Benjamin Fulford 25.1.2021

Je koniec, ľudia, zločinecký podnik známy pod názvom Spojené štáty americké skončili. Skutoční reportéri s tlačovými kartami Bieleho domu potvrdzujú, že v Bielom dome nikto nie je. Skorumpovaní členovia Kongresu a Senátu sa neodvážia ukázať svoje tváre vo Washingtone DC s vedomím, že ich môžu zatknúť.

Na falošnú inauguráciu Bidena boli použité rôzne kostýmy. Miestny zdroj hovorí, že herci boli najatí na túto udalosť. Existuje na to množstvo ďalších dôkazov, ako napríklad fotografia parkoviska za Oválnou kanceláriou, kedy by reálne prostredie malo trávnik v pozadí. Hlavný zlodej Biden a jeho tím mali zakázané používať vládne lietadlá a museli letieť súkromným lietadlom, čím dokazuje, že je nelegitímny prezident. Zdroje Pentagonu hovoria, že sme medzičasom pred vytvorením Spojených štátov. Vznikne nové hlavné mesto a Washington DC sa stane múzeom a turistickou atrakciou, uvádzajú zdroje. Nezabúdajte, že republiku Spojených štátov založenú v roku 1776 nahradila súkromná spoločnosť v roku 1871 Čas právnej existencie tejto spoločnosti uplynul. Majitelia korporácie Rockefeller krimi family, reklama Rothschild., stále bojujú o zuby, aby udržali ilúziu kontroly v ľudskosti.

Komunistická Čína dosiahla dohodu o financovaní korporácie a vydiera americkú armádu špinavými atómovými bombami. Preto je ich falošná šou stále v mnohých televízoroch. Ďalšie dôkazy o tom, že Rockefellerovci sa nás snažia predať Číne, nájdete u čínskych stopcov, ktorí chcú prevádzkovať CIA. Avšak zdroje z Pentagonu, britského MI6 a ruského FSB hovoria, že existuje protiútok, ktorý ukončí celú ich falošnú pandémiu a pridružený pokus o založenie totalitnej vlády. Ruské zdroje FSB sľubujú, že globálny trend skončí pandemickú hystériu do mája. Samozrejme, že sme počuli toľko dátumov prichádzajúcich a odchádzajúcich bez akejkoľvek viditeľnej zmeny, že tomu neuveríme, kým to sami neuvidíme. Dôvodom, prečo Rusi tvrdia, že do mája bude koniec, je, že – hoci všetky informácie boli starostlivo odpisované z anglicky hovoriaceho internetu, je to fakt, že štatistiky globálnej úmrtnosti v roku 2020 neukazujú ďalšie zvyšovanie.

Inými slovami, objektívne fakty ukazujú že celá pandémia je falošná. Šokujúce zverejnenie skutočných dôvodov prebiehajúcej mRNA očkovacej kampane okrem toho motivovali špeciálne jednotky sveta k urýchleniu operácie poľovníctva a zabíjaniu chazarskej mafie politickébyro a jeho miestnych obyvateľov vrátane celej rozšírenej Rockefellerovej rodiny. Dôkazy o vine Rockefellers sú zrejmé z dokumentu, ktorý vznikol v máji 2010. V roku 2021 nastala pandémia, ktorú svet očakával celé roky. Na rozdiel od H1N1 z roku 2009 bol tento nový kmeň chrípky pôvodom z divých husí vírus mimoriadne virulentný a smrteľný. Aj najlepšie pripravené národy na pandémiu sa rýchlo premohli. Keď sa vírus túlal svetom, nakazil takmer 20 percent svetovej populácie a za sedem mesiacov zabil osem miliónov ľudí, väčšinou zdravých mladých dospelých. Pandémia mala aj smrtiace účinky na ekonomiku: medzinárodná mobilita ľudí a tovarov sa pomaly zastavila, ochromenie priemyselných odvetví ako cestovný ruch a podkopanie globálnych dodávateľských reťazcov. Pandémia sa rozšírila po celej planéte a neprimerane vysoké počty ľudí zomrelo v Afrike, juhovýchodnej Ázii a Strednej Amerike, kde sa vírus rozšíril ako požiar bez oficiálnych protokolov zadržania. Obmedzenie však bolo výzvou aj v rozvinutých krajinách. Ale niektorým krajinám sa darilo lepšie – najmä Číne. Rýchle zavedenie a presadenie povinnej karantény pre všetkých občanov čínskou vládou a okamžité, takmer hermetické zatvorenie všetkých hraníc zachránilo milióny životov a zastavilo šírenie vírusu oveľa skôr ako v iných krajinách a umožnilo rýchlejšie zotavenie sa z pandémie.

