Symbolika je komunikácia, plán z roku 1776

Občas je dekódovanie skryté priamo pod naším nosom. 
Posledný veľký post Q - Biden „vyhral“, že „to muselo byť touto cestou“ - že bolo potrebné „uzrieť svetlo“ Otázka vyvstáva, je Q presadenie plánu spojené s tým, že Biden bol vyhlásený za „víťaza“?


Plán – dekódovaný pomocou mnohých správ spred volieb mnou je stále na dobrej ceste. Doteraz ma nič neprekvapilo.

Najprv zvážme zmeny súdu od Obamu -> Trump.
Trump sa celé funkčné obdobie zameral na preklápanie súdov z modrej na červenú, čo sa mu podarilo. Každý pochybný volebný výsledok je v štáte s republikánskou kontrolou.

Celý zoznam prípadov volebných súdov v roku 2020: 81 prípadov, z toho 30 v súčasnosti aktívnych, NIE JEDEN SÚD neumožnil argumentovať dôkazmi.
Takže to znamená len jediné, že v každom okamihu by sa mohli jednoducho pozrieť na dôkazy, že Trump vyhral. Napriek tomu to neurobili? Je to preto, že zradia Trumpa a bolo to plánované?
Nie je to zvláštne?

Jediné periodiká, ktoré ukazujú aj napriek cenzúre dôkaz o podvode, sú malé - najväčšie dva sú OANN a Gateway Pundit. - A dôkazy sú mimoriadne.
Dôkaz so stovkami príkladov - z ktorých mnohé sú samy o sebe dostatočným dôvodom na zvrátenie výsledkov, ak sa na ne jednoducho pozerá kriticky.
Je komické, aká priehľadná bola krádež, a to bolo o tom. Stačil by jediný výstup MSM, napríklad NYPost, aby o tom čestne informoval a príbeh by získal dynamiku.

Napriek tomu, že NYPost že bol 100% Trumpovým spojencom v deň volieb (písali o laptopte Huntera, keď to nikto iný neurobil) - potom odmietli podať správu o podvode a dokonca otočili o 180 stupňov proti Trumpovi. Prečo?
 
Murdoch vlastní správy NYPost a Fox, tak prečo sa rozhodol počkať na ďalšie voľby?
A navyše, prečo sa to stalo tak tabuizovanou témou, že keď už o tom hovoríme na twitteri, facebooku alebo na akomkoľvek inom významnom mieste, dostane zákaz? Je to preto, že bolo naozaj veľa dôkazov, ktoré by mohli ľahko presvedčiť ľudí, ale iba ak to majú dovolené vidieť!

To znamená, že máme tikajúcu časovanú bombu, ktorá chce len vystreliť. Na pokrytie príbehu bolo aktivovaných niekoľko významných hlasov.

Zatiaľ sú však všetky MSM, aj všetky hlavné internetové sociálne siete koordinované, aby prinútili príbeh zomrieť. Teraz si predstavte, čo sa stane, keď sa to všetko prevráti. Predstavte si dopad na psychiku ľudí! Uvedomenie si toho, čo sú médiá pre masy? Veľké prebudenie? To je jeden z dôvodov, prečo to tak muselo byť.

Ako sme sa sem dostali? Ostatné dekódy naznačujú, že celý tento film bol naplánovaný so všetkými významnými hráčmi, vrátane Bidena a MSM. MSM bolo zväčša prevrátený cez zapečatené žaloby a Biden cez vplyv záznamu Durham + Treason Chat.
To je dôvod, prečo Biden dostával masívne hlasy každých 5 sekúnd, konečným výsledkom bolo veľké víťazstvo Trumpa a Biden ho ukradol cez podvod všetkými mysliteľnými metódami.
Všetko bolo zdokumentované. To je dôvod, prečo „to muselo byť takto“ - aby sa zabezpečili budúce voľby (keďže po voľbách sa presadil posledný hlavný post Q).

