Ranná káva od zajaca 18/1/2021 Odo dnes sme oficiálne v globálnom boji s deep state


Aktualizacia

Toto sa už pár dní šepká medzi vojakmi, ktorí sú dočasne prevelení do Washingtonu DC. Keď jazdci vošli so špeciálnymi jednotkami, ktoré ich infiltrovali, jednou z vecí, ktoré z Kapitolu zobrali, bola vlajka zložená z troch hviezd. Tieto tri hviezdy označujú 3 kľúčové mestá Londýn, Washington DC a Vatikán.

To iba naznačuje, že jedno z troch miest bolo dobyté, a na to slúži zápletka. Stále sa hovorí o dvoch kráľoch, ale nezmieňuje sa o koho ide. Keď o tom dnes premýšľam, myslím si, že Joe Biden zloží prísahu 20. a ako prezident číslo 46 a Donald Trump bude 19. prezidentom Republiky USA. Potom Donald Trump porazí Joa Bidena a ovládne zem Ameriky, ktorú nazývame USA. Toto vráti verejnosti pôvodnú Ústavu a porážku korporácie USA.

Myslím si, že po inaugurácii 20. júna dôjde k slávnostnému odovzdaniu Joea Bidena prezidentovi Trumpovi, čo bude znamenať porážku americkej korporácie a návrat pôvodnej Ústavy do sveta. Ale to je len moja mšlienka.No veľa vecí to naznačuje!
Pretože ak je to tajná vojna, musí existovať Víťaz a musí to byť verejné, aby bolo tajomstvo vonku. Preto si myslím, že umožnia prisahať Bidenovi ako 46. prezidentovi korporácie a pretože všetky šachové figúrky boli odstránené, takže nemá moc, bude to okamžitá verejná kapitulácia. Čo poviete, dobrá zápletka nakoniec? 
vezuel

  • Áno. USA je spoločnosť. Ako Adidas alebo Starbucks…..

  • Trump dnes podpísal plno výkonných nariadení1. Výkonný predpis na ochranu Američanov pred nadmernou kriminalizáciou prostredníctvom regulačných reforiem2. Výkonný predpis na ochranu úradníkov, sudcov, prokurátorov a ich rodín v trestnom konaní3. Výkonný predpis na budovanie Národnej záhrady amerických hrdinov4. Vyhlásenie k Dňu národnej svätosti ľudského života, 2021https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/

  • Navy JAGs smerujú do DC…. čakáme na potvrdenie, ale je len jeden dôvod prečo by tam išli… vojenské tribunály… K… Hearing reports that Navy JAG (Judge Advocate General) officers are heading to DC. Waiting on a confirm but, there is only ONE reason for that…MILITARY TRIBUNALS.

  • Sledujte na indície

  • Pompejov tweet má rok 2050. 2050 sa zrkadlí do Q502 a máme jeden z príspevkov o teórii odpočítavania. V tejto chvíli stále uverejňuje príspevok každých 30 minút s minútovými variáciami na 15.Originál [15] minDEFCON [1] KONFPrepracované [1] minNáhoda?

  • RED1: Odstránenie twitteru POTUS

RED2: Výpadok centrálnej komunikácie [kontinentálne USA]

ČERVENÉ3: CLAS pohyb PELOSI alebo PENCE

RED4: Presun aktív MIL [10th Mountain_1st Marine_CPSD_Marine_QVIR] na centrálne miesta pod zámienkou kontroly nepokojov občanov.

RED5: NAT MIL KOM CEN

RED6: SEC OF DEF _instruct1USSSCASTLE_ROCKQDekódované

Toto je varovná správa pre mimoriadne situácie [Loyalisti boli americkí kolonisti, ktorí zostali lojálni britskej korune počas americkej revolučnej vojny, v tom čase sa často nazývali konzervatívci, monarchisti alebo kráľovi muži.Proti nim sa postavili „vlastenci“, ktorí podporili revolúciu, a označovali ich za „osoby nepriaznivé pre slobody Ameriky“.]

🔴RED1Twitter pripravuje prechod na POTUS 20. januára 2021 Twitter je vinný z pomocihttps://www.theatlantic.com/…/will-twitter-ban…/617071/

🔴RED2https://t.co/0LvSLduOAt

🔴RED3Pence zostane skrytý, V-POTUS Pelosi tiež, ale pre optiku

🔴RED4Pohyb aktív MILNašou víziou je zachovať a vylepšiť odkaz 10. horskej divízie a stať sa cennou súčasťou života jej členov, ich rodín a ich potomkov do 21. storočia.

🔴RED5: NAT MIL KOM CEN

🔴RED6SEC OF DEF _instruct1https://www.qnotables.com/…/def-sec-mark-esper-submits…

🔴USSS> Tajná služba Spojených štátovToto je príkaz k odpečateniu obžaloby

🔴CASTLE_ROCKIniciovať „ROCK“ Bieleho domu [Krycie meno USSS Bieleho domu je HRAD]

Pár úprimných slov od srdca- na adresu " Veriacim a zasnívaným ovečkám"Milí nenávistnici, popierači, moralisti a iní nepríjemní súčastnici...Mám jednu otázku.... :Teraz, keď sa konšpiračné teórie, z ktorých ste si posledných 10 mesiacov radi strieľali a vysmievali sa - a teraz sa pomaly jeden po druhom pomaly plnia ... ešte stále sa smejete? Teraz, keď sa stavia prvé karanténne väzenie, teraz, keď sú pásky na rukávoch veľmi "populárny napad" pre tých z lek.atestom, teraz, keď sú na otvorenej ulici mlátené deti bez masiek, teraz, keď nútené testovania a očkovania nie sú síce legálne, sú ale stále viac na dennom poriadku,teraz, keď technologickí giganti obmedzujú slobodu prejavu na celom svete, teraz, keď kritickí lekári strácajú svoje licencie - a je zrejmé, že z krízy vychádzajú tí najbohatší ľudia ešte bohatší, zatiaľ čo chudoba stúpa po celom svete do závratných výšin .....Ešte stále tak pekne čestne sedíte, mávate ukazovákom a kričíte „Konšpirácie !!!“ ..a - ešte stále sa smejete ??? Či sa už sa k vám snáď dostalo, že tento svet stratil všetku dôstojnosť a ľudskosť?!?Alebo potrebujete toho ešte trochu viac?!? Trochu viac bolesti, trochu viac hladu, trochu viac svojvôle, trochu viac nenávisti, trochu viac policajného násilia? Možno malá občianska vojna? A čisto hypoteticky..... ak by malo niekedy dôjsť k tomu, že „groš spadne“ a vám svitne skôr, ako tento svet padne dolu: myslíte si, že potom budete mať tú "veľkosť" sa ospravedlniť? U priateľov, ktorých ste zradili, u susedov, ktorých ste bonzli? U zamestnancov, ktorých ste prepustili a u zákazníkov, ktorých ste ponížili? U detí, ktoré ste trápili maskami a u všetkých blízkych, ktorým ste urobil zo života peklo? Teraz, keď si môžete na vlastnej koži vyskúšať, ako funguje fašizmus, a pomaly si snáď aj uvedomujete, že niekedy iba „zmení plášť“ ... ...môžeme experiment konečne ukončiť alebo ho musíme skutočne hrať až do konca, aby ste potom mohli povedať, že ste o ničom nevedeli?!?MoM
Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x