Ranná káva od zajaca 9.2. 2021

Generál Flynn nás nazval všetkých digitálni vojaci. Prečo? Pretože toto je nová doba. Pravda je naša zbraň, ktorá je silnejšia ako puška. Kybernetické vojny a špionáž. Ak sa váš hlas nepočítal, prečo vás suspendovali z Twitteru a Facebooku? Je to preto, lebo sa počíta viac ako si väčšina z vás dokáže predstaviť. Pokračujte v boji, spravodlivosť je na ceste. Sme s vami, pracujeme s vami.

vezuel


Nový Juan O Savin, čo sa deje ?


Odtajnené správy Svetovej banky, amerického NSC (vrátane CIA) a Planned Parenthood (v mene Rockefellerovej nadácie) podrobne popisujú presné metódy zámerného zníženia pôrodnosti populácie. Všetky okrem „nútenej sterilizácie“ sa na západe realizovali pred desiatkami rokov.

Keď sa hovorí o vakcínach, ktoré spôsobujú neplodnosť, čo keď teraz bude prebiehať „nútená sterilizácia“?


Q vám už desiatkykrát povedal, že sledujete film. Prečo panikárite?

MoM


Pozorujeme najhorších ľudí ako okupujú najvyšší úrad a dokončujú svoje zločiny, vykrádajú verejné zdroje a ilegálne ukradli vládu nad touto krajinou.

Doteraz občania, ktorí stratia najviac ich stále uznávajú a snažia sa umlčať nás, ktorí sa ich snažíme zobudiť a varovať. Podpisujú si ale iba svoje rozsudok zatratenia.

vezuel


Náhody neexistujú….


PRAVDA vyjde najavo!

Japonský profesor lekárskej fyziológie, Dr. Imunológ Tasuku Hondzo vyvolal v médiách hluk s tým, že vírus COVID-19 nie je prirodzený. Keby bol VÍRUS prirodzený, neovplyvnil by celý svet! V závislosti od klímy / prostredia sa teplota líši od krajiny do krajiny. Len krajiny s rovnakou teplotou / klímy, ako je Čína by boli ovplyvnené. Rovnaké sa však šíri v krajine ako je Švajčiarsko, podobne ako sa to šíri v opustených oblastiach. Ak by bol vírus prírodný, šíril by sa len na studených miestach a umieral na horúcich miestach. Mám za sebou viac ako 40 rokov výskumu zvierat a vírusov. Takýto vírus je neprirodzený! Toto je umelo vytvorený vírus! Plne umelý! Už 4 roky spolupracujem s výskumníkmi z čínskeho laboratória vo Wuhane. Všetkých zamestnancov tohto laboratória dobre poznám. Po nehode s Coronou som volal všetkým, ale všetky mobily nefungujú už 3 mesiace! Teraz si uvedomujem, že všetci laboranti sú mŕtvy! Na základe mojich vedomostí a výskumov môžem potvrdiť s 100 % istotou, že corona vírus nie je prirodzený.Nie je to z netopierov. Čína to preukázala! Ak sa to, čo dnes poviem, ukáže ako falošné, teraz, alebo aj po mojej smrti, vláda si môže zobrať moju Nobelovu cenu. Niekto však klame a skrýva túto pravdu! Jedného dňa bude PRAVDA odhalená všetkým!

https://oficialmedia.com/profesorul-japonez-dr-imunolog…/

W


Republikáni z Južnej Dakoty predložili návrh zákona, ktorý by im umožnil zrušiť výkonné príkazy Bidena na štátnej úrovni.

MoM


Charita Matky Terezy vyšetrovana za obchodovanie s deťmi.Indická vláda nariadila inšpekciu všetkých zriadení ktoré boli vedené Charitov Misionárov.Skutočná zlá ľudská bytosť prezlecena mainstrimovym príbehom ako svätý.

Koľko klamstiev nám vravia dnes???

99,99% klamlivych informácií.

W


Texas po vzore Floridy pracuje na zákone o ukončení cenzúry na Big Tech sieťach na území štátu.

https://m.theepochtimes.com/texas-working-on-bill-to…


Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x