Vyhlásenie Donalda J. Trumpa, 45. prezidenta Spojených štátov amerických

PALM BEACH,

FL 13.02.2021

Vyhlásenie Donalda J. Trumpa, 45. prezidenta Spojených štátov amerických.

Najprv by som sa chcel poďakovať svojmu tímu oddaných právnikov a ďalším za ich neúnavnú prácu pri presadzovaní spravodlivosti a obrane pravdy. Moje hlboké poďakovanie patrí aj všetkým senátorom a členom Kongresu USA, ktorí sa hrdo postavili za ústavu, ktorú si všetci ctíme, a za posvätné právne zásady v srdci našej krajiny.

Naša vážená ústavná republika bola založená na nestrannom právnom štáte, nevyhnutnej záruke našich slobôd, našich práv a slobôd. Je smutným komentárom našich čias, že jedna politická strana v Amerike dostane voľný priechod na očiernenie vlády zákona, očierňovanie orgánov činných v trestnom konaní, povzbudzovanie davov, ospravedlňovanie výtržníkov a transformácia spravodlivosti na nástroj politickej pomsty a prenasledovanie, čierna listina , zrušiť a potlačiť všetkých ľudí a stanoviská, s ktorými alebo s ktorými nesúhlasia.

Vždy som a vždy budem zástancom neochvejného právneho štátu, hrdinov presadzovania práva a práva Američanov pokojne a čestne diskutovať o problémoch dňa bez zloby a nenávisti. Toto bola ďalšia fáza najväčšieho lovu čarodejníc v histórii našej krajiny. Žiadny prezident nikdy neprešiel ničím podobným a pokračuje to ďalej, pretože naši oponenti nemôžu zabudnúť na takmer 75 miliónov ľudí, čo je vôbec najvyšší počet za súčasného prezidenta, ktorý za nás hlasoval len pred pár mesiacmi.

Chcem tiež poďakovať miliónom slušných, pracovitých a zákonodarných občanov milujúcich Boha a krajinu, ktorí statočne podporovali tieto dôležité zásady v týchto veľmi zložitých a náročných časoch. Naše historické, vlastenecké a prekrásne hnutie za to, aby bola Amerika opäť skvelá, sa iba začalo. V nasledujúcich mesiacoch sa s vami musím o veľa podeliť a teším sa na pokračovanie našej neuveriteľnej spoločnej cesty k dosiahnutiu americkej veľkosti pre všetkých našich ľudí. Nikdy nič také nebolo!

Máme pred sebou toľko práce a čoskoro sa nám objaví vízia jasnej, žiarivej a neobmedzenej americkej budúcnosti. Spoločne nie je nič, čo by sme nemohli dosiahnuť. Zostávame jedným ľudom, jednou rodinou a jedným slávnym národom pod Bohom a je našou zodpovednosťou uchovať toto nádherné dedičstvo pre naše deti a pre ďalšie generácie Američanov.

Nech Boh žehná vás všetkých a nech Boh požehná navždy Spojené štáty americké.

W

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x