Muž, ktorý zarába miliardy

George Soros, jeden z najväčších ničiteľov svetovej eugeniky, ktorého náboženstvom je presvedčenie, že jeho život a bohatstvo sú jediné dôležité oproti všetkým ostatným.

Muž, ktorý zarába miliardy tým, že vedie celé štáty do chudoby, sa rád predáva ako „humanista a záchranca“. Taktika, ktorú už Rockefellerovci používali po zatlačení ľudí na smrť.

Ako všetci vieme, Soros má rád, keď ho vidíme ako spasiteľa a humanistu, a venuje miliardy všetkým mimovládnym organizáciám na celom svete, aby organizovali nepokoje proti všetkým, ktorí nie sú ochotní podriadiť sa centrálnym bankám, pre ktoré v skutočnosti pracuje, a aby vyzeral ako milý dedko, ktorý káže „láska nie nenávisť“ (nebol vlastne ani z mimovládnej organizácie-POV Epstein?).

Jedným z takýchto Sorosom platených mimovládnych organizácií, ktoré hlásajú lásku a šíria nenávisť, je londýnska nadácia „Hope not Hate Foundation“. Teraz tento stroj špinavej propagandy vyvinul novú stratégiu na zničenie QAnons na telegrame. Namiesto toho, aby povedali „sme hrozbou“, ako to zvyčajne robili, pokúsia sa nás teraz rozdeliť od @SABMYK, ale nie sme takí hlúpi, ako si myslíš Soros!

Sme QAnon # WWG1WGA !!! TOTO JE SPARTA a TOTO @SABMYK!

Zostávame spolu!

Nemôžete nás rozdeliť!

W

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x