Ranná káva od zajaca 14/1/2021 “Dary smrti” pre Penca

Aktualizacia 14:25

Eric Swallwell je známy tým, že sa stretával s čínskou špiónkou a presadil ju do amerických vládnych kruhov
Slobodomurárska minca
Prsteň so znakom Luciferovho Sigilu

  • Amazon vypol sociálnu sieť s miliónmi užívateľov a google tiež. Vedia, čo Trump má a keď to vybalí vypnú všetko. Smola, ľudia už vedia.

  • Prezident Trump vyhlásil 13. marca 2020 celonárodnú pohotovosť podľa ods. 501 písm. B) zákona Stafford, aby sa zabránilo tomu, že guvernéri budú mať moc urobiť individuálne núdzové vyhlásenia.Všetkým 50 štátom, okresu Columbia a 5 územiam, boli schválené vyhlásenia o veľkých katastrofách s cieľom pomôcť pri ďalších potrebách identifikovaných v celonárodnom vyhlásení o mimoriadnych udalostiach pre COVID-19. Na základe mimoriadnej deklarácie navyše 32 kmeňov pracuje priamo s FEMA.

  • Toto odznelo na CNNVyšetrovatelia sú presvedčení, že nepokoje na Kapitole boli plánované a neboli inšpirované rally Donalda Trumpa.Ale Demokrati sa rozhodli pre obvinenie pred tým, ako majú akékošvek informácie od vyšetrovateľov.

  • Námorná pechota pripomína Pelosi: „NEPRACUJEME PRE VÁS!“Generál David H. Berger, veliteľ námorných síl Spojených štátov odmietol žiadosť hovorkyne snemovne Nancy Pelosiovej o použitie zboru za účelom chrániť Bidenovu inauguráciu 20. januára pred Trumpovými podporovateľmi a povstalcami.Zdroj Pentagónu, ktorý hovoril so sľubom anonymity, pre Real Raw News uviedol, že Pelosi v pondelok neskoro večer kontaktovala generála Bergera a požiadala ho, aby zohnal 5 000 vojakov, aby pomohol zabezpečiť mierový prechod moci a zabránil opakovaniu obliehania Kapitolu 6. januára.
  • Pelosi povedala, že chce posily „pripravené na boj“, pretože „radikalizovaní Trumpovi stúpenci a sprisahanci Qanonu“ sa chystajú do DC. Povinnosťou generála je potlačiť povstanie.Jej vyhlásenie spôsobilo, že generál explodoval.”Nepoučujte ma o vlastenectve, pani hovorkyňa.” V tejto krajine slúžim s vyznamenaním 40 rokov. Vylial som krv pre náš národ. Čo ste vy volený úradník, urobili pre vašu krajinu? “ Povedal generál Berger.Pelosi ho ďalej rozzúrila tým, že sa má zodpovedať Kongresu.”Zodpovedám sa iba prezidentovi a ako to chápem, Donald J. Trump je stále prezidentom a hlavným veliteľom.” Dodržiavam ústavu tak, ako bola napísaná, nie vašu interpretáciu, “napomenul generála Bergera Pelosiho.Citujúc náš zdroj: „Keď jej taktika zastrašovania nedokázala ovládnuť generála Bergera, Pelosi vyskúšala inú taktiku: Žobranie a lichôtky.“Pelosi tvrdila, že „víkendoví bojovníci“ Národnej gardy neboli pripravení odraziť armádu „šialených Trumpistov“. Bitkou vytvrdení mariňáci však boli schopní poraziť „buričov“, povedala. “Máte najlepšie vycvičených vojakov na svete a Amerika ich potrebuje.”Generál Berger nebol nijako dojatý. Jediným spôsobom, ako by boli mariňáci nasadení, bol podľa neho, ak by tento rozkaz vydal sám prezident Trump.”Ak chcete, aby sme pomohli bojovať proti jeho podporovateľom, navrhnem Vám, aby ste ho zavolali a povedail mu to.” Ak mi to prikáže, urobím. Inak vám navrhujem, aby ste naozaj pozorne počúvali slová unikajúce z vašich popraskaných, jedovatých pier, ktoré sa rovnajú vlastizrade“ povedal jej údajne generál Berger

