Trump má všetko

Ako sa všetci mate ?

Dúfam že blokujete ten šum okolo seba. 

Trump bude kandidovať 2024? Hlúposť !

Jarred kontroluje Trumpa aby ostal mimo sociálnych sieti ? Hlúposť ! Na smiech!

Trump prehral voľby kvôli svojim poradcom ? Umrel vam mozog ?

Tam von je plno ľudí, ktorí vás chcú zmiasť, nepodľahnite im, dávajte pozor koho sledujete a veríte mu ! Viete dobre, že toto neboli len ďalšie voľby ! Je to oveľa väčšie – veľký obraz svetovej politiky.

Ak sa stratíte v králičej nore fake news povedie vás to do stratena. Pokúšam sa každému ukázať celý obraz nie len čiastočky.

Ešte raz opakujem Trump vyhral úplne masívne,  akciách v histórii amerických prezidentských volieb. Zhabané stroje dominiom reflektujú minimálne  410 hlasov zboru voliteľov a to nezahŕňa hlasy pre Trumpa ktoré boli vyhodené a spálené ako napr. v Kalifornii. 

Trump má všetko , Biden nie je prezidentom. Iba preto, že neviete každý detail Trumpových tichých krokov  neznamená, že Trump nemá nad všetkým kontrolu !

Je to jeho tím.

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4.7 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
21 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
jana sa
jana sa
15. septembra 2021 15:20

kedy tipujete, že niečo z toho, o čom hovoríte bude na ta3?

Mima
Mima
21. februára 2021 17:28

https://m.topky.sk/cl/13/2030461/jasnovidka-predpoveda-aky-bude-rok-2021-toto-podla-nej-zazijeme-v-najblizsich-mesiacoch
Podľa všetkého TRUMP ešte tento rok zatočí kolesom osudu. Táto jasnovidka má naozaj dobré predpovede. Netreba klesať na duchu. 🙂

Jana
Jana
21. februára 2021 12:50

Potrvá ešte veľmi dlho a ak vôbec sa niečo prejaví. Lebo vždy to bolo koncom roka december potom január potom marec a teraz sa to prejaví až za niekoľko rokov! A stále sa nič nedeje….

https://youtu.be/q1O3xJFq2LE

Jana Gajdošová
Jana Gajdošová
21. februára 2021 14:32
Odpovedať  admin

Ohľad berú na tých neprebudenych ktorých by to akože položilo. A čo ostatní ktori o tom vieme alebo aspoň veríme…my čo? My môžeme kapať a byť obmedzovaní za to že sa nenechavame spajlovať či očkovať!!! Na nás kto berie ohľad, na tých čo prišli o prácu, podnikanie, že nepracujeme!!! My ktorí sme verili že sa niečo udeje tak zasa sme na poslednom mieste lebo berú akože to že ovce by to neuniesli!!! Prestávam tomu veriť že sa niečo také vôbec deje!

Jana Gajdošová
Jana Gajdošová
21. februára 2021 14:58
Odpovedať  admin

Ďakujem naozaj povzbudivé slová. Ale už to trvá naozaj dlho….a človek sa snaží brať to takto ale niekedy to už ide naozaj ťažko. Kiež by to bolo naozaj ako vravíš (píšeš)

