Aktualizácia Lin Wood

AKTUALIZÁCIA – NOVINKA: Najvyšší súd zaujme stanovisko vo štvrtok 25. februára. Kvôli jasnosti nevieme, či je to viac ako názor. Takže * jeden alebo viac názorov.

🔹 Vyššie uvedená aktualizácia obsahuje najnovšie informácie založené na súčasnom stave prípadu. Ľudia čakajú na aktualizácie a výsledky prípadu a Lin Wood bol rovnako ako ktokoľvek z nás znepokojený, že tento prípad bude vypočutý.

Tu dnes povedal:

Lin Wood: Mnohí dnes sledujú a čakajú na najvyššieho člena USA. Na svojej konferencii tribunál rozhodne, či budú prípady GA, Michigan a Pensylvánia pokračovať.

„Ak súd povie NIE, dozvieme sa, že väčšina súdu je skorumpovaná. Prípady vychádzajú z platného zákona o čiernych písmenách. Voľby v týchto štátoch boli nezákonné a protiústavné. Zmenili volebné pravidlá bez súhlasu štátnych zákonodarcov.

🔹Ak súd rozhodne, že veci budú pokračovať, nebudeme s istotou vedieť, či je väčšina súdu narušená, kým nebudú prijaté konečné rozhodnutia, ktoré môžu trvať mesiace. Pamätáte si rozhodnutie Obamacare?

Možno súd umožní, aby veci pokračovali a získali čas skôr, ako budú odhalení skorumpovaní sudcovia.

Ak väčšina súdu nie je skorumpovaná, malo by sa rozhodnúť dnes v prípade Pensylvánie. GA a Michigan mali dostať osvedčenie o inverzii a vyšetrovacej väzbe, aby dodržali zákon v prípade Pensylvánie.

Werden Dnes sa veľa dozvieme o väčšine sudcov nášho Najvyššieho súdu, nech už budú rozhodnutia akékoľvek.

🔹 Stále sa modlite, aby sa dnes spravodlivosť skončila.

Lin Wood 🙏🏼 ♥ ️🇺🇸

Zdroj: TU

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Nikolas
Nikolas
23. februára 2021 7:46

Vcera som na qanone cital ze “Najvyšší súd dnes ráno zvrhol sériu zostávajúcich výziev volebných procesov a volebných výsledkov v niekoľkých štátoch”

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x