Rusko odsúdilo režim prenasledovania priaznivcov Trumpa


Ruské ministerstvo zahraničia vydalo vyhlásenie odsudzujúce vládu Spojených štátov pod vedením Joea Bidena za „prebiehajúcu perzekučnú kampaň“, ktorá sa koná „proti komukoľvek, kto nesúhlasí s výsledkami posledných prezidentských volieb“. Hovorkyňa ruského ministerstva zahraničia Maria Zacharová vo svojom vyhlásení predniesla štipľavé hodnotenie situácie v oblasti ľudských práv v USA za vlády prezidenta Joe Bidena.

Russia Blasts Biden Regime For ‘Persecution’ Of Trump Supporters, Political Dissidents
Zacharová opísala prebiehajúci zákrok proti Trumpovým lojalistom v USA:

„FBI údajne začala viac ako 400 trestných vecí a požiadala o viac ako 500 príkazov na prehliadku a predvolanie podozrivých osôb, vzniesla obvinenie a zadržala asi 200 ľudí. Iba niekoľko desiatok obžalovaných bolo prepustených na kauciu alebo do domáceho väzenia. Ostatní sú vystavení tvrdému tlaku a členovia ich rodiny a sociálneho kruhu sú nútení vydať „pohodlné“ svedectvo. Navyše ľudia, ktorí neboli ani oficiálne obvinení, prichádzajú o prácu, je im zakázané používať sociálne médiá a sú verejne ostrakizovaní.

Spochybnila tiež „objektivitu orgánov činných v trestnom konaní“ zapojených do tejto kampane, pričom uviedla, že konajú na základe príkazov a „v súlade s príbehom súčasnej správy, ktorá vyhlásila udalosti zo 6. januára 2021 za nepokoje a všetkých, ktorí boli v ten deň blízko Kongresu USA okrem plieniteľov. “
Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
jana
jana
18. februára 2021 21:19

ja sa už neviem dočkať, kedy vyjde najavo to “divadlo” s “bidetom” …. všade je také ticho … nikde o ňom žiadne správy … ako keby ani “nebol zvolený za prezidenta USA” … žiadne tlačovky, žiadne brífingy, žiadne vyhlásenia …. aj hluchému a slepému musí dojsť, že je to všetko “fraška” ….

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x