Výkonné nariadenie 13959 bolo implementované Podľa Medzinárodného zákona o mimoriadnych hospodárskych silách (50 USC 1701 a nasl.) (IEEPA), Národného zákona o mimoriadnych udalostiach (50 USC 1601 a nasl.) A oddielu 301 hlavy 3, Kódex USA, týmto oznamujem, že som vydal vykonávací predpis, ktorým sa prijímajú ďalšie kroky na riešenie hrozby, ktorú predstavuje Čínska ľudová republika (ČĽR) zvyšujúce sa vykorisťovanie kapitálu Spojených štátov na získavanie zdrojov, a na umožnenie rozvoja a modernizácie svojich vojenských, spravodajských a iných bezpečnostných aparátov, ktoré naďalej umožniť ČĽR, aby priamo ohrozovala vlasť Spojených štátov a americké sily v zámorí, a to aj vývojom a nasadením zbraní hromadného ničenia, pokročilých konvenčných zbraní a škodlivých kybernetických akcií proti USA a ich obyvateľom.Prostredníctvom národnej stratégie vojensko-civilnej fúzie ČĽR zväčšuje veľkosť vojensko-priemyselného komplexu v krajine tým, že núti civilné čínske spoločnosti, aby podporovali jej vojenské a spravodajské aktivity.

Tieto spoločnosti, hoci zostávajú zdanlivo súkromné ​​a civilné, priamo podporujú vojenské, spravodajské a bezpečnostné aparáty ČĽR a pomáhajú pri ich vývoji a modernizácii. Zároveň získavajú kapitál predajom cenných papierov investorom z USA, ktorí obchodujú na verejných burzách doma i v zahraničí, lobujú u poskytovateľov indexov a fondov USA, aby tieto cenné papiere zahrnuli do trhových ponúk, a angažujú sa v ďalších aktoch, aby zabezpečili prístup do Spojených štátov. Hlavné mesto štátov. Týmto spôsobom ČĽR využíva investorov z USA na financovanie rozvoja a modernizácie svojej armády.S cieľom čeliť tejto hrozbe som 12. novembra 2020 podpísal Výkonný príkaz 13959. Výkonný predpis 13959 zakazuje určité nákupy týkajúce sa verejne obchodovateľných cenných papierov alebo akýchkoľvek cenných papierov, ktoré sú derivátmi alebo sú určené na zabezpečenie investičnej expozície voči týmto cenným papierom ktoréhokoľvek komunistického Čínska vojenská rota.

Ide o spoločnosti, ktoré ministerstvo obrany zaradilo alebo uvedie v zozname v súlade s oddielom 1237 zákona o verejnom práve 105-261 v platnom znení, alebo ich podľa podobných kritérií identifikuje ako komunistické čínske vojenské spoločnosti alebo ich dcérske spoločnosti minister financií.Dnes som podpísal výkonný predpis, ktorým sa mení a dopĺňa výkonný poriadok 13959. Dodatky zakazujú určitý predaj, ako aj nákup verejne obchodovateľných cenných papierov alebo akýchkoľvek cenných papierov, ktoré sú derivátom alebo sú určené na zabezpečenie investičnej expozície voči týmto cenným papierom akejkoľvek komunistickej čínskej armády spoločnosti. Zakazujú tiež držbu týchto cenných papierov osobami v USA 1 rok po tom, ako sa spoločnosť určí ako komunistická čínska vojenská spoločnosť. A nakoniec umožňujú ministrovi obrany verejne uviesť, či je spoločnosť komunistickou čínskou vojenskou spoločnosťou, a to na základe kritérií uvedených v oddiele 1237 písm. B) bode 4 písm. B verejného zákona 105 – 261 zmenenom a doplnenom oddielom 1233 zákona č. Verejné právo 106 – 398 a oddiel 1222 Verejného práva 108 – 375, bez ohľadu na to, či musí tajomník oznámiť toto rozhodnutie podľa oddielu 1237 písm. B) bodu 2.Prikladám kópiu výkonného nariadenia, ktoré som vydal.

S pozdravomDONALD J. TRUMP

https://www.whitehouse.gov/…/text-letter-speaker…/…

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x