Koľkí z vás ešte neotvorili oči pre pravdu?

Koľkí z vás ešte neotvorili oči pre pravdu? 

Koľko z vás je stále uväznených v strachu, ktorý sprevádza ľudstvo po celú dobu!  Uväznení v starej viere, pretože skúsenosti prežívané počas postupných inkarnácií boli v skutočnosti naplnené bolesťami, utrpením a manipuláciami zo strany tých, ktorí mali vždy na starosti, alebo sa aspoň zmocňovali pozícií, kde mohli mať úplnú kontrolu nad  ostatné. 

 Zneužívanie autority a podriaďovanie sa ľuďmi vždy existovalo od príchodu Archónov na túto planétu.  Prostredníctvom poddruhov a plazov rás došlo k páreniu s ľuďmi a k ​​vzniku hybridov.  Práve tieto hybridy zaujímajú prakticky všetky mocenské polohy na povrchu Zeme.

 Bez emócií, sú chladnokrvní. Ale veľmi túžia po moci a dominancii. Páchajú najväčšie zverstvá bez akejkoľvek viny alebo ľútosti.  Jediný pocit, ktorý majú, je pocit totálnej a neobmedzenej moci.

 V dnešnej dobe je viac ako 90% všetkých pozícií moci tu na Zemi stále s týmito rodinami plazov.  Prefíkaní a inteligentní podviedli väčšinu ľudí navždy.  

 Sú vlastníci hlavných finančných zdrojov, médií;  farmaceutický, potravinársky a zbrojný priemysel;  využívanie prírodných zdrojov, ako je ropa, zlato, diamanty a iné nerasty;  jej moc bola vždy zakorenená v náboženských, vzdelávacích, umeleckých a športových inštitúciách;  v organizáciách ako OSN, Nasa, CIA, WHO, skrátka dokonca aj v tisíckach mimovládnych organizácií, ktoré boli maskované a ktoré neukazovali, čo sa skrýva za ich prejavom.

 Musíte si uvedomiť, že ŽIADNA ORGANIZÁCIA SKUTOČNE NEMÁ ZÁUJEM O VAŠE ZÁUJMY A VAŠE DOBRO.

 Celá táto špinavá hra zo strany Reptiliánov sa teraz končí.  Vedomie dostane infúziu Svetla. 

 Nefyzické entity, ktoré ich podporovali, boli odstránené.  Prebudenie ľudského svedomia znižuje strach a Cabalu ovládlo zúfalstvo.  Vedia, že ich čas vypršal!

 Vždy si pamätajte, aj ako formu útechy, že zviera útočí najviac, keď je najviac zranené.  Čím viac útočí, tým je v kúte.  Čím je to nebezpečnejšie, tým viac sa bojíme.  Je to forma prežitia.  Temní sa zúfalo snažia prežiť.  Teraz to už nebude možné, pretože Tvorca už dal „dosť“.  Ich vláda skončila!  Tu na tejto planéte Zem sa skončilo duálne učenie.

Preto šírte svetlo kde sa len dá aby čo i len málo izkirka vzplanula a prebudila tých čo ešte spia. 

W

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x