Najvyšší súd bude hlasovať o volebných podvodoch

Senzácia!

Najvyšší súd bude hlasovať o volebných podvodoch. Má s tým niečo spoločné vyhláška Quo Warranto? V amerických zákonoch sú zakotvené dve slová, ktorých sa Biden a Pelosi pravdepodobne obávajú, ak ich Trump použije.

Ako právnik by o tom už mal počuť minimálne Biden. Sú to: QUO WARRANTO. Alebo: s akou kvalifikáciou zastávate tento úrad? Táto vyhláška by mohla byť dôvodom, prečo sa Najvyšší súd bude čoskoro zaoberať rôznymi súdnymi spormi súvisiacimi s volebnými podvodmi. Reč je o Pensylvánii, ako aj o Michigane a Georgii a Trumpovi, Sidney Powell a Lin Woodovi. Toto je senzácia! Tieto tri štáty stačia na to, aby Trump víťazne stiahol zaspatého deda z Bieleho domu.Výnos vyhlášky Quo Warranto, ktorý by mohol Trump aktivovať, vysvetlíme – je úžasný:Podľa britského a amerického zvykového práva je “Quo warranto” vyhláška, ktorá vyžaduje od osoby, ba ktorú je použitá, aby preukázala, aká oprávnenie má na výkon akýchkoľvek práv, právomocí alebo možností, ktoré údajne má.. Ak dôjde k súdnemu sporu s niekým, kto by bol považovaný za „nelegitímneho dominantného operátora“, potom ten, ktorého sa to týka, musí preukázať, že je legitímny. Robíte to prostredníctvom dodatku Quo Warranto.

Američania a Angličania to inteligentne začlenili do svojich právnych predpisov, pretože Donald Trump by teraz mohol pomocou tohto pozmeňujúceho a doplňujúceho návrhu vyzvať Bidena a ten by musel by dokázať, že bol zvolený s najvyšším počtom hlasov, a nie Trump. Ak nemôže, potom sudcovi nezostáva nič iné, ako ho odvolať z funkcie nariadením “Quo Warranto Writ”.24. decembra 2012 bol jeden taký list doručený generálnemu prokurátorovi, ktorý podal žalobu proti Barrackovi Obamovi ako novozvolenému prezidentovi, ktorý poprel jeho kvalifikáciu pre tento úrad. Ale Trump by tu mal mať oveľa väčšiu šancu legitimizovať sa. Dôvodom by boli volebné podvody.

A teraz prichádza niečo, čo by nikto nečakal tak neskoro, a človek si musí položiť otázku, či Najvyšší súd predsa nie tak celkom konal proti Trumpovi, ako si všetci mysleli. Pretože existujú senzačné správy, ktoré by ho mohli rehabilitovať. Citujeme z príspevku z 12. januára: “A možno to je dôvod, prečo SCOTUS včera zamietol všetky žiadosti o zrýchlenie.” Aj keď boli naliehavé návrhy zamietnuté, je potrebné poznamenať, že výbor SCOTUS nezamietol tvrdenia prezidenta Trumpa, Lina Wooda či Sidney Powell ako irelevantné.

Prečo SCOTUS neodmietol všetky volebné sťažnosti ako irelevantné? To je férová otázka. Odpoveďou musí byť, že zistenia v týchto prípadoch môžu byť použité ako dôkaz pri súdnom spore Quo Warranto. ““Presne o týchto súdnych sporoch sa bude rokovať 19. februára v kolégiu sudcov najvyššieho súdu. Je to senzácia, pretože sa týkajú volebných podvodov. Inými slovami: Pensylvánia, rovnako ako Michigan so Sidneym Powell a Georgia s Linom Woodom ešte nie sú na stole! Teraz dostanú spravodlivú šancu byť vypočutí! Teraz je možné predložiť akékoľvek dôkazy o volebných podvodoch, ktoré sa za ten čas zhromaždili. Donaldovi Trumpovi stačia hlasy týchto troch štátov, aby sa Biden dostal preč z funkcie.

Teraz sa zdá, že dostal novú šancu prostredníctvom Najvyššieho súdu všetkých miest, ktorý ho “zjavne nepodporil”. Aby bolo možné použiť Quo Warranto, musel byť Biden najskôr uvedený do úradu, pretože ho možno použiť iba pre úradujúcu osobu. Mohol by toto byť Trumpov “jednoduchý plán”, pretože advokát, na ktorého sa teraz mohol vždy spoľahnúť, Rudy Giuliani, mu v tom dobre poradil?Ak tu Donald Trump skutočne podal žalobu a súd je ochotný pozrieť sa na dôkazy a považuje ich za dostatočné, potom má najväčšiu šancu elegantne sa zbaviť dovtedajšieho, oficiálne nelegitímneho prezidenta. Najvyšší súd by bol rehabilitovaný, pretože mal zjavne svoj vlastný plán čakaním na prísahu Bidena a sledovaním toho, čo sa stane.

Biden zatiaľ preukázal, že tí, ktorí za ním stoja, majú diktátorské tendencie, ktoré si ochotne osvojil. To sa nemôže nikomu páčiť. Ak by sa to tak nechalo a veselo v tom pokračovalo, už by to nebola slobodná Amerika, ale časom socialistický štát, kde už vláda sídli za vysokými plotmi, pretože sa zjavne bojí ľudí. V tomto pripade sa snáď zobudí aj sudca, ktorý nemá rád Trumpa.Dúfajme teda v to najlepšie a predovšetkým to, že Donald Trump v tejto veci dostal veľmi dobrú právnu radu. Ale aj keby súd jednoducho zistil, že došlo k volebným podvodom, na zaistenie spravodlivosti by to malo stačiť.🙌

MoM

Zdrojhttps://tagesereignis.de/…/sensation-supreme…/21783/

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x