Bývalý predajca spoločnosti Pfizer varuje: Žiadne očkovanie, ale génová terapia

Bývalý predajca spoločnosti Pfizer varuje: Žiadne očkovanie, ale génová terapia – švajčiarske zdravotné sestry sa už organizujú..

Či už “korona-zákony” alebo hnutie proti očkovaniu:

Vo Švajčiarsku ( už konečne 🙏 ) začína stúpať odpor.

Aj vo Švajčiarsku patria zamestnanci ošetrovateľských a zdravotníckych profesií -“na fronte v boji z korónou” medzi tých, ktorí by mali byť prednostne očkovaní.

Ale skepticizmus voči zatiaľ málo skúmaným vakcínam je obzvlášť vysoký práve u zdravotníckych pracovníkov.

Niektorí zdravotnícki pracovníci teraz dokonca chcú založiť svoje vlastné profesionálne združenie – v boji proti očkovaniu vakcinou proti Covidu.

Podľa švajčiarskeho bulvára „Blick“ ich ” vedie farmaceutický špecialista, ktorý donedávna pracoval pre výrobcu vakcín Pfizer“. Býv.zamestnanec spoločnosti Pfizer, Patrick Jetzer, ktorý do septembra pracoval ako obchodný zástupca v spoločnosti Pfizer, organizuje zhromaždenia už mesiace a kritizuje opatrenia vo Švajčiarsku.

Nakoniec kôli tomu stratil aj prácu.

Jetzer v jednom videu varuje pred „takzvaným očkovaním“: „Ide o génovú terapiu. (…) Milé sestry: Vy ste morčatá … “- s nedokázaným účinkom a neistými vedľajšími účinkami…

Švajčiarske profesijné združenie ošetrovateľiek a sestier (SBK) pozná starosti zamestnancov. Podľa Roswithy Koch, vedúcej oddelenia vývoja ošetrovateľstva v SBK, bolo v rozhovoroch počuť, že „niektorí ľudia, pracujúci v odbore zdravotnej starostlivosti, by si chceli štúdia lepsie pozrieť a zistiť viac predtým, ako sa rozhodnú pre alebo proti očkovaniu“.

Švajčiarsko so svojimi zákonmi a opatreniami o pandémii už smeruje k referendu. Združenie „Priatelia ústavy“ už predložilo požadovaných 50 000 podpisov / 100 dní s viac ako 90 000 podpismi.

Zdroj:

https://www.epochtimes.de/politik/ausland/ex-pfizer-verkaeufer-jetzer-warnt-keine-impfung-sondern-gen-therapie-schweizer-pflegekraefte-organisieren-sich-a3432302.html

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x