Ranná káva od zajaca 25.1: Len 5 dní a ….

V hlavnej téme Biden

  • Joe ešte len prdí do vládnych perín a koľko neplechy už narobil. Americké veľvslanectvo v Moskve organizuje protesty v Kremli, hneď po tom čo americké vojsko pod velením Bidena napadlo Sýriu a znova začína vojnu. Optika je neskutočná…. dúfajme, že sa ľudia zobudia kým dôjde k akcii.https://tass.com/politics/1248177
  • Veľvyslanectvo USA v Moskve bolo dokonca také drzé, že vložilo aj informácie o „pochode na Kremeľ“ na svoju webku.

Zatiaľ pod Bidenom:

– ISIS sa zázračne objavil znova

– Sme späť pri vysielaní vojenských konvojov na Blízky východ

– Ceny liekov sa zvýšili pre tých najzraniteľnejších

– Ceny energií sa zvýšili

– Niektoré z najvyšších mier úmrtnosti na COVID

– Tisíce pracovných miest v odboroch

To je to iba 5. deň


Sekcia komentárov dokazuje, že sa deje Veľké prebudenie.Krok po kroku…


  • V podstate povedané: „Viem, že som pomohol spôsobiť tento obrovský problém legitimizácie podvodného prezidenta, ale verte mi, pomôžem to napraviť hneď teraz! Verte mi.

“Bidenova administratíva”Včera v DCVeľmi zaujímavé 🤔

W


ICE plánuje deportovať obyvateľa Bronxu aj napriek Bidenovmu výkonnému nariadeniu. Je to preto, lebo Biden nie je prezidentom

Tu je stručný prehľad toho, čo sa podľa mňa deje v zákulisí. „Biden Show“ organizuje armáda. Washington DC je hlavným mestom zaniknutej a skrachovanej Spoločnej republiky; Biely dom je cenou útechy a nemá právomoc obnovenia Zvrchovanej republiky.

Sú splnené všetky ústavné predpoklady na to, aby armáda mohla získať úplnú kontrolu (v dôsledku zahraničných snáh o únos krajiny). Skutočne „sledujeme film“ a mali by ste byť omnoho menej úzkostliví, ako sa momentálne pravdepodobne cítite. Spravodlivosť príde, keď bude pripravená, ale klamaným treba najskôr preukázať, že umožniť podvodnú voľbu na inštaláciu nelegitímnej vlády je hrozný nápad. Bude to chvíľu bolestivé, ale druhá strana prináša verejnú pravdu a spravodlivosť, ktorú všetci hľadáme.

Nová republika bude oznámená v pravý čas. Problém „optiky“ znamená, že veci ako FISAgate a SCOTUSgate musia byť s DJT vyhodené z očí verejnosti. V šialenstve, ktoré sa nám predstavuje, je metóda. Nič nie je také, ako sa zdá; proces zadržania a finančného zotavenia je globálny. Rok 2021 bude rokom, kedy sa oslobodime. Predvídám najväčšiu jar oslobodenia v dejinách ľudstva, ktorá je pred nami. Momentálne sa môže cítiť temný a ťažký, ale to nevydrží. Áno, bude to veľmi ťažké, keď vyjde najavo pravda a Amerika sa dostane na pokraj slz a svet s ňou.

W


  • Nevieme potvrdiť, ale koluje to …

Blackout v Bielom domeSniperi opustili svoje pozície na streche Bieleho domu

Bezpečnostné svetlá zhasliPentagon odmietol Bidena o čomkoľvek informovať

Neverím, že Biden je vôbec v Bielom dome


  • Pamätáte si na slávne pero z Q drops, porovnali sme obrázky zdŕkadlovo, čo tam vidíte ?

Na papieri je napísané The White House, Washington


  • Pred dvoma dňami bolo podaná žiadosť na zaregistrovanie „Patriot Party“ na FEC na , ktorá uviedla vo vyhlásení organizácie DONALD J. TRUMP FOR PRESIDENT, INC.

Teória……EO (výkonné nariadenie ) nám hovorí všetko, čo potrebujeme vedieť, aby sme vedeli, že to ešte nie je koniec. Ratcliffe predložil správu preukazujúcu volebné zasahovanie 7. januára. EO jasne uvádza, že majú 30 dní na to, aby prišli s uznesením.

Čo ak rezolúcia aktivuje NG na dohľad nad voľbami v okresoch / štátoch, kde sú preukázané volebné podvody.Samozrejme, že je to iba teória …..


