakuje sa rok 1776. Zostaňte na príjme. Sieť Parler je Amazonom vypnutá, stihol som príspevky zverejniť asi 15 minút pred jej koncom. Koho by zaujímal kompletnú dump obsahu účtu Lina Wooda cca hodinu pred vypnutím Parléř, tu k stiahnutiu:LinWood.zip (2516505)ps. Všimli ste si, že dnes postihli rozsiahle výpadky energie Vatikán, Berlín a ďalšie lokality?http://leva-net.webnode.cz/…/prispevky-lin-wooda-na…/…https://www.czechfreepress.cz/…/prispevky-lin-wooda-na…

ZDROJ: https://www.facebook.com/ChemtrailsSK/

  • Nemajú žiadnu inú možnosť iba ho zastaviť pred deklasifikáciou všetkého. Zobudení sú ich najväčším strachom. Pre tých, ktorí sledujú plán od začiatku tu budem pre vás, aby som vám pomohol pochopiť prichádzajúce udalosti.

  • OPÄŤ PRAVDA PRIAMO Z MAINSTREAMUUž som to spomenul predtým : Aj keď bachnete pravdu ľuďom priamo pred nos, nebudú jej veriť. Lebo nechcú, alebo sú slepí, alebo oboje. Ak si ešte stále niekto myslí, že Bill Gates a jeho nohsledi vo vládach chcú zachrániť ľudstvo, tak nech preboha myslia ešte raz. Bill Gates sa sám niekoľkokrát vyjadril, že jeden z jeho cieľov je aj zatienenie slnka. A tu máte vysvetlené priamo z mainstreamu, že ako je slnko potrebné pre Vitamín D. Bez neho si ho telo nedokáže vyrobiť. Na mieste je však veľa iných otázok. Ako : Prečo takí ľudia neradia vláde ? Prečo takí ľudia nie sú v pandemickej komisii ? Atd Atd…Gabriel

https://www.ta3.com/…/liecba-chorych-na-covid-19.html

BlackOut:

Najprv Texas, teraz Washington, Oregon,Portland blackout.

Spread the love

You may also like...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x