Premier včera v Poľsku

Premiér Igor Matovič včera v Poľsku na tlačovke opäť bez rúška. Pre mňa, za mňa, ja mu tu handru nevnucujem – ale prosím, keď sám rúško ostentatívne nenosí, tak nech nešikanuje celé Slovensko… A k tomu ešte škandál s ivermectinom – veď čítajte, priatelia:

 1. Ak si dáte rúško dole vy, tak dostanete takú pokutu, až sčerniete. To, že sme si s Robertom Ficom dali na chvíľu rúško dole počas spievania hymny 17.novembra vonku na čerstvom vzduchu, je už tri mesiace témou v každej televíznej debate – lebo niet väčšieho škandálu.
 2. Ale Matovič si v uzavretej miestnosti veselo reční bez rúška a nikto nič. Papalášizmus non plus ultra.
 3. Tak to povedzte rovno, pán premiér, že rúško je nanič. Lebo keby malo význam a zachránilo vám život, tak by ste si ho asi dobrovoľne nedali dole.
 4. Celému Slovensku vysielate signál, že rúško mať v miestnosti netreba. Ako premiér. Ako ten, ktorý má ísť prvý príkladom.
 5. A môžete sa stokrát vyhovárať na protokol – určite vám to rúško nikto nasilu nestrhával z tváre. Doma na Slovensku lámeme rekordy v počte mŕtvych. Fakt super načasované, pán Matovič.
 6. Čo si o tom ľudia majú myslieť. Vy sa jeden deň pretŕčate bez rúška a druhý deň budete nadávať bežným Slovákom, že to oni môžu za krízu, lebo oni sú nezodpovední. Čo tak sa pozrieť do zrkadla!
 7. Vy ste ten, čo tu z rúška urobil náboženstvo. Tak si nerobte zo Slovákov srandu.
 8. Ak vás nabudúce zastaví policajt, že nemáte rúško, priatelia, ukážte mu fotku Matoviča a pošlite policajtov za ním – nech ukážu, či na Slovensku platí rovnosť pred zákonom.
 9. V skutočnosti sú Matovičovi životy Slovákov ukradnuté. Prečítajte si, čo v aktuálnom rozhovore hovorí analytik Mesík – vláda pácha s ivermectinom sabotáž!
 10. Tisícky ľudí mohol tento liek zachrániť, no na Slovensku sa k nemu kvôli vláde nedostanete. V Egypte v lekárni ho kúpite za 80 centov, tu si ho Slováci musia chodiť pokútne kupovať za 65 eur do Rakúska a báť sa, aby ich nechytili ako nejakých zločincov.
 11. A zase v tom má prsty Matovič a jeho poradca Jarčuška. Podľa Mesíka Jarčuška pretláčal od apríla 2020 neúčinný liek remdesivir, lebo je vraj spoločne so svojimi blízkymi, citujem, “na výplatnej listine firmy Gilead, ktorá remdesivir vyrába a predáva”. A sme doma.
 12. Matovič zarába na špajchliach, a tak sa Slováci musia chodiť hromadne nakazovať na celoplošné špajchlovačky. Umierajú kvôli jeho ziskom.
 13. Iní zarábajú na neúčinnom lieku, tak sa sabotuje dovoz ivermectinu. Ľudia umierajú a chlapci na vláde si pakujú vačky.
 14. A potom sa na nás Matovič chechce z Poľska – bez rúška, bez výčitiek svedomia, bez hanby. Čo na tom, že šikanuje celé Slovensko, čo na tom, že ľudia umierajú, čo na tom, že prichádzajú o všetko. Hlavné je, že jemu sa rinú chechtáky na Pavlinkin účet.
 15. Už si to konečne povedzme na rovinu: ľudia neumierajú kvôli Covidu. Ľudia umierajú kvôli Matovičovi. A čím dlhšie tam bude, tým viac ich bude umierať.

Zdroj: Lubos Blaha: tuhttps://www.facebook.com/2047997592105476/posts/2880675468837680/?d=n

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x