Ranná káva od zajaca 13.2. 2020

Vždy vyzerá, akoby na niečo čakal….. kde je Jared ?


Nikto, kto dostal obálku neprežije. Žiadne vyjednávanie.Dan Scavino je neustále u Trumpa, prečo asi ???


Pre Nový Zéland a Austrálske pobrežie bolo vyhlásené varovanie zemetrasenia a tsunami, ktoré bolo zrušené.Išlo o zničenie a zaplavenie DUMBS, tak ako sa to stalo pred týždňom v Španielsku kde o zemetraseniach 6,6 nebolo nikde zverejnené.

W


Arturo D’Elia priznáva UKRADNUTIE VOLIEB v USA.

W


Biden zaplavuje USA nelegálnymi migrantmi kvôli udržaniu moci demokratmi.


Na základni Twentynine Palms Marine chýba 10 kíl výbušnín. Vypísali aj odmenu pri lokalizovaní.

https://abc7.com/…/missing-explosives-military…/10320573


Okresný prokurátor okresu Fulton County oznámil guvernérovi Kempovi, že čo sa týka volieb, bude nariadené vyšetrovanie jeho federálnej vlády ⚡️⚡️🍿🍿


…na Super Bowl v rámci operácie Game Over zatknutých 75 obchodníkov s ľuďmi… K…


https://politicalwire.com/…/trumps-impeachment-defense…/

Je piatok. Dvaja demokrati mali len posledné dva dni na to, aby predviedli svoj prípad proti Trumpovi pomocou videí, tweetov, rozhovorov atď. Piatok začína náš dvojdňový obrat. Na naplnenie máme 16 hodín, ale zjavne nám stačí 8. Čím ten čas vyplníme. Videá, texty, e-maily, správy atď. Koho si privedieme k slovu? Existuje niekoľko doozies, ktoré by sme mohli vybrať. Určite majú možnosť zajtra doručiť TKO. Všetko, čo bolo povedané, Q povedal, že jedinou cestou je armáda. Pripravte sa teda na to, čo to ešte môže znamenať.

W


Guvernér ďalšieho štátu (Oklahoma) ruší Bidenove nariadenie. Florida, Texas, Južná Dakota, Iowa a Oklahoma, takze 5 zatial…Nejako sa to Joeovi…zacina rucat.

https://republicanstory.com/oklahomas-republican…/


Bidenova administratíva sa chce pomstiť Floride za neposlušnosť. Chce zaviesť obmedzenia na vnútroštátne cestovanie kvôli covidu. Paradoxom je, že odkedy guvernér Floridy DeSantis zrušil väčšinu opatrení a ľudia sa takmer vrátili k normálnemu životu, počet prípadov klesol, čo Bidenovu administratívu znepokojuje dvojnásobne. DeSantis sa nielen postavil Bidenovi, začal ťaženie proti Big Tech, ale ešte môže odhaliť aj covidový podvod v plnej paráde.

https://thetruedefender.com/biden-administration…/


Ako zničítš mediá? Napíš scenár, nakŕm ich falošným rozprávaním, ktoré im šteklí v ušiach a nechaj ich, nech sa s tým rozbehnú a zničia. Pasca nastavená. Nikdy sa z toho nedostanú. Trump riadi show. Mat.


Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x