POZOR!!!

POZOR !!!

BEZ ohľadu na to, akej rasy, pohlavia alebo náboženstva ste, bez ohľadu na to, za koho ste hlasovali, bez ohľadu na to, či nenávidíte Donalda TRUMPA, bez ohľadu na to, či nenávidíte policajtov alebo vládu všeobecne, bez ohľadu na to, či milujete správy CNN / MSNBC a nenávidíte VŠETKY OSTATNÉ KANÁLY, NIE JE TO ZÁLEŽITÉ, AK STE MLADÍ ALEBO STARÍ. NEMÁZALEZI CI SA ZAUJÍMATE O POLITIKU, CELOSVETOVEMU MIERU, ZNÁSILNENIU ALEBO KORUPCII: Veľmi skoro sa rozšíria hrozné správy.

Bude sa zdať nemožné tomu uveriť. Otrasné, nechutné, neuveriteľné veci. Otrasie vašim svetom a môže obrátiť naruby všetko, v čo ste verili.

Ľudia, ktorých poznáte, budú obvinení z neuveriteľných a obludných vecí. Môžu to byť ľudia v Hollywoode, politici, novinári, popové hviezdy, charity, náboženskí vodcovia, inštitúcie, hlavy štátov, policajti atď.

Chceme, aby ste vedeli, že DOBRÍ ĽUDIA viedli tichý boj za obrazovkou, aby zachránili svet pred strašnými hrôzami. Bola to osamelá a tichá vojna.

Je pravdepodobné, že ste si to ani nevšimli. Ale čoskoro budete. Sme iba skupina anonymných ľudí z celého sveta. Nechceme peniaze ani slávu.

Nemohli sme sledovať, ako svet horí a nič nerobiť, preto sa vás snažíme VAROVAŤ.

Podporili sme nášho PREZIDENTA Donalda J. TRUMPA v jeho úsilí zbaviť sa všetkých v žumpe.

Je mi jedno, či sa vám náš PREZIDENT páči alebo nie. Chcem len, aby ste vedeli, že vás ochráni bez ohľadu na to, aké hrozné veci sa stanú vyjdú najavo.

Prosím, nebojte sa.

Budete v bezpečí.

Zlí herci budú postavení pred súd.

DOBRÍ ĽUDIA BUDÚ ŽIŤ ŠŤASTNÝ ŽIVOT.

DETI / DOSPELÍ V OTROCTVE BUDÚ VYSLOBODENY‼ ️W

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4.8 4 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Akia
18. februára 2021 7:04

Tak jsem si říkala že tam na fb na noře stále něco mazali ty zrůdy až to smazali úplně. Takové informace jako byli na Noře nikdo nemá. Já jsem zase asi něco někde napsala špatně či co do hesla a nejde mi se přihlašovat. Jen když nsjefu na odkaz. Vezuel jste světlo velké a zarive

oslava
oslava
15. februára 2021 14:01

God blesYou and Mr.Trump and all !,,

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x