ENERGETICKÉ PROBLÉMY V USA

Viete, že takmer celý Texas bol niekoľko dní bez energie? Spočiatku sa hovorilo o problémoch spojených s nízkymi teplotami.  O spoločnosti, ktorá spravuje elektrickú sieť v štáte, ktorá by vykonala malú kontrolu a prevenciu, sa hovorí už dlhšie.

 Napriek tomu Patrioti objavujú ešte zaujímavejšie indiskrétnosti.  Urobili prieskum a zistili, čo našli:

 Ukázalo sa, že v ten istý deň, keď Biden odstavil plynovod Keystone, tiež zrušil bezpečnosť v elektrickej sieti na 90 dní (Trumpov výkonný príkaz rok predtým chránil americkú elektrickú sieť tým, že Číne nedal žiadny prístup).

 Bingo!  S najväčšou pravdepodobnosťou Biden (podľa programu svojej strany) zrušil energetickú nezávislosť Spojených štátov amerických, ktorú znovu zaviedol Trump.  Čína opäť v obraze. 

 Je to počítačová invázia, je to zdravotná invázia, ale zjavne je to aj energetická invázia.

 Čína napáda USA, ale správy sa o tom nezmieňujú.

 Toto je nový výkonný príkaz Joe Bidena:

 „Výkonná objednávka 13920 z 1. mája 2020 (United States Wholesale Power System Protection) je pozastavená na 90 dní.

 Prečo to urobil Biden?

 Všetko je vždy vysvetlené vo vykonávacom predpise.  Biden svojich majstrov.  Výkonný poriadok objasňuje, že je nevyhnutné „obnoviť vedu s cieľom čeliť klimatickej kríze“.

 Verím, že s krízou polárneho studeného podnebia v Texase by bolo pre amerických občanov lepšie mať elektrinu, mohli by sa zohriať.

 Vďaka tomu je ideológia nezmyselná: zabíja ľudí.

 Patrioti však objavili ešte viac:

 Ukázalo sa, že USA majú nulové transformátory, ktoré boli vyrobené v Číne pred rokom 2009. V rokoch 2009 až 2019 Čína vyrobila 200 svojich transformátorov, čo predstavuje 60% ich energetickej siete.

 [Bingo]

 Výkonný príkaz Trumpa z 1. mája 2020 v skutočnosti uvádza:

 „USA by už nemali kupovať transformátory a ďalšie zariadenia elektrickej siete vyrobené v Číne.  Poukázal na to, že je dôležité ukončiť vzťahy, ktoré majú americké spoločnosti priamo s čínskymi spoločnosťami a nadnárodnými spoločnosťami, ktoré vyrábajú transformátory v Číne, ktoré sú následne pripojené k elektrickej sieti v USA.

 Čínske elektrické zariadenia je možné integrovať do softvéru a hardvéru, ku ktorým je možné získať prístup na diaľku, čo zlepšuje schopnosť Číny páchať kybernetické útoky [vždy sme to tvrdili a Trump to vždy vedel].  Pretože silové transformátory sú obrovské a vážia medzi 100 a 400 tonami, nie je ľahké identifikovať zabudovaný softvér alebo hardvér.  Existuje tiež potenciálne hardvérové ​​riziko, pretože falošné položky sa dajú ľahko zapojiť do veľkých výkonových transformátorov. ““

 V tomto okamihu môže byť výpadok napájania z Texasu kybernetickým útokom Číny.

 Takto sa dnes vedú vojny.

 Každý národ by mal mať svoju vlastnú energetickú, potravinovú, peňažnú a zdravotnú nezávislosť (pamätajte na pleťové masky, injekčné striekačky a pľúcne ventilátory zakúpené z Číny? 

 Na záver Biden prvý deň vo funkcii otvoril americkú elektrickú sieť pre Čínu.

 O 3 týždne neskôr je 5 miliónov bez elektriny.

W

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x