Kristýna NaF
Kristýna NaF
21. februára 2021 17:44
Odpovedať  Jana Gajdošová

Bolo dôležité prebudiť čo najviac ludí, aby sme pochopili klamstvo v ktorom nás od nepamati držali. Mali sme sa naucit hladat sami odpovede a podla pocitu, tej jedinecnej navigácie v nás, selektovat v tom mori informacii. Uvideli sme špinu, čisté peklo, ale je tu i svetlo, láska, nádej… To ako rychlo nastane zmena je i na tebe. Buď budeš sedieť nerozhodne na dvoch stoličkách a balansovať medzi verím a neverím – to nas moc neposunie. Ale ak sa nad to, čo sa deje vedome povznesieš a každá tvoja bunka v tele uverí v plán, v tú slobodnú realitu, tak ju budeš žiť jednak už dnes a zároveň budeš svojou myslou a srdcom generovať obrovskú silu ktorá pritiahne tú budúcnosť po ktorej tak túžiš.
To, čo vidíš vonku, je to čo bolo v minulosti vytvorené, to sa musí rozpadnúť, prestan si to všímať, nedávaj tomu energiu, zakrpatie to a zmizne…Snažia sa nás zastrašovať, ty sa cíť ako na koni a vnímaj to ako ich posledné šteky…Usmievaj sa…Cíť sa slobodne…už teraz, lebo vieš…Treba sa naozaj len rozhodnúť!

Lebo prebudený človek ešte zákonite neznamená vedomý tvorca reality a o to tu ide, aby nás tvorilo čo najviac s rovnakým zámerom.

Skús si pozrieť video čo pripájam.

https://www.youtube.com/watch?v=MV_RQiXH24c

Jana Gajdošová
Jana Gajdošová
21. februára 2021 17:46
Odpovedať  admin

Dúfajme že to bude čoskoro;-)

jana
jana
21. februára 2021 19:52
Odpovedať  Jana Gajdošová

presne na toto som aj ja dnes myslela, keď som počúvala nové video od Elli – že nemôžu všetko naraz “prezradiť”, lebo by 90 percent ľudí to neunieslo a umrelo….. ja nie som zlá, nie som zákerná … no načo je na tejto krásnej planéte toľko “hlúpych neprebudených” ľudí???? Tak ako som sa “JA” prebudila, tak si myslím, že sa mohli aj ostatní …. a nie si zo mňa a iných robiť srandu už dlhé roky … a teraz my prebudení máme čakať, až sa oni “ráčia” prebudiť? To sa mi fakt nezdá fér …. stále brať na niekoho ohľad … presne ako píšeš Jani – kto bral ohľad na nás? Nik …. moje deti ma nazvali, že som asi v nejakej sekte satanistov, keď “točím už dlhé roky” o satanizme, o Vatikáne … o zle …. stratila som všetkých priateľov … a teraz ja mám byť ohľaduplná? … sakra … vôbec sa mi to nepáči … som nasratá …. prepáčte za ostré výrazy … no som mimo republiku, nemôžem sa dostať späť kvôli vymyslenému vírusu … a dokedy??

Jana Gajdošová
Jana Gajdošová
21. februára 2021 20:34
Odpovedať  jana

Presne! To je ono! Vždy viac trpia neprávom ti prebudení!! Prečo by to tak malo byť! A neverím bludu že by to prežilo len 9percent populácie. Ja som to predychala úplne v pohode. Pomohla mi aj kniha muj otec byl MiB. Rôzne knihy videa články….

jana
jana
21. februára 2021 21:27
Odpovedať  admin

aj ja ju mám ….. no tie informácie sú skutočne len pre prebudených … ovce by to nepochopili ….

Bressy
Bressy
8. apríla 2021 8:47
Odpovedať  jana

Jakou knihu a kde ji najdu o Trampovi co bude ano?Napiste na em.bressy1313@gmail.com….dekuji

jana
jana
8. apríla 2021 19:22
Odpovedať  Bressy

ahoj, hovoríme tu o knihe “Muj otec byl MIB” – je to niečo fantastické, odporúčam každému prečítať – prikladám recenziu – https://www.blog.eugenika.sk/2019/11/22/recenze-jan-van-helsing-jason-mason-muj-otec-byl-mib/

Jan
Jan
15. mája 2021 10:52
Odpovedať  Jana Gajdošová

Kolko pýchy a sebeckosti máš v sebe…Aj kvôli takým ako ty sa to ešte neudeje…

Jana
Jana
15. mája 2021 14:16
Odpovedať  Jan

Nepotykala som si s Vami, tak sa spamatajte s kým sa bavíte. Vôbec ma nepoznáte tak sa starajre o seba…cvok!!!

21
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x