Magnát a americký filantrop John D. Rockefeller

ČASŤ 1

Magnát a americký filantrop John D. Rockefeller napísal slobodomurárske vyznanie ′ ′, ktoré sa začalo vetou: ′ ′ Budeme udržiavať ich životy krátke a ich mysle slabé tým, že predstierame opak.

Naše vedomosti z vedy a techniky využijeme rafinovanými spôsobmi, aby nevideli, čo sa deje. Mäkké kovy, urýchľovače starnutia a sedatíva budeme používať v potravinách a vo vode, ako aj vo vzduchu. Kdekoľvek sa otočia, budú pokryté jedmi. Mäkké kovy ho prinútia stratiť rozum. Sľubujeme, že z našich mnohých finančných prostriedkov nájdeme liek, ale doprajeme im viac jedu.

Chemické jedy budú absorbované cez pokožku hlupákov, ktorí veria, že určité hygienické a kozmetické výrobky predstavené skvelými hercami a hudobníkmi prinesú do ich tvárí a tiel večnú mladosť a prostredníctvom ich smädných a hladných úst zničíme ich mysle. A ich vnútorných orgánových systémov. rozmnožovanie. Ich deti sa však narodia postihnuté a zdeformované, a preto tieto informácie skryjeme. Jedy budú skryté vo všetkom okolo nich, v tom, čo pijú, jedia, dýchajú a nosia. Musíme byť chytrí v dávkovaní jedov, pretože vidia ďaleko. Naučíme ho, že jedy sú dobré, s vtipnými obrázkami a hudobnými tónmi. Tí, ktorí obdivujú, pomôžu. Získavame ich, aby tlačili na naše jedy. Uvidia naše výrobky použité vo filme a zvyknú si na ne a nikdy nebudú vedieť, aký je ich skutočný účinok. Keď porodia, vpichneme im jedy do krvi ich detí a presvedčíme ich, že je to pre ich pomoc.

Začneme čoskoro, keď budú ich mysle mladé, zameriame sa na ich deti tým, čo majú deti najradšej, sladkými vecami. Keď sa im kazia zuby, naplníme ich kovmi, ktoré im zabijú myseľ a ukradnú budúcnosť. Keď bude ovplyvnená ich schopnosť učiť sa, vytvoríme lieky, ktoré ich ochorejú a spôsobia ďalšie choroby, pre ktoré vytvoríme ešte viac liekov. Svojou silou ich pred sebou urobíme poslušnými a slabými. Stanú sa depresívni, pomalí a obézni, a keď k nám prídu o pomoc, dáme im viac jedu. Zameriame ich pozornosť na peniaze a hmotný majetok, takže mnohí sa nikdy nespájajú sami so sebou.

Odvedieme ich pozornosť smilstvom, vonkajšími pôžitkami a hrami, aby nikdy neboli jedno s jedinečnosťou všetkých týchto vecí. Ich myseľ patrí nám a urobia, ako hovoríme. Ak odmietnu, nájdeme spôsoby, ako implementovať technológie, ktoré menia myslenie, do ich života. Strach použijeme ako zbraň. Postavíme ich vlády a vnútri vytvoríme protiklady. Budeme mať obe strany. Náš cieľ vždy skryjeme, ale realizujeme náš plán. Urobia prácu za nás a my budeme prosperovať na ich drine. Naše rodiny sa nikdy nezmiešajú s tými svojimi. Naša krv musí byť vždy čistá, pretože to je cesta. Dáme ich zabiť jeden druhého, keď nám to vyhovuje.

Budeme ich držať oddelene od bremena dogiem a náboženstva. Skontrolujeme všetky aspekty ich života a povieme im, čo si majú myslieť a ako. Budeme ich sprevádzať láskavosťou a jemnosťou tým, že ich necháme veriť, že vedú sami. Budeme medzi nimi rozdúchavať nepriateľstvo prostredníctvom našich frakcií. Keď medzi nimi zažiari svetlo, uhasíme ho posmechom alebo smrťou, ak nás to poteší viac. Roztrhneme si navzájom srdce a zabijeme ich vlastné deti. Urobíme to tak, že budeme mať nenávisť ako svojho spojenca, hnev ako svojho priateľa. Nenávisť ich úplne zaslepí a oni nikdy nebudú vidieť, že z ich konfliktov vyjdeme ako ich vládcovia. Budú zaneprázdnení vzájomným zabíjaním. Budú sa kúpať v ich krvi a zabíjať svojich susedov, pokiaľ to uznáme za vhodné. Budeme mať z toho veľký úžitok, pretože oni nás neuvidia, pretože nás nevidia. Budeme naďalej prosperovať z ich vojen a ich úmrtí.

W

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x