Časť rozhovoru : Charlie Ward a Cyrus Parsa

Cast rozhovoru :Charlie Ward a Cyrus Parsa.

Dakujeme za preposlanie.👍👍👍

Cyrus Parsa sa rozpráva s Charliem Wardom o Číne, umelej inteligencii a hologramoch: Cyrus nejaký čas žil v Číne, tvrdí, že má 1400 telefónnych čísel na svojich informátorov v Číne. Myslí si, že Číňania sú veľmi zložití.

Majú to v sebe historicky a potom im komunizmus zničil etiku. Pracujú z dlhodobého hľadiska 20-30 rokov. Charlie potvrdzuje, že majú úplne inú mentalitu. Hovorí, že na druhej strane stretne v Hongkongu starý dračí rod a nikdy za 20 rokov nemá dôvod im neveriť. Nezaujímajú ich peniaze, ako im záleží na moci. Cyrus hovorí, že ľudia v Hongkongu a Thajsku sú odlišní od Číny.

Pracovali pre mňa Číňania, ktorí žili v USA 30 rokov a predsa hovoria: Cyre, musím si pamätať, aby som ti neklamala. A oni sú tí dobrí. Bez ohľadu na to, ako pekne sa k vám správajú, sú to nacionalisti.

Charlie tvrdí, že už 5 rokov pracuje na kvantovom finančnom systéme. Pred šiestimi rokmi mu bolo povedané, že svetovú ekonomiku nechajú zrútiť globálny finančný reset. Potom mu americký veľvyslanec povedal znovu pred dvoma rokmi a potom znovu v novembri 2019. ′′ Začíname vírusom, potom príde vakcína, potom 5 G, potom vzbura a potom invázia mimozemšťanov.” Urobil Neviem, že v herných resetoch boli dvaja. V 16:54 Cyrus reagoval na zmienku o mimozemšťanoch.

Vytiahol svoju knihu Umelá inteligencia – nebezpečenstvo pre ľudstvo a hovorí, že obchádza algoritmy, používa pre nich výraz AI a kvantové siete, na ktoré sa pohybujú. (Tito?) podľa neho prišli asi pred 100 rokmi. ′′ Civilizácia ako naša vidí dokonalú na Boží obraz, zatiaľ čo ona musí používať technológiu. Chcú ľudské telo, ktoré má dušu. Ako sa dostanete do ľudského tela? Najprv si to musíte naklonovať, až potom si to stiahnete (poznámka: asi by som povedal nahrať). Druhý spôsob je cez nanotechnológie: vírus – vakcína jedna, druhá – potom sa začne chovať. ′′ Potom sa spojíte s počítačmi a umelou inteligenciou. Vaše digitálne ja sa potom stane vaším virtuálnym ja. Vyťahujú vás (vašu dušu alebo vám povedia digitálny obraz) a potom sa stiahnu do vás. Presne o tom je transhumanistická agenda.

Toto sú koncepty, ktorým ľudia len ťažko uveria. Preto som natočil film AI – Plán napadnúť ľudstvo.”′′ Umelá inteligencia Google extrahuje ľuďom spôsob formovania mozgu a viac ako 70 senzorov na ich inteligentnom telefóne. Váš smartfón má elektrické pole a existujú vzory, ktoré má spoločnosť Google a smartfón. Tvoje telo má elektrické pole. Čo to robí – extrahuje z toho dáta cez nervový systém a – keď sa ho dotknete – pošle dáta späť na server a cloud a neskôr do Googlu. Takže mapujú ľudské mozgy a potom príde Elon Musk a ľudia v Pentagone ako on.

Snažia sa vytvoriť digitálny mozog. Keď vytvárate digitálny mozog, vytvoríte si vlastne kvantum digitálnej entity. Potom, keď začipujete ľudí, aby ich stiahli a pripojili k satelitom a súčasne ich reaktivujete, máte ich na fyzickej rovine, zmeníte mozog a začnete prepisovať mozgový softvér pomocou Elonovej ′′ neurálnej čipky “. Takže postupný proces. Ale pýtate sa, prečo by to urobil Ufoni, prečo by sa neukázali? Pretože používajú kvantovú technológiu. To znamená, že môžu prísť a odísť o dva dni. Pre nich je to 100 rokov.

Takže je to o ovplyvnení celej ľudskej civilizácie, aby sa dostali do toho štátu… raz vycvičíte ľudstvo, že neexistuje matka, otec, dcéra, syn, žiadne pohlavie, žiadny Boh, aby sa prestali rozmnožovať. V tom momente, možno o 10 rokov, vás potom môžu zmiešať so zvieratami a potom, keď prídu Ufuns, povedia: Je to normálne.