Biden bude na chvíľu POTUSOM a ak by neuspel v krádeži, dopad by nebol podľa očakávania. Ale to je len jeden dôvod, ďalším dôvodom je vymývanie mozgov a vyvolávanie hnevu. Zjednodušene povedané, ľavica bola podmienená odmietnutím Trumpa, čo predstavuje vážny problém pre zmysluplnú viditeľnú spravodlivosť.
Čo sa teda stane potom?

Zvážte, že prípad nového Impeachementu proti Trumpovi, ktorý sa bude konať zapár dní Tento priamo zahŕňa podvody s voličmi a podnecovanie k nepokojom. Ľudia sa možno konečne upokojili natoľko, že videli podvod, keď sa im vtedy strčil do tváre. Aj keď to tak nie je, bude to prípad najvyššieho súdu, ktorý bude mať posledné slovo (rovnako ako Bush V Gore 2000), aj keď dozorný výbor napraví veci, pravdepodobne sa Q tím spolieha na vnímanie udalostí verejnosťou.

Nech už ide o čokoľvek, tých 200 tisíc zapečatených žalôb sú pákou, ktorá udržuje hru vyhranú. Príspevky Q o víťazstvách neboli fantáziou, vyhrávali tak tvrdo, že dokázali nakrútiť akýkoľvek film, ktorý chceli. Vybrali si jediný film, ktorý by z dlhého spánku prebudil viac ako len časť pravého krídla.


Biden spolupracuje a jeho úlohou bude vlastniť lockdown a je na dobrej ceste, pretože jeho zámery sú už verejné a postupujú vpred… optika vyzerá momentálne tak, že pôjde oveľa ďalej ako Trump.

A toto sa dostane do širšej podstaty „filmu“, ktorý sledujeme. Keď je Biden „kráľom“ + Kongres v rukách D, už niet komu vyčítať pravicu. Ale čo je dôležitejšie, koniec jeho zbavenia moci + cudzích mocností za ním = znovu vytvára 1776!

Popremýšľajte nad týmito dvoma scenármi. Trump vyhral úplne = dostali sme „výhru“ a potom mnohí začali strácať záujem, pretože sa zdalo, že „Deep State“ nikdy nebol taký strašidelný - možno to bola celá lož? Nie, tento plán rozširuje obraz tyranie, aby sme nikdy nezabudli, čo je sloboda. Dáva ľavici šancu prebudiť sa. Pozorovatelia MSM by to nikdy nedokázali bez toho, aby boli odvolaní z hry.

Keby Trump vyhral, ​​mohli by sme dostať svojvoľný DECLAS - určite je to DECLAS, ale nie je za to žiadny hovorca. Ak DECLAS nevydáva zvuk, stalo sa to vôbec?
Ale hej, možno by sme namiesto úletov videli väzenia-> popravy pre klaunov.

Toto je však skutočný dôvod, prečo to tak muselo byť. Pretože všetky veci, ktoré Trump mohol urobiť, ako to väčšina z nás chcela vidieť, ako DECLAS by spustilo druhú svetovú vojnu, pretože Čína / EÚ / atď. by obvinenia (dokonca aj dokázateľné) brala ako vojnové činy. Ak by teraz USA začali bojovať proti Číne a riskovať nespočetné množstvo životov v bitkách nemohli by účinne bojovať proti cenzúre Big Tech. A kvôli tomu, koľko ľudí uctieva ľavicu? Potom by sa to zmenilo na občiansku vojnu, pretože ľavica by to všetko ľahko prijala ako propagandu. Súčasný plán opravuje všetky tieto veci.


Namiesto druhej svetovej vojny prinútime Merkelovú (de facto vodcu EÚ) odstúpiť. Žiadne rukojemnícke situácie na celom svete, skôr cesta k zosilneniu pravdy spoluprácou.

Namiesto občianskej vojny dostávame MSM, ktorý sa nechá odhaliť výmenou za určité záruky. 


Nechápte ma zle, podľa toho, čo vidím, veľa pôjde do väzenia a niektorích popravia, ale tí, ktorí sa pokúsia o vykúpenie, budú z veľkej časti zachránení.

