Koľko z vás má dnes pocit, že žije vo filme?

Koľko z vás má dnes pocit, že žije vo filme?  Ťažko uveriť, že to, čo sa deje s našou krajinou, je skutočné.  Rada: niektoré z nich sú, mnohé z nich nie sú.

 Pamätajte, že máte právomoc rozhodnúť o type filmu, v ktorom sa nachádzate.  Dráma.  Špionážny film.  Vojnový film.  Akčný thriller.  Film o viere.

 Asi najlepšie sa to dá opísať ako v dokumente.

 V dokumente si stále môžete vybrať povahu a scény vo filme.  A nezostanete s jednou podstatou scenára.  Život je taký, aký si ho zvolíš.  Taký môže byť aj váš dokument.

 Nezabudnite doň zahrnúť niektoré komediálne scény.

 Ako keď Ted Cruz ide do Cancúnu, zatiaľ čo Texas je zamrznutý a pokrytý snehom.  Ted môže zaručiť jeho znovuzvolenie prijatím každého voliča.  Po ďalšej snehovej kalamite Ted vezme všetky svoje deti do Cancúnu!  Skvelý otec.  Tak-tak senátor.

 Zahrňte niektoré scény, ako napríklad Saturday Night Live.  Zahrňte Joeyho „Bribesa“ Bidena, ktorý hrá prezidenta z filmovej zostavy Castle Rock.  Jeho úlohu môže hrať niekoľko hercov.  Líčenie je rozprávkové a pomerne lacné.  A v dnešnej dobe v Hollywoode vyrábajú také životne podobné masky!

 Zvážte vytvorenie niektorých scén zo súčasnej verzie Nedotknuteľných – Eliot Ness prenasledujúci a zatýkajúci členov FBI a CIA.  Ness vedela, ako chytiť zločincov!  Kde je Ol ‘Eliot, keď ho potrebuješ?  Oživte ho na veľkom plátne vášho dokumentu!

 Vážne, nezabudnite sa smiať.  Napriek obavám a obavám z krajiny je život stále dobrý.  Užívajte si rodinu a priateľov.  Tešte sa zo svojich šteniat (alebo z domácich miláčikov podľa vášho výberu) a z krásneho sveta okolo vás.  Pomôž kamarátovi.  Vďaka tomu sa budete cítiť lepšie a vaša záťaž bude o niečo ľahšia.

 Vždy sa nezabudnite smiať, pretože smiech je často najlepším liekom.

 V dnešnej dobe sa často smejem.  Štátny bar v Gruzínsku, Dominion, komiksy tlačené propagandistickými médiami atď. Poskytujú takmer neobmedzenú zásobu vtipov a žolíkov.  Niektoré z ich komediálnych scénok sú veselé!

 Časom sa vo svojom dokumente vrátim k scénam Perryho Masona.  Možno hodiť aj nejaké ďalšie momenty Atticusa Fincha.

 Milujem svojich nasledovníkov.  Nezabudnite sa usmievať, aj keď máte pocit, že vám láme srdce.  To nieje.  Nie je to ani vaša krajina.  Všetko bude dobré.  Počkaj na Pána.

Slová Lina Wooda.

W

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x