V podstate by zmenili mozgovú chémiu všetkých na planéte. Ako sú ľudia zmobilizovaní, že tak hrozne útočia na prezidenta Trumpa? Máme médiá, ktoré šíria informácie, ale frekvencie prostredníctvom aplikácií AI a technológií ovplyvňujú mozgovú chémiu ľudí.

Keď idú spať, čokoľvek negatívne, čo si prečítali alebo počuli o Trumpovi, sa im rozmnoží v mozgu, kým sa nerozvinie úplný nenávistný pohľad. Žiadna logika v tom nie je…. snažím sa s tým randiť už rok…. tu je politika, tu je Čína, tu je biometrická dáta 6 miliárd ľudí. Neverili mi. Najprv som šiel do technických vecí, potom do spirituálu a do UFO. Všade, kde som sa snažil vysvetliť globálny obrázok….Existuje satanská energia, ktorú ľudia nechcú vidieť. Ľudia ako ty to cítia. V tomto vesmíre existuje dualita, ktorá teraz prichádza do veľmi nebezpečného bodu. Ľudia to nechápu. Veľký reset je tu. Je to preto, že mysle týchto ľudí ovplyvnili a je to niečo, čo sa dlho plánuje.

Existujú však dva jednoduché spôsoby, ako vymývať mozgy vľavo a vpravo, ako bojovať Vytvárate nanotechnologický vírus, ktorý ľudia nevidia ani necítia. Jedného dňa sa to ukáže pozitívne a raz negatívne. Niekoho to zabije, niekoho nie, aby to ľudia nepochopili. Takže ľavica povie, že je to najsmrteľnejšia vec na planéte a všetko treba vypnúť. A ostatní povedia, že to nič nie je. A začnú bojovať medzi sebou a tak sa oslabia obe strany a bude z toho chaos. Urobia lockdown a všetci sedia pri pc vo virtuálnej realite, zmiešaná realita.

Jedna strana stráca a nedostatok jedla z chaosu, takže čo robíme? Zapojíme roboty a drony…. Čo som chcel povedať, nie je to len ľudská alebo mimozemská agenda. Je to univerzálna agenda na makro úrovni, ale je pokrytá všetkými smermi.….. ….Ak by Trump padol, potrebovali by sme desaťtisíc tromfov. Každá ľudská bytosť je výnimočná… môžeme byť ako Trump, pretože sme stvorení na obraz Stvoriteľa, sme obdarení jeho mocou a múdrosťou. Jediné, čo musíme urobiť, je upgradovať sa… a tak sme mu na plecia (trumpove) namiesto toho, aby sme ho podporili a postavili sa. Musíme to urobiť……

Charlie: Trump má všetko. Ponúkal som mu nejaké dôkazy a povedal mi, že majú viac, než by som mohol zverejniť na mojej webovej stránke.Cyrus: Áno, majú to všetko. Ja som ten, kto odhalil existenciu Bidenových (sexuálnych) pások na 18/7/2020 ′′ Keď som toto napísal na Twitteri, zrazu som mal 3 prívržencov navyše a celý svet sa na mňa pozeral a prezident Trump mlčal na Twitteri na 19 hodín. Písal som prezidentovi Trumpovi, prosím požiadajte Willama Barra, aby nariadil podanie čínskych sex pások skorumpovaných politikov a lídrov z posledných troch súdnych správ… ′′ Bolo mi zvláštne, prečo všetci mlčia o zločinoch Číny proti ľudskosti.

Malo to niečo spoločné so sex páskami a 1,5 miliárd dolárov?Otvorila celú galaktickú plechovku červíkov (pozn. teraz nemyslím český výraz pre nič na svete, ale ten anglický hovorí za všetko). Všetci sa začali báť. Keď Bidenove nahrávky vyšli o tri mesiace neskôr, napísal som tweet do Vatikánu a Xi a spýtal som sa Xi – mohli by ste si prosím objednať podanie Vatikánskych sex pások súdu? Čínsky konzulát, konzulát reproduktor a hovorca centrálnej protistrany ma okamžite zablokoval na Twitteri a bol ticho. Poslal som to na všetky možné platformy vrátane WeChat, videli to stovky miliónov ľudí. Tentoraz som zaradil Vatikán, demokratov a republikánov, hráčov NBA, producentov Disney atď. A potom sa politici začali ozývať, že to berú do Bieleho domu. A potom sa začali pýtať – je to o nás alebo o nich? A jednu som skontroloval a bola aj na zozname sex pások. A to je len jeden z nich….. (asi 35. minúta)

https://drcharlieward.com/?s=Cyrus%20parsa&fbclid=IwAR1cshNA8bWD0vFmBuCY1VhOAWX6Hsn5DAbhXVJ0Uum0QkdW7sm3_v2ZycA

Spread the love

You may also like...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x