FBI potvrdzuje: brat NANCY PELOSI zatknutý pre znásilnenie detí!

Kto vedel, že otec Nancy Pelosi, Thomas „Big Tommy“ D'Alesandro, mladší, bol nielen úspešným politikom, ale aj mafiánom s väzbami na Cosa Nostra? 
D'Alesandro sa chcel stať guvernérom Marylandu, ale bol nútený "vypadnúť zo závodu" po odhaleniach z roku 1954 po tom, čo dostal nelegálne peniaze od podnikateľa odsúdeného za podvod a sprisahanie. 
Medzi priateľov veľkého Tommyho patril muž, ktorý z neho urobil starostu, politický "Kingping" Marylandu, James H. „Jack“ Pollack.

Pollack bol viackrát zatknutý za výplaty, úplatky, korupciu a vraždy. Obvinenia však nikdy neboli postavené pred súd, pretože spisy vždy záhadne zmizli. 
Déjà-vu: vrchole svojej moci Pollack "vzkriesil mŕtvych", aby mohli odovzdať svoje hlasovacie lístky, naplnil vrecká voličov úplatkami a vládol v marylandskom zákonodarnom zbore ako nikto iný.

New York Times poznamenal, že Pollack „bude stáť v uličkách Annapolisu, aby prostredníctvom svojich vlastnoručne vybraných stúpencov doslova ovládol Valné zhromaždenie“. Neskôr povýšil najstaršieho brata Nancy Pelosi na post starostu Baltimoru.

Ďalší priatelia boli členovia „Baltimore Crew“. Bola to frakcia newyorskej rodiny Gambino, ktorá fungovala nezávisle, až kým neboli dosadení Vincent „The Executioner“ Mangano a Louis „Lugene“ Morici ako vládnuci "Capos" nad Marylandom a okolím. 
Mangano odpovedal luccheskému gangstrovi Frankie Carbovi, bývalému nájomnému vrahovi. Podľa správ FBI získaných podľa zákona o slobode informácií bol Carbo „stálym spoločníkom“ otca Nancy Pelosiovej spolu s ďalšími známymi gangstrami!

Predpokladá sa, že žiadna z týchto zjavných zločineckých organizácií alebo korupcie nebola vážne vyšetrovaná FBI, pretože kongresman D'Alesandro (otec Pelosi) bol členom výboru pre "rozpočtové prostriedky domu" a bol priateľom s riaditeľom FBI J. Edgarom Hooverom.

Z tohto hľadiska nie je prekvapujúce, že podľa spisov FBI bol brat Nancy Pelosi Franklin R. D’Alesandro v 50. rokoch zatknutý za znásilnenie detí a potom bol ako jediný z 12-tich spolupáchateľov oslobodený.

ČO JE ALE BRISANTNÉ :

6. januára, kým sa MS média naplno zabíjali o story - a ako ešte očierniť Trumpa - pred Capitolom, FBI v tichosti zverejnila dokumenty o otcovi Nancy Pelosiovej, z ktorých vyplýva, že ešte aj prezident John F. Kennedy požiadal, aby FBI vyšetrila Thomasa D'Alesandra mladšieho pre jeho väzby na organizovaný zločin.

Záver: "Janusova povaha" väčšiny politikov je jednoducho neuveriteľná. Na verejnosti vedú dokonalý život a nikdy si nenechajú uniknúť im príležitosť pohroziť morálnym ukazovákom, zatiaľ čo ich "pivnica je plná mŕtvol"...- špinavé "prípady", ktoré sú oveľa väčšie, ako si väčšina z ľudí dokáže predstaviť. 
Podľa Lin Wooda bude odhalených veľa šokujúcich tajomstiev...tak ostaňme naladení...
Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x