Horšie je, že vakcíny, ktoré sa teraz snažia injekčne injekčne všetkých na Zemi, používajú technológiu modifikácie génov CRISPR na zmenu DNA a mozgovej štruktúry ľudí na odstránenie náboženských génov a pridávajú gény na zvýšenie produkcie dopamínu. Toto by urobilo ľudí pasívnych a šťastných bez ohľadu na to, čo im vláda urobila. Vedľajším účinkom je, že aj všetky ostatné náboženské skúsenosti a viera v Boha budú odstránené. Aby sa stali poslušnými. Chazarská mafia nás chce premeniť na šťastné, duchovne prázdne ovce, ktoré by boli v každom prípade geneticky naprogramované na poslušnosť. Toto je horšie ako si vo svojom románe z roku 1984. predstavoval George Orwell. Zdroj MI6 uviedol: MRNA vakcíny sponzorované KM obsahujú technológiu modifikácie génov CRISPR, ktorá nie je vakcína, ale genomika, vysoko nezákonná a porušuje medzinárodné právo. Medzinárodná takzvaná naliehavá situácia v oblasti verejného zdravia je nesmiernou záťažou celej svetovej ekonomiky a všetkých jej verejných správ vrátane občianskej polície a súdov. Porušenie medzinárodného práva neustále rastie.

Operácia, ktorá bude vykonaná v spolupráci so všetkými vojenskými spravodajskými agentúrami na svete, urýchli koniec toho, čo je teraz pre nás všetkých také stresujúce. Kanaďania sa tiež pripravujú vyhlásiť vojnu Rockefellerovcom a ich nasledovníkom ako Rockefeller scenárista Biden podnikol kroky na ochranu ropných operácií Rockefelleru na Blízkom východe tým, že Američania bránia kupovať kanadský olej, ktorý nie je riadený Rockefeller. Premiér Ontario Doug Ford, Jason Kenney z Alberty a Scott Moe zo Saskatchewanu otvorene uviedli, že chcú ísť do vojny s USA prevráteným Keystone XL. Kanadský manchuriansky kandidát, premiér Justin Castro, sa tomu snaží zabrániť. Kanadská armáda ho však prestala počúvať a Kanadské sily sa spojili s americkou armádou, aby ukončili chazarské mafiánske vládnutie v Severnej a Južnej Amerike a zabránili čínskej kolonizácii Ameriky. Rusi sa postavia aj za Kanaďanov a Američanov, ako to sľúbili ozbrojené sily FSB. Samozrejme, že čínska mierna časť nestojí za rukoväťou Rockefeller, ktorá predstavuje veľa zrady. Napríklad hovorca ministerstva zahraničných vecí Hua Chunying nedávno na tlačovej konferencii uviedol: Verím, že anjelské sily vo vzťahoch medzi Čínou a USA dokážu prekonať sily zla na oboch stranách. Ázijské tajné spoločnosti veľmi dobre chápu, že sily zla sú súčasťou chazarskej mafie.

Ďalšou dôležitou vecou je, že bývalý šéf Vatikánskej banky spreneveril vatikánskym zdrojom, bol uznaný vinným. Je to dôležité, pretože Vatikánska banka je už dávno nástrojom používaným na ovládanie takzvaných svetových lídrov, ktorých vidíme v našich televízoroch. Ak ľudia chcú urobiť správnu vec, mali by sa tento týždeň na Davos online fóre skontrolovať a lobovať za aktivity. Verte alebo nie, mnohé elity chcú skutočne konať dobro a potrebujú na to verejnú podporu.

Zdroj: /https://benjaminfulford.net/

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x