Veľký reset – Schwab začína chápať

Schwab začína chápať, že iluminický Veľký reset nemá šancu na úspech, pokiaľ sa nestane dominantnou ideológiou vo svete. A to sa nestane kvôli odmietnutiu Ruskom a najmä Čínou.

Fakt, že sa Čína od Veľkého resetu odpojila, musí byť pre jeho ohlasovateľov veľkým šokom. Dala by sa nazvať veľkou zradou Číny. Boli si istí, že po zhodení Trumpa volebným podvodom im už nič nestojí v ceste a Čína sa po desaťročiach technologických darov od USA (a Západu) náležite odvďačí a poslušne nastúpi v jednom šíku s novými pánmi sveta.

Lenže v rozhodujúci moment, po prevzatí moci v USA, tesne pred konečným víťazstvom, Čína otáča a pripája sa v hlavných konceptuálnych bodoch k Rusku, aby demonštratívne Veľký reset odmietla.Schwab (a jeho bábkovodiči) začínajú chápať, že za týchto okolností nemá iluminický plán Veľkého resetu nádej na úspech.

Pre svoju principiálnu neľudskosť nemôže prežiť v prostredí, kde súťaží s ľudským konceptom – ľudia by ho okamžite odmietli a prešli na druhú stranu, ktorá je dosť silná na to, aby neľudskému konceptu oponovala reálnou alternatívou.

Koncept Veľkého resetu môže prežiť iba v podmienkach úplnej nadvlády, kde niet úniku. A práve táto podmienka čínskym postojom padla. Už s Ruskom by boli veľké problémy, no v spojení s Čínou by stál koncept resetu za pokus. No bez Číny plány padajú.

To znamená, že aj gigantická spravodajská operácia “Covid-19” prestáva mať pre inžinierov Veľkého resetu zmysel a ostáva na druhej strane, ako jej záverečné defilé využije pre vlastné ciele.

https://www.infovojna.sk/…/cina-odmita-velky-reset…

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Jana
Jana
28. februára 2021 1:08

Tohto “Švába” Už treba zašliapnut 🙏 https://inner-light.ning.com/m/blogpost?id=6370783%3ABlogPost%3A456335

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x