Takto ďaleko siahajú chápadlá “vakcínového-farmára” Billa Gatesa

Takto ďaleko siahajú chápadlá “vakcínového-farmára” Billa Gatesa

Advokát Robert F. Kennedy mladší, syn Roberta F. Kennedyho a synovec bývalého prezidenta Johna F. Kennedyho, napísal impozantné dielo o spôsobe, akým sa Bill Gates snaží monopolizovať a ovládnuť globálnu produkciu potravín.

Gates často hovorí o „udržateľnosti“, „biodiverzite“ a „klíme“, aby zakryl svoje dystopické plány pre ľudstvo. Jediná vec, ktorú miliardár chce, sú peniaze a moc, tvrdí Kennedy. Zakladateľ spoločnosti Microsoft sa dlho usiloval získať kontrolu nad poľnohospodárstvom a výrobou potravín.

Kennedy vo svojom článku píše, že Gates pomohol zorganizovať uzávierky, ktoré viedli k 100 000 bankrotom, uvrhli miliardu ľudí do chudoby a každý mesiac zabili 10 000 afrických detí, pričom sám v USA skasíroval 20 miliárd dolárov.

Potichu kúpil aj obrovské množstvo poľnohospodárskej pôdy. S takmer 100 000 akrami je najväčším vlastníkom poľnohospodárskej pôdy v USA. Gates investoval veľa peňazí do geneticky modifikovaných rastlín, patentov na semená, umelých potravín, umelej inteligencie a je zapojený do potravinových gigantov ako Coca-Cola, Unilever, Philip Morris, Kellogg’s, Procter & Gamble a Amazon, ako aj do nadnárodných spoločností ako napríklad Monsanto a Bayer, pesticídy a výroba hnojív.

V 18 afrických krajinách, kde Gates zaviedol transgénne plodiny, stúpol hlad o 30 percent.Rovnako ako pri svojich očkovacích programoch, tvrdí Kennedy, ma Gates aj v potravinárskom priemysle “voľnú ruku”. Dodáva, že Gates sa nezameriava iba na výrobu potravín.

Jeho chápadlá zasahujú tiež hlboko do zdravotníctva, väzenského systému, online vzdelávania, sledovania a umelej inteligencie. Gates sa naučil využívať globálne krízy, či už pandémie, podnebie, hladomor alebo hromadné vymieranie.

Spoluprácou so spoločnosťami ako Monsanto a propagáciou geneticky modifikovaných plodín vedie chemickú vojnu s ľudským zdravím, uviedol Kennedy.

Vo svojej podrobnej synopse sa venuje aj Veľkému resetu, ktorým chcú elity „nastoliť svetovú vládu“. Kennedyho článok objasňuje, aká je sila Gatesa ďalekosiahla a ako je cieľom každého programu, ktorý financuje, zasiať smrť a zničenie.MoMZdroj: uncut-news.ch

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

1 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Lia
Lia
19. februára 2021 19:15

Mal by ho dať niekto dole…
Nech je na svete väčší kľud…

jana
jana
19. februára 2021 20:27
Odpovedať  Lia

on už je dole …. toto “dohráva” partitúru jeho klon ….

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x