Nový partnerský projekt

Všetky partnerské projekty najdete TU

Náš nový zahraničný partner, ktorého sme zástupcom pre Slovensko. Ak máte záujem sa pripojiť a začať meniť veci k lepšiemu, napíšte nám mail.

Global Patriot Group (GPG) je globálny zdroj určený na prevýchovu, samo-vládnutie i a obnovenie vašich Bohom daných práv, alias neodcudziteľných práv, ako zvrchovaných jednotlivcov.

Vedomosti sú moc. Domnievame sa, že obyčajové právo slúži ľudstvu, ale naša vláda používa občianske právo, ktoré je prostriedkom skorumpovaných bankových súdov na vyvolanie zotročenia slobodných ľudí. Obyčajové právo sa riadi jednoduchým pravidlom „Robte ostatným to, čo chcete, aby robili vám.“

V priebehu rokov tí, ktorých sme si zvolili, aby nás zastupovali, podvodom vytvorili z našej vlády systém útlaku a skresľovania informácií zhora. My ľudia sme nikdy nepochopili, koľko moci máme.

Ústavy a listiny práv po celom svete ustanovili pokyny určené na obmedzenie právomocí našich štátnych zamestnancov zaručovať naše práva. Čokoľvek mimo týchto ústavných hraníc je neplatné.

GPG je tu na to, aby podporovala mužov a ženy ako ste vy, pri vytváraní zhromaždení de jure a veľkých porôt vo vašej krajine,  kraji, meste, štátnej správne a zákonne. Pozývame vás, aby ste sa k nám pripojili pri rozširovaní vášho hlasu cez našu pobočku na Slovensku – Králičiu noru.

Global Patriot Group môžete sledovať aj na aplikácii telegram https://t.me/GlobalPatriotGroup

Všetky partnerské projekty najdete TU

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x