Je Epstein “Kraken”?

 Keď bývalá právnička Michala Flynna, Sydney Powell, 23. novembra oznámila, že čoskoro prepustí Krakena, podporovatelia Trumpa dúfali, že sa z legendárneho tvora stane "pokladnica dôkazov", ktorá dokáže, že Joe Biden a jeho priatelia z "oddelenia špinavých trikov v Deep State" ukradli voľby. Odvtedy Trumpova kampaň utrpela sériu kolosálnych porážok, čo sklamalo priaznivcov čakajúcich na skoré konanie ich prezidenta. 

Priaznivci Trumpa si spočiatku mysleli, že „Kraken“ je tajným skladom s dokumentmi alebo počítačovým serverom ukrytým vo Venezuele. 
Objavili sa však najnovšie informácie spolu so záhadným tweetom, ktorý odhaľuje, že Kraken je osoba. 
A touto osobou nie je nikto iný ako odsúdený sexuálny delikvent Jeffrey Epstein, "obťažovateľ" detí, ktorý údajne spáchal samovraždu počas výkonu trestu odňatia slobody v Metropolitnom nápravnom centre v New Yorku. 

Bizarné okolnosti okolo jeho smrti viedli mnohých k domnienke, že bol zavraždený Deep State, aby mu zabránil v tom, aby menoval vysokých demokratov, ktorí často navštevovali Epsteinov ostrov.

Na Silvestra však právnik Lin Wood "hodil bombu" keď odhalil, že Epstein je nažive a zdravý, a ukázalo sa, že ide o vládny program ochrany svedkov.

 "Som si vedomý náporu útokov proti mne na základe mojich odhalení o hlavnom sudcovi Johnovi Robertsovi. 
Pred útokom by možno spravodliví ľudia mali požiadať Robertsa, aby najskôr povedal pravdu. 
Alebo sa opýtajte Jeffreyho Epsteina. On žije. 
- Lin Wood (@LLinWood) 31. decembra 2020

Pán Wood, ktorého dôveryhodnosť je bezúhonná, sa dlhodobo zastáva prezidenta Trumpa. 
Jeho odhalenie podporuje čestné vyhlásenie zdroja z Washingtonu, ktorý prehovoril- pod podmienkou anonymity.

 Krátko po Epsteinovom uväznení Trumpovi ľudia Trumpovi povedali, že známy sexuálny delikvent má dokumenty a počítačové záznamy, ktoré môžu potopiť Deep State a demokratické zriadenie. 

Trumpove pohotovostné služby sa tiež dozvedeli o sprisahaní Deep State o vražde Epsteina vo väzení. 
Predtým, ako mali darebáci možnosť uplatniť svoju zlú agendu, Trumpov tím "zachránil" Epsteina z väzenia a umiestnil ho pod ochranu svedkov v krajine, ktorá ľudí nevydáva a kam ho Deep State nemôžu nájsť. 
Osoba zabitá vo väzení bol dvojník, uviedol náš zdroj.(link pod článkom).

"Skutočný Epstein je stále nažive a vypovedal pred Trumpom." Rozprával o každom z nich. 
Inkriminoval Clintonovcov, Obamovcov a celú rodinu Bidenovcov. Má nahrávky, obrázky a videá Joe a Hunter Biden, ktorí navštívili Epsteinov ostrov za posledných päť rokov sedemnásťkrát. 

V dvojitom balení je videozáznam Joe a Huntera ... Každopádne to nemôžem ani vysloviť ... Trump dostane všetky informácie, ktoré potrebuje, aby ukázal Kongresu, kto je Joe Biden v skutočnosti. Aj keby boli voľby legitímne, tieto odhalenia dokazujú, že človek ako Joe Biden nikdy nemôže byť prezidentom, “uviedol náš zdroj.

Na otázku, prečo Epstein spolupracuje, náš zdroj uviedol, že Trump prisľúbil notoricky známemu sexuálnemu delikventovi plnú milosť výmenou za jeho "dôvernú znalosť ktoréhokoľvek kuruptného demokrata, ktorý sa kedy dostal na Epsteinov ostrov." 

Trump mu udelí milosť 19. januára, aby zabránil politickým reakciám ľudí, ktorí môžu byť proti prepusteniu "späť dl ulíc" sexuálneho delikventa. Administratíva tiež prisľúbila vrátenie Epsteinovho a majetku, s výnimkou ostrova Lolita, ktorý mu vláda zabavila v čase jeho zatknutia.

Než sa tak stane, musia byť Epsteinove dôkazy dostatočne presvedčivé na to : Kongres bude musieť zrušiť voľby v roku 2020 a nechať vojenský tribunál buď popraviť Bidena, alebo ho poslať na GITMO po zvyšok jeho života. 
„Existuje dôvod, prečo Trump znovu zaviedol popravu zastrelením,“ uviedol zdroj realnews.

Epstein is the “KRAKEN”

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x