Mnoho z nich bolo nadšených z výskytu najhorších trestných činov, niektorí sa na celebrity pozerali ako na bohov. To bolo vymývanie mozgu špeciálne kvôli tomu, aby sme vyzerali ako šialenci. V Holywoode bolo veľa zla, vrátane sériových detských vrahov. Ostatné sú zložitejšie. Mnohí z nich brali peniaze a boli vydieraní alebo uväznení v životnom štýle, drží ich tam strach z vraždy ich detí, ak sa obrátia.

A aj keby boli zabití, aj keby boli cenzori MSM stopercentne preč, aj keď Čína umožňuje odhaliť všetko bez boja. Aj keby sa všetky tieto veci stali, stále by to nevyriešilo najväčší problém. Tento plán rieši tento najväčší problém. Problém „výhry“. 

Och, hej, vyhrali sme! .. a čo potom? Poviem vám, väčšina by sa vrátila k svojim starým rutinám, ktoré boli vytvorené počas desaťročí vymývaním mozgov.

Tento plán núti ľudí otvárať oči nie kvôli DECLASU, ktorý hovorí, že X je pravda, Y je nepravda a MSM je zločinec, ale preto, že dostanú veľmi potrebný budíček, aby sa vymanili z podmieňovania. Naposledy som videla veľa +100 dní komunikácií a myslím si, že to dáva časový harmonogram. Možno je 100 dní potrebných na očistenie Trumpovho imidžu pre jeho návrat? Vypovedať o tom môže aj výročie Q 100 dní. 20.01.2021 + 100 dní = 30.04.2021 30.04.2020 = 30 Q príspevkov. 
+ 100 = dátum, kedy budú médiá nútené hovoriť pravdu?

Ďalšia s „Zmena pripravovanéj cesty“ - s odkazom na budúci POTUSA.

A ďalší, ktorý výslovne uvádza, že musia ukázať verejnosti pravdu,nie povedať. A jediný spôsob, ako vyhrať, je prostredníctvom „Teórie hier“ - ktorú, ak si spomeniete - „herná“ komunikácia bola v poslednom veľkom príspevku Q. 

Je ich oveľa viac, ale získate predstavu.

Aby som mala tiež jasno, nie som si istá, či implikácie týchto 100-denných správ označia skutočný Trumpov EO ako POTUS alebo jednoducho 100 dní, kým sa nezačne operácia, ktorá tento cieľ dosiahne. Tj. aktivácia médií.

Trump sa posledný deň zmenil počet amnestií zo 100 na 143. Je možné, že správny dátum prechodu je 143 dní - možno im zostal nejasný správny dátum až do posledného dátumu.
Ak je to pravý dátum, potom je to 12. júna 2021. A pri pohľade na deltu toho dňa dostaneme tiež veľa zvedavých Q príspevkov. Poznámka: „Prečo chromá kačica Paul Ryan (predseda snemovne v roku 2018) končí vo funkcii“
Pamätajte si na začiatku tohto príspevku, že NYPost otočil proti Trumpovi potom, čo ho podporil až do dňa volieb. NYPost vlastní Murdoch.

[Paul Ryan_Fox] Takže potom delta týkajúca sa odchodu Paula Ryana znamená? Mám podozrenie, že v polovici roku 2018 si neboli istí, ako dlho by to potrebovali, a preto nastavili delty na 100 a 143 na to isté, všimnite si, že prvý príspevok v ten deň začína „nie. 100 ”- to môže byť značka spájajúca obe delty a ten, ktorý ako prvé uverejní odkazy na toto video o NK Dark to Light Marker, veľa zaujímavých vecí v tomto videu. NK je veľmi dôležitý, často sa o ňom hovorí v súvislosti s jadrovým potenciálom.

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
slavo
slavo
24. apríla 2021 20:34

na eToro sa v tento víkend zastavilo zlato na hodnote 1776.55 predaj

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x