Madagaskarský prezident Andry Ranoelina odvolal svoju krajinu zo Svetovej zdravotníckej organizácie

Madagaskarský prezident Andry Ranoelina odvolal svoju krajinu zo Svetovej zdravotníckej organizácie.

Nahnevane povedal: „Európa vytvorila organizácie s túžbou, aby od nich Afričania zostali závislí. Afrika našla liek proti vírusu Corona, ale Európa si myslí, že má monopol na inteligenciu, a preto ho odmietajú uznať.

Od dnešného dňa už nie sme členmi Svetovej zdravotníckej organizácie. ““ „WHO mi ponúkol 20 miliónov dolárov, aby som vložil trochu toxického prostriedku do liečby Covid-19“ – Prezident Madagaskaru odhaľuje WHO Madagaskarský prezident Andry Rajoelina údajne vyhlásil, že Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) mu ponúkla 20 000 000 dolárov na to, aby do liečby koronavírusmi vložil trochu toxický prostriedok, pretože Európania hackerovali ich liek.

Andry Rajoelina hovorí: „Ľudia sú ostražití, Svetová zdravotnícka organizácia, ku ktorej sme sa pridali v domnení, že nám pomôže, je tu na zabíjanie Afričanov.“ “Moja krajina, Madagaskar, našla liek na koronavírusy, ale Európania mi povedali, že navrhujem 20 000 000 dolárov, aby som do tohto lieku vložil toxíny, aby som zabil svojich afrických priateľov, ktorí ho budú používať.

” Žiadam všetkých Afričanov, aby nepoužívali svoje vakcíny proti koronavírusom, pretože to zabíja, príďte na Madagaskar, chorí, moja krajina je pripravená vás prijať s nadšením, náš liek je v žltej farbe, nekupujte zelenú, jedna zo zelených farieb pochádza z Európy, Európania napadli náš liek, vakcínami, proti ktorým protestujeme, jedmi zabili iba Afričanov, ako chceli. “ Pridal Prosím zdieľajte túto správu, pretože je to urgentné, hackli náš liek, chcem, aby to vedeli všetci Afričania, prosím, nenechajte si túto správu pri sebe, zdieľajte! “ Uzavrel.

W

Dávam to bez zdroja lebo ten mi hneď bol fuckchecknutý

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x