Ranná káva od zajaca 26.1 Boj o našu mysel

Hypnoterapeuti si všimli do očí bijúcu hypnózu a techniky NLP, ktoré používa vláda a štátom kontrolované médiá:👉

Frakcionácia: Prinútite ich, aby niečo robili nie raz, ale znova a znova a zakaždým zvyšujú úroveň intenzity. Spravidla to robíte 3x. (Pri prvom lockdown som povedala – pozor, bude druhý a tretí!) To zvyšuje zhodu – je oveľa pravdepodobnejšie, že ich prinútite robiť, čo chcete. Set Sada „Áno“:Nechajte ich najskôr povedať „áno“ niečomu malému (len dva týždne na „vyrovnanie krivky“), potom sa postupne zvyšujte (mesiace lockdownu, Vianoce zrušené, sociálne / ekonomicky vynútené použitie vakcín). Týmto spôsobom oveľa pravdepodobnejšie povedia áno. (Boli by nepokoje, keby povedali, že v marci budú lockdowny, pokračovať cez Vianoce.)

👉 Zmätok:Udržujte ich v neustálej neistote. Vedomá myseľ na to reaguje prechodom do režimu offline, keď hľadá vhodnú odpoveď na niečo, pre čo nemá obdobu. Potom je pre manipulátora oveľa jednoduchšie získať prístup k nevedomej mysli a zmeniť systémy viery. Napríklad pravidlá lockdownu sa menia prakticky zo dňa na deň; žijeme vo svete, v ktorom sme nikdy predtým nežili, klopýtajú všetci a netušia, ako sa majú správať. Nezostáva nám žiadna energia na boj proti našim utláčateľom.

👉 Opakovanie:Opakujte stále tie isté informácie (dôkazy nájdete v akýchkoľvek novinách / televíznych správach!)

👉 Ilúzia voľbyUmožnite im veriť, že majú všetko pod kontrolou, a to tak, že im dáte 2 možnosti, z ktorých obe vedú k rovnakému výsledku. Napríklad: „Chcete Pfeizer alebo Oxford?“ alebo „Môžete si zvoliť, či budete dobrí alebo zlí. Zlí = viac lockdownu. Dobrí = viac lockdownu. “

👉 „Sociálny dôkaz“„Pozri, všetky tieto veľké osobnosti to podporujú!“

👉 „Nedostatok“„Na vakcínu si budeš musieť počkať, kým na teba príde … možno by sa nám minulo!“A ešte oveľa viac … Všetky klasické techniky psychologickej kontroly. Akonáhle to uvidíte, už to nemôžete nevidieť!Prezrite si knihu „Vplyv“, sila presviedčania od Roberta Cialdiniho – všetky metódy, o ktorých hovorí, sa denne používajú v správach a iných médiách


NIE SÚ SPRÁVY AKO SPRÁVY

Uvediem krátky príklad, ktorého ste si určite nevšimli pri pozeraní správ v posledných dňoch.

V Holandsku demonštrácie proti pandemickým opatreniam : Demonštranti proti pandemickým opatreniam v Holandsku surovo napadli policajtov a demolujú všetko, čo im príde do cesty. Dožadujú sa nedodržiavania opatrení proti šíreniu vírusu a nabádajú ostatných na ich neplnenie a k neposlušnosti ku vláde. – alebo niečo podobné.

Demonštrácie v Rusku proti zatknutiu Navalného. Policajti surovo napadli a zatkli niekoľko demonštrantov v ruských mestách, ktorí sa dožadujú prepustenia Navalného. Demonštranti prišli kľudne vyjadriť svoj protest proti postupu ruskej moci a policajné jednotky ich surovo zbili a niekoľkých z nich dokonca aj zatkli.

Človek pozerá, počúva a pri tom si zrejme neuvedomí taký malý detail, ktorým sa z veľkej miery “gumuje” mozog. Myslím hlavne ovčanov. GabrielP.S. Na ilustráciu uvádzam aj pár obrázkov z oboch podujatí/demonštrácií , či si všimnete nejaké rozdiely. (Všimnite si – rúška nemajú ani jedni demonštranti.)


kopírujem od Prinášame nádej, ďakujeme.

Priatelia, nedajte sa zastrašovať k nezmyselnému testovaniu. V priloženom linku máte vysvetlené čo tu s nami robia. Choroby tu boli, sú a budú. Zodpovednosť máme mať všetci ale neživme túto frašku.Prečo mlčíte Vy – vedci, klinickí lekári, imunológovia, laboranti? Všetci do nohy dobre viete, že podkladom pre ten „test“, ktorý nie je testom boli sekvencie z GenBanky k 1.1.2020 in silico, t.j. vycucané z prsta. Až v novembri 2020 si čestní vedci dovolili povedať, že autori protokolu boli v konflikte záujmov. Slušne povedané. Laicky povedané: uprednostnili veľký biznis pred zdravím ľudí.

Zdroj:https://akw.sk/…/vysledky-celoplosneho-testovania…/  • Podľa vysokého činiteľa Pentagónu je teraz generál Flynn veliteľom Národnej gardy. Generál Charles Flynn (brat Michaela Flynna) je teraz veliteľom americkej armády.

Ticho pred búrkou, to najlepšie nás ešte čaká.

  • Spoľahlivé zdroje hlásia prítomnosť generála Flynna na základni Národnej gardy.👉Niektorí ho považujú za vodcu “kultu” 😂😂

Bol to Tesla, kto vyslovil COVFEFEJohn Trump pracoval s TeslomHotel New Yorker je hotel Wardenclyffe prestavaný a skrytý na očiach.

Kto je “kjú” ?


Čo urobia keď príde na rad EO o zasahovaní do volieb… zhabanie majetku v prospech štátu sa blíži


Tulsi Gabbard požiadala Bidena o predloženie dôkazov, že vyhlásil stanné právo po tom, ako bolo vyhlásené, že tisíce vojakov ostávajú vo Washingtone D.C až do marca 2021.

MoM


Trumpovmu ďalšiemu impeachment divadlu nebude predsedať zradca – sudca najvyššieho súdu Roberts


Niečo pekné na záver od motylika

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x