Ranná káva od zajaca 14.2. 2021

Po hlasovaní o nevine líder amerického senátu pre menšiny Mitch McConnell vyhlásil, že Trump je morálne zodpovedný za nepokoje v Kapitole. Označil Donalda Trumpa za „prakticky a morálne zodpovedného“ za podporu jeho priaznivcov. Tento článok je zo včera zo stránky Reuters… dnes záhadne zmizol…..


MICHEAL JACKSON

Vždy to bolo súčasťou plánu. Bol jednou z prvých HVIEZD, ktorá verejne vystúpil proti Iluminatom vedel o obchodovaní s deťmi a mnohých zachránil! Kabal sa najskôr pokúsil zničiť jeho verejný obraz ohováračskými obvineniami, potom sa ho rozhodol eliminovať. M.J. bol nútený simulovať svoju smrť, aby ZACHRÁNIL SVOJ ŽIVOT! JEHO SYMBOLY, SPRÁVY V TEXTE SVOJICH PIESNÍ, DNES MAJU VEĽMI ŠPECIÁLNY ZMYSEL…

W


Trumpova právnička tvrdí, že by sa Hillary Clintonová dala obviniť na základe nového precedensu Trumpa impeachementomV článku II ods. 4 ústavy sa uvádza: „Prezident, viceprezident a všetci civilní úradníci Spojených štátov budú odvolaní z úradu pre obžalobu a odsúdenie za vlastizradu, úplatky alebo iné závažné trestné činy a priestupky.“A článok I, oddiel 3 hovorí:To, čo sa dialo v Senáte posledný týždeň, zjavne nie je súdny proces obžaloby. Hlavný sudca John Roberts predsedá. Donald Trump nie je prezidentom. V skutočnosti ho už americkí voliči odvolali z funkcie.


Reportérka NBC New York Katherine Creagová náhle zomrela vo veku 47 rokov *Rommel*
Aký je váš názor ? Je Amy Joova obetovaná dcéra, alebo nie ?


„Najnovšie správy“

Prezident Trump oslobodený Senátom v procese obžaloby.

Hlasovalo sa 57-43, pričom 67 bolo potrebných na usvedčenie. Sedem republikánov hlasovalo s demokratmi:

Burr , Collins, Cassidy, Murkowski, Romney, Sasse , Toomey

Toomey

Toomey


Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x