Ak ľudia nebudú vzdialení od seba v Kanade na 6 stôp náramok začne pípať alebo vibrovať

Vláda v Ontáriu investuje 2,5 milióna dolárov do nositeľnej technológie sledovania kontaktov, ktorá upozorní používateľov, ak mohli byť na pracovisku vystavení účinkom "c", a bude pípať alebo vibrovať, ak sa nachádzajú v dosahu šiestich stôp od inej osoby.

V tlačovej správe vydanej vo štvrtok vláda uviedla, že poskytuje technologickú spoločnosť Facedrive Inc. založenú v roku 2016, financovanie prostredníctvom fondu Ontario Together Fund.

Peniaze budú použité na nasadenie TraceSCAN - nositeľnej technológie sledovania pre ľudí, ktorí pracujú alebo trávia čas v zariadeniach, kde je používanie smartfónov - a teda prístup k aplikácii C Alert - je obmedzený. To môže zahŕňať miesta, ako sú letecké spoločnosti, školy, staveniská a domy dlhodobej starostlivosti.

„Ak ktokoľvek v pracovných priestoroch nahlási pozitívny výsledok testu C, pracovníci HR alebo BOZP sa môžu prihlásiť na hlavný panel online hlásení a zistiť, s kým boli v kontakte a aké sú úrovne ich rizika, potom pošlite oznámenie o expozícii. Sledovanie kontaktov bude jednoduché so zaznamenaním všetkých kontaktov z bezprostrednej blízkosti. “

Zariadenie bude tiež pípať alebo vibrovať u používateľov, ktorí sú od seba vzdialení menej ako šesť stôp.

Táto technológia je doplnkom k aplikácii C Alert, ktorá využíva technológiu Bluetooth na informovanie ostatných používateľov, ak prišli do kontaktu s niekým, kto mal pozitívny test.Používateľom tiež umožní kontaktovať miestnu jednotku verejného zdravotníctva prostredníctvom formulára prostredníctvom aplikácie.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Mima
Mima
23. februára 2021 13:23

Šibnutosť v priamom prenose. 😱

jana
jana
23. februára 2021 21:27
Odpovedať  Mima

keby hlúposť nadnášala – tak by už väčšina lietala …..

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x