Ranná káva od zajaca 17/1/2021 Vačší obrázok udalostí

Aktualizacia 10:45

Aj bude deklarovaní stanné právo NSA bude môcť použiť svoje dáta na vojenské tribunály na základe zákona o národnej bezpečnosti. Toto je možno dôvod, prečo sme ešte nevideli masové zatýkania (nepočítame Epsteina/Maxvelovú). To by vysvetľovalo skutočnosť, že všetky tieto zatknutia sa budú realizovať pod záštitou vojenského práva a nie federálneho.

NSA má všetky dôkazy, ktoré potrebujú na odsúdenie členov Kabaly a ich pomocníkov. Kabala sú teroristi operujúci v zmysle zákona o boji proti teroru a proti vláde USA. Celé 4 roky Trumpovej administratívy boli jednou veľkou pascou, aby ho mohol deep state doslovne vymazať akýmkoľvek legálnym/ilegálnym spôsobom. To je pasca, ktorú neustále spomína Q. Q tím vedome urobil z prezidenta cieľ. Trump celý čas hovorí deep statu niečo v zmysle “tak poďte na to ak máte gule” z istého dôvodu. Museli by ste byť hlupáci, keby ste uverili, že to nerobí zámerne.

Čiže paradoxne, deep state by na tom bol oveľa lepšie, keby nepodnikal útoky, ale to oni nespravia.

Viem, že kladivo spravodlivosti padá veľmi pomaly, ale za posledné 4 roky musel Q tím urobiť mnoho práce v zákulisí, o ktorej ani Trumpovi podporovatelia nemajú ani šajnu. Namiesto toho, aby šli po Trumpovi, v podstate odhalili všetky špinavosti, v ktorých majú namočené prsty a to je presne to všetko, čo armáda potrebuje na ich odstránenie raz a navždy. Ale to nie je všetko. Musíme sa zamyslieť ešte nad zopár vecami.

Dôvod, prečo sa musia masové zatýkania stať s precíznym naplánovaním a v tom správnom čase je taký, že je to podmienkou Prvého kontaktu. To je podmienka stať sa konečne členom Federácie planét (nie je to presný názov ale mám tým na mysli mimozemské civilizácie, ktoré tiež dohliadajú a pomáhali v boji proti kabale). Najprv BÚRKA a potom PRVÝ KONTAKT.

Je to hnutie o dvoch významoch, najprv boj so zlom odstránenie korupcie po celom svete a potom zvýšenie vedomia ľudí prostredníctvom stretu s ich mimozemskými druhmi a novými pokročilými technológiami.

Tento svet sa o majú chvíľu skutočne zmení. Očakávajte od druhej Trumpoved administratívy celkové odtajnenie. Odtajnenie bude mostom od búrky k prvému kontaktu. Toto bol takpovediac 90 ročný plán (od zrútenia sa UFO s mimozemcami zo Zeta Reticuli pri Rosvelle v Novom mexiku v roku 1947). Pokročilá technológia nie je tá najdôležitejšia vec. Náš stav vedomia je.

Mockingbird systém matrixu na kontrolu mysli je navždy preč. Závoj sa zdvihol a oslobodil spoločnosť. TO bude pre istú časť ako zobudenie zo spánku a pre tvrdých spáčov bohužiaľ nočná mora, ale stať sa to musí. Výbor Majestic 12 dal kabale technológiu na zlé využitie a vydieranie politikov a všetkých, ktorých potrebovali. Tento istý systém resp dôkazy z neho môžu byť použité na vojenských súdoch. Tieto dôkazy sa zbieraly dekády a veľmi tvrdo, aby obstáli pred vojenskými tribunálmi a boli tak schopní rozobrať NWO navždy. Tie prípady sú také hrozné, že sa vám bude z nich chcieť zvracať.

Svet je dnes už prirpavený byť svedkom toho, čo príde vďaka internetu a rýchlemu prenosu dát a informácií. Po prvý krát môžeme povedať, že všetko je nastavené a my všetci očakávame zrútenie domčeka z karát. Patrioti po celom svete, pripravte sa na víťazstvo. Tak ako US Army aj patrioti po celom svete budú vidieť víťazstvo svetla.

Nebudeme porazení.

Nevzdávame sa.

Toto je náš posledný boj.

Berieme si svoju planétu Zem späť.

My všetci – všetci ľudia spojení na svete sociálnymi sieťami čakáme na to, kedy sa otvoria brány Abysu. Teraz prichádza bolesť.

WWG1WGA

vezuel

PS: zajtra sa môžete tešiť na zaujímavé video 😀

  • 89-ročný obchodný magnát, ktorý „bojoval s Parkinsonovou chorobou“, minulý týždeň skočil z vrcholu svojho bytového domu Park Ave.,Donald Tober, ktorý bol generálnym riaditeľom a spolumajiteľom spoločnosti Sugar Foods – spoločnosti známej predovšetkým pre Sweet n ‘Low -, skočil z budovy v piatok podľa NY Post v piatok po 5:00.Našli ho „na nádvorí luxusnej budovy Upper East Side medzi 65. a 66. ulicou“, píše sa v správe.Tober bol zodpovedný za prevzatie značky Sweet n ‘Low a jej prerobenie na reštauráciu.

  • Prezident nebude hromadne američanom oznamovať svoje kroky

  • Každý kto opúšta Washington DC musí ukázať svoj občiansky preukaz. Toto nie je o inaugurácii.

  • Argentínska oficiálna televízia otvorene vyhlasuje, že COVID 2 bol vytvorený globálnou elitou na kontrolu ľudí a bol predstavený Billom Gatesom.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 7 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x