Scavino a Trump MIL Intel Comms! ­čŹ┐

D├║fam, ┼że ste v┼íetci pre┼żili skvel├Ż v├şkend!

Scavino zmenil svoj IG pr├şbeh na Mar-a-Lago hraj├║ci ÔÇ×U2ÔÇť.

Lockheed U-2, je americk├Ż jednopr├║dov├Ż motor, prieskumn├ę lietadlo vo vysok├Żch nadmorsk├Żch v├Ż┼íkach prev├ídzkovan├ę americk├Żm letectvom a predt├Żm pilotovan├ę CIA. Poskytuje denn├ę a no─Źn├ę zhroma┼ż─Ćovanie spravodajsk├Żch inform├íci├ş za ka┼żd├ęho po─Źasia vo vysok├Żch nadmorsk├Żch v├Ż┼íkach.

Trumpova fotografia mala srdce okolo ─żavej ruky. Oto─Źte fotografiu, je to symbol americk├ęho velenia ┼ípeci├ílnych oper├íci├ş. Je to jednotn├ę velenie bojovn├şka poveren├ę doh─żadom nad r├┤znymi veleniami zlo┼żiek zvl├í┼ítnych oper├íci├ş arm├ídy, n├ímornej pechoty, n├ímorn├şctva a letectva ozbrojen├Żch s├şl USA.

Kancel├íria strategick├Żch slu┼żieb AND mala rovnak├ę logo a bola rozpusten├í v roku 1945. Medzi funkcie OSS patrilo pou┼żitie * PROPAGANDY, podvracania a povojnov├ęho pl├ínovania *. Bola to predchodky┼ła CIA.

Q4163: Ak├Ż medi├ílny majetok sa narodil na farme (CIA)?
Q3126: Obamova rodina spojená s CIA?

Trump ni─Ź├ş CIA prostredn├şctvom arm├ídy! ­čśë

KremoX

Spread the love

You may also like...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihl├ísi┼ą sa na odber
Upozorni┼ą na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vlo┼żen├ę sp├Ątn├ę v├Ązby
Zobrazi┼ą v┼íetky koment├íre
jana
jana
22. februára 2021 20:33

Trump├şku – ni─Ź ich poriadne .. a tak fakt poriadne, od podlahy … nech u┼ż vid├şme v├Żsledky … modl├şm sa za teba …. v├şkend bol aspo┼ł u m┼ła fam├│zny …. no ako tu dala Elli to posledn├ę video – som na ceste “medzi” 3Da 5D … tak├í “bez du┼íe, be cie─ża ….” …

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam nap├şsali v├í┼í n├ízorx
()
x