Ranná káva od zajaca 2.2 2021

Nikdy nezačal vojnu s inou krajinou.Ale áno, rozpútal vojnu s obchodníkmi sexu a pedofilmi.W


Zaujímavé …..

Q 1415 Teraz prichádza bolesť – – 23

Aj v Q to hovorí o tom, že FBI alebo DOJ preniklo do jednej kampane v prospech druhej.Čo teraz máme?FBI musí vydať dokumenty do 23.04

MoM


Podľa spoločnosti Netblocks, ktorá sleduje slobodu internetu, má najmenej 35 krajín od roku 2019 aspoň raz obmedzený prístup na internet alebo na platformy sociálnych médií.- Čína nie je na mape označená, pretože internet v krajine bol vždy blokovaný a cenzurovaný až na dno. A áno aj do tejto štatistiky sme sa dostali.


Vezmite si popcorn, pretože práve teraz sa online rozpútava všetko liberálne peklo a je to úžasné!Bidenovi voliči dosahujú stupeň nervového zrútenia a nazývajú Joea „klamárom“. Taktiež ľubujú, že už nikdy nebudú voliť demokratických skutočných obrancov!


Trumpova nová pracovňa, zmysel pre drámu mu rozhodne nechýba


Dostali sme.

Banky dnes tvrdo bojujú a po dosiahnutí strieborného miesta 30 $, banky zorganizovali protiútok, ktorý znížil cenu, no sú nútené nasadiť veľmi drahé finančné zbrane, aby dosiahli cenové potlačenie a skôr či neskôr im dôjde munícia.Prečo na tom všetkom záleží? Pretože bankári potláčajú trh obchodovaním papierových zmlúv, o ktorých tvrdia, že reprezentujú striebro, no v skutočnosti za týmito papierovými zmluvami nie je fyzické striebro

Celý systém je úplný podvod, ale globalistické banky ho využívajú na potlačenie ceny skutočného striebra manipuláciou s papiermi. Toto im umožňuje pokračovať v propagácii propagandistického klamstva, ktorý tvrdí, že fiat meny zachovávajú hodnotu, keď v skutočnosti nič nedrží.Keď malí investori nakupujú fyzické striebro, vyvíja obrovský tlak na celý strieborný ekosystém a ′′ tlačí ′′ na tých, ktorí držia falošné papierové zmluvy, v niektorých prípadoch ich nútia prísť so skutočným fyzickým striebrom, ktoré dlžia, alebo nakoniec zlyhajú na dodávke striebra z ich papierových zmlúv. Mnoho ľudí, ktorí aktuálne kupujú strieborné zmluvy, žiada doručenie tohto striebra a robia to zámerne ako stratégiu na vynútenie podvodov na trhu so strieborným papierom. Iní maloobchodní investori kupujú striebro len ako inteligentný kolaterál proti blížiacemu sa kolapsu dolára a ďalších odhalených mien, pretože vlastníctvo fyzického kovu je jednou z kľúčových stratégií pre prežitie globálneho kolapsu dlhu.Striebro je ako zlato atomový prvok.

To znamená, že ju nemožno zničiť inak ako jadrovou fúziou alebo štiepkou. Akonáhle vlastníte fyzické striebro, nemôžete ho stratiť zabudnutím na heslo, zlyhanie banky alebo dokonca požiar domu.Striebro nehorí, len sa topí… ale stále je striebro.Na mojom podcaste dnes opakujem niečo, čo som už roky povedal: Najlepším bezpečným útočiskom pred blížiacim sa finančným kolapsom je zem, zlato a striebro. Medzi ďalšie fyzické potreby bohatstva patria strelné zbrane, strelivo, traktory (poľnohospodárska technika), diesel a skladovateľné potraviny.Prečo si myslíte, že Bill Gates a Jeff Bezos kupujú státisíce akrov pôdy po celej Amerike? Je to preto, že krajina je dodávkou bohatstva na poslednú chvíľu, keď sa celý pokazený finančný systém zrúti.A presne tam toto všetko smeruje: kolaps dlhového systému nasleduje konkurz americkej vlády pod Bidenovou administratívou. Starý Joe bude presunutý na podpísanie prázdnych výkonných príkazov, pretože zostane ′′ prezidentom ′′ skrachovacej ulity bývalej vlády, ktorá padne rovnako rýchlo ako starý Sovietsky zväz.