🇪🇺

1. EÚ je iba spoločnosť založená Rothschildom pre Vatikán a Izraelom (Rothschildov majetok) bez akýchkoľvek zvrchovaných práv a právomocí štátu, ktorý podlieha akejkoľvek ústave.

2. BRiD je čisto vatikánska spoločnosť kontrolovaná z Izraela. (Registrované v USA / Delaware) Táto spoločnosť môže vydávať obchodné podmienky, ale nie zákony a nariadenia.

3.Nemci sú okupovaní USA alebo NSR, sme okupovaní našimi vlastnými predstieranými štátnymi zamestnancami.

4. Ako by mal každý vedieť, stále nemáme žiadne mierové zmluvy, pretože do jasného dňa zostáva iba prímerie.

5. 1. svetová vojna bola ukončená prímerím, 2. svetová vojna kapituláciou Wehrmachtu – PREČO sa tu počíta prímerie a nie kapitulácia? Pretože 3. ríša nebola štát a podľa medzinárodného práva nemala absolútne nič spoločné s Nemcami.

6. Preto Nemci a 26 spolkových krajín nie sú okupovaní Spojencami, spoločnosťou BRiD a spoločnosťami nemeckých falošných štátnych zamestnancov.

7. Preto nie sme ani členmi EÚ, iba veríme, že pretože sme klamaní a pretože naši vlastní spoluobčania – pseudo-úradníci – všetko brutálne presadzujú, sú za to platení.

8. Nikto tu nemôže legálne uzákoniť zákony a nariadenia, všetko je zmrazené stanným právom od roku 1914 až dodnes, neexistuje vláda, úradníci, zákony, nariadenia, členstvo v EÚ, neexistuje nič, čo ani BRiD stále uplatňoval tohto pseudoficiálneho úradníka, dokonca sa ho nesmeli dotknúť.

9. Každý iba prenasleduje klamstvá a podvody Vatikánu, majiteľov Spolkovej republiky Nemecko.

W


Peter Navarro, člen tímu prezidenta Donalda Trumpa, práve zverejnil tretiu správu o prezidentských voľbách v roku 2020, ktorá jednoznačne dokazuje, že D. Trump sa stal prezidentom v roku 2020. Populistická tlač Gateway Pundit uverejnila článok o tejto správe Navarra, v ktorom sa uvádza, že Trump bol právoplatným víťazom a jeho voľby ukradli demokrati a aktivisti, ktorí sa vo veľkej miere dopustili volebných podvodov po celej krajine.

Samozrejme, tí z nás s plne funkčnými mozgovými bunkami už vedeli, že tomu tak je -už len pri pohľade na dôkazy, ktoré tam boli. To je niečo, čo sudcovia v hlavných štátoch zrejme odmietli a rozhodli sa, že po podaní žalôb o podvode všetko zamietnu. Pravdepodobne im až tak nezáleží na volebnej integrite.

Zväzok 3 správy pána Navarra má slúžiť ako základný kameň pre komplexnú analýzu otázky: Boli ukradnuté prezidentské voľby Donalda J. Trumpa do roku 2020? V tejto správe poskytujeme najaktuálnejšie štatistické „dôkazy“ týkajúce sa potenciálneho počtu nelegálnych hlasov v jednotlivých štátoch bojiska, “uvádza sa v správe populistickej tlače. „Širším cieľom tohto posledného vydania správ Navarrom je, poskytnúť vyšetrovateľom dobre zdokumentovaný zoznam potenciálne nezákonných hlasov podľa stavu a kategórie.

Tento prehľad je uvedený na obrázku a aj na nasledujúcich stránkach tejto správy. Upozorňujeme, že každé číslo na tomto obrázku má zodpovedajúcu poznámku pod čiarou, ktorá označuje zdroj čísla. Upozorňujeme tiež, že sme spočítali konzervatívny prístup k počítaniu potenciálne nelegálnych hlasovacích lístkov, “pokračuje sa v správe. „Pri zvažovaní týchto právd nesmieme nikdy zabudnúť na dve veci: (1) Demokratická strana a jej aktivisti ukradli prezidentské voľby v roku 1960 – stali sa vtedy a môžu sa opakovať; a (2) historikom trvalo desaťročia, kým konečne uznali verziu Nepoškvrneného klamu z roku 1960, vzhľadom na rovnaký druh cnosti a rozpustenie kultúrnych tlakov, aký vidíme dnes, “uvádza sa v nej. Hore je obrázok zobrazujúci všetky nezrovnalosti a nezákonné činnosti podľa štátu identifikované v správe Navarra.MoMZdroj a celá správa: https://www.teaparty.org/breaking-peter-navarro-member…/

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x