VATIKÁN UŽ NEBUDE MESTOM – ŠTÁTOM

Taliansky parlament v drvivej väčšine hlasoval za obsadenie Ríma Vatikánom, čím oslabil vládu katolicizmu nad mestským štátom.  V  januári zatkli desiatky kardinálov vrátane samotného pápeža Františka.  Každý vedel, že Vatikán je centrom medzinárodného pedofilného kruhu.  Prevádzka má kódové meno Sportlihgt. 

Talianska vláda nemá jasný postoj k tomu, čo robiť s architektonickým bohatstvom budovaným v priebehu storočí.  Slávni ľudia hovoria, že veľa budov sa zmení na múzeá.  „Toto je poetická spravodlivosť,“ povedal jeden štátny zamestnanec.  Pretože počet škandálov so zneužívaním detí, vrátane tých bohatých a mocných, stále rastie, je nemožné utajiť, že tieto prípady sexuálneho násilia a vykorisťovania detí sú organizované na celom svete a často ich svet riadi.Silný vplyv na spoločnosť a politiku. 

Je dokázané, že svetový priemysel obchodovania so sexom je lukratívnejší ako kombinovaný narkotický a zbrojný priemysel.  Napriek tomu môžeme byť informovaní o škandále zneužívania detí rímskokatolíckou cirkvou, ktorý pokračuje veľkú časť posledných sto rokov a pravdepodobne dlho predtým.  (Celá história existencie Vatikánu ako inštitúcie sa riadi touto praxou – môj biely, I. Lukáš.).  Jezuiti ovládli Londýn v roku 1825 za pomoci rodiny Rothschildovcov a zmenili sa na najmocnejšiu ekonomickú moc v Anglicku.  Ekonomické vedenie katolíckej cirkvi sa datuje od roku 1823. do tej doby, keď sa táto ríša rozpadla.  

 W

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
jana
jana
22. februára 2021 20:27

vážení moji krásni, žiem v Taiansku a tieto vaše úžasné správy by som už rada videla aj v TV – lebo tu papa František je takmer každý deň v TV a moja pani domáca “srdcom aj telom katolíčka” sa denne modlí k nemu a celej vatikánskej cirkvi …. a ja by som im už tak rada povedala pravdu – no asi by ma nabrali na vidly a vyhodili z domu ….(ak by ma rovno nezamordovali …)

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x