Štáty ako Texas si rýchlo vyhlásia vlastnú suverenitu a začnú implementovať vlastné štátne menové systémy a vojenské obranné operácie.Keď sa to stane nechcete byť nikde blízko mesta alebo štátu riadeného demokratom, pretože sa rúca do neprávosti a úplného chaosu.Len červené kraje majú šancu udržať si právny štát, vďaka etickému zákonu dodržiavajúcemu občanom, ktorí nespomínajú chaos a násilie ľavice.Navyše, mnohí produktívni občania a drobní podnikatelia sa už odsťahovali z modrých miest a štátov. Drvivá väčšina obyvateľov, ktoré zanechali v tých pekelných mestách, ako sú Seattle, Portland, Chicago, Detroit a Los Angeles, sú prijímateľmi vládnych distribúcií, ktorí ničomu neprispejú do spoločnosti. Preto sa tieto mestá rúcajú veľmi rýchlo.Už takmer nikto nezostal, kto vie, čo robiť!


Pelosi sa momentálne drží väčšiny v parlamente zubami nechtami.Nielenže sa drží nízkych čísel, ale zdá sa, že aj jej podpora slabne, pretože jej znovuzvolenie malo v skutočnosti päť demokratov hlasovalo buď „za súčasného“, alebo za iného kandidáta.


Zaujímavé načasovanie pre pisateľa Simpsonovcov Marca Wilmore, ktorý zomrel 1.2.2021 na covid 19✨👁✨

W

https://nypost.com/…/simpsons-writer-marc-wilmore-dead…/


V utorok minulý týždeň okolo tretej hodiny ráno zasiahla guľka okno na východnej stene Trumpovej spálne na jeho panstve Mar-a-Lago. Toto mohlo zabiť Trumpa, keby nedávno nevymenil sklo za nepriestrelné sklo spoločnosti Blast Structures International, ktoré podľa webovej stránky spoločnosti dokáže zastaviť čokoľvek menej silné ako guľka 0,50. Dôverný zdroj vo vnútri Trumpovho vnútorného kruhu pre Real Raw News povedal, že Trump spal v posteli a kto je ľahký spáč, zobudilo ho „ostré prasknutie“ skla, ktoré zasiahla guľku. Guľka neprenikla cez sklo, ale spôsobila poškodenie skla.

W

https://realrawnews.com/…/trump-assasination-foiled…/


Austrália práve potvrdila 1 prípad korony za posledných 10 mesiacov. Reakcia vlády? – plný lockdown a povinné rúška. Toto nie je o ochrane zdravia ale kontrole.


Kampaň „Zastavte islamizáciu“ „Sociálny mediálny gigant Twitter tento týždeň pozastavil hlavný účet španielskej populistickej strany VOX po tom, čo strana zahájila novú kampaň zameranú na potlačenie islamizácie.Táto strana, podľa prieskumov tretia najpopulárnejšia v krajine, mala dočasne obmedzený účet pre údajné porušenie pravidiel Twitteru pretože ukázala informáciu o kriminalite na Kanárskych ostrovoch a Katalánsku a podala na migrantov a príslušné úrady trestné oznámenia za spoluúčasť.


Na kvantovej úrovni nie je všetko, čo vo vesmíre existuje, nič iné ako vysoko a intelektuálne usporiadané vibračné energie a frekvencie. Každá akcia má rovnakú a opačnú reakciu. Fakt. Takže keď hovoríte, a dokonca aj myšlienky, ktoré si myslíte, všetci hádžu metaforické okruhliaky do rybníka (éter). V závislosti od slov, ktoré hovoríte, použitého tónu, zámeru a myšlienok, ktoré si myslíte, stačí na to, aby ste zmenili / zmenili nielen svoju realitu, ale aj realitu ostatných. Fakt.Viera. Nádej. A láska. Najväčšie z nich je Láska.Použite ju a sledujte, čo sa stane s vami a ľuďmi okolo vás. vezuelStoji za pozretie.


Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

2.5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x