Prečo väčšina účtov Q buď zmizla

1 ročná delta podľa Q clock, týka sa to všetkých svetových politikov.. ani jeden z nich nebude môcť chodiť voľne po uliciach … verte mi, že na Slovensku to bude to isté.. raz im budú tie pancierové autá odobraté


Prečo väčšina účtov Q buď zmizla, alebo sa vrátila k rozhovorom o normálnom spravodajskom cykle. Nevedia prísť na to, čo sa deje. Čím hlbšie ideme, tým je to čudnejšie. Bidet s maskou je zvláštny. Capitol, ktorý je prevzatý bielymi klobúkmi je zvláštny. To, že Trump sa rozhodol čeliť obžalobe je tiež zvláštne. Väčšina to nedokáže pochopiť. Ste doslova nútení buď sa zobudiť, alebo ísť spať. Viem, že nikdy nevezmete modrú tabletku, akonáhle si človek zobral červenú.

To je nemožné.

Koniec nebude pre každého, máte na výber …


Čím viac sú títo skorumpovaní hráči nútení ukázať svoje karty, tým viac sa otvoria ľuďom oči. Trpezlivosť, vlastenci. Trump nie je žiadny blázon.

MoM


Bitka sa neskončila. Stále vedieme vojnu, aby sme bránili náš národ a obnovili našu nezávislosť. Nemôžeme vyhovieť. Nebudeme to dodržiavať. Nežiadam po násilí, ale niekedy ako tieto, sloboda zachraňuje občianska neposlušnosť. Bostonská čajová párty sa konala preto, lebo britská vláda uzákonila „zdaňovanie bez zastúpenia“. Sme v rovnakom období. Tentoraz však zvyšujú naše dane, vraždia nenarodených, pália naše mestá, prepúšťajú nelegálnych cudzincov, dávajú naše práce komunistickým režimom a pokúšajú sa zničiť našu krajinu pod Bohom. Už to nie je republikán vs. demokratRAT. Sú to Patrioti vs. klamári, vrahovia, teroristi, politickí gauneri, komunisti a zradcovia. Slnko stále vychádza, Stále bojujeme Keby len …

NIKDY SA NEVzdáme.

W


Toto je ako šach! Prvé tri a najdôležitejšie pravidlá šachu sú: 1st: PUSH! 2 .: PUSH! 3 .: PUSH! Pre výhru hry neexistujú žiadne ďalšie pravidlá! V tejto súvislosti premýšľajte o obžalobe! Má to nejaký zmysel? Nie, z súdneho hľadiska vôbec nie! Ale je tu ešte jeden pohľad, strategický! Dôvodom je dať nášho Potusa a nás pod „zugzwang“! To znamená, že obrátia hru a tlačia nás vo veľmi impotentnom okamihu globálneho podvodu, keď by sme to mali skutočne (pokiaľ je horúce) odhaliť a tlačiť proti NIM – s celou našou silou! Využite okamih! Nenechajte si to vziať absurdným povstaním! Nezáleží ani na tom, či bude úspešný alebo nie – aj tak sú všetky nelegitímne! Nepodľahnite triku! Je to iba trik MSM, ktorý nás opäť upriamuje na ďalšiu pozornosť a dostáva do obrannej situácie. Situácii, ktorej by sme sa mali vyhnúť, ak chceme vyhrať! Ak chceme vyhrať, musíme zaútočiť! Preto ignorujte trik, ignorujte všetky správy o obžalobe, sústreďte sa na útok! Nájdite prípady, ktoré sú proti nim! Zatlačte ich, aby sa samy seba! Zistiť, o koho ide? Čo robia? Prečo to robia? Ako držia spolu! Nájdite ich štruktúru! Nájdite pravdu!

J. C. Miller, 1. z 12 generálov

W


Spread the love

You may also like...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x