Čo je to 5D?

Čo je to 5D?
Pamätám si na začiatku roku 2000 všetky rozhovory o dôležitosti vzostupu a dosiahnutí piatej dimenzie. Stretol som ľudí (veľa z nich boli učitelia), ktorí by mi povedali, že už žijú v piatej, siedmej alebo dokonca jedenástej dimenzii, a ja som ustúpil, uvažoval a premýšľal … hmm. Spochybnil som ich tvrdenia preto, lebo som videl, že títo ľudia stále majú veľmi ľudské (3D) problémy, s ktorými sa zaoberali, najmä fyzické choroby alebo bolesti, problémy s peniazmi, problémi so vzťahmi a osobnostnými obmedzeniami.

Rozmery
Takže, ako to vždy robím, ponoril som sa do svojho „tútora vo vnútri“, môjho srdca a opýtal som sa „duše“:  „Čo je to vlastne 5D?“ Keď sa moje vízie a odpovede začali valiť, prvou položenou otázkou je, že existuje 5D frekvencia, ktorá sa práve teraz prekrýva so Zemou, rovnako ako frekvencie viacerých dimenzií. V bdelom vedomí väčšiny ľudí sú zabudovaní do tretej dimenzie a žijú v 3D svete.

3D
3D nás núti zamerať sa výhradne na fyzickú stránku, pričom naše telo má veľký vplyv. Väčšina ľudí žije s vedomím 3D. Kľúčovými faktormi sú život z čisto 3D pohľadu (ktorý funguje v dualite alebo dimenzii protikladov), prežitie, sexualita, osobnosť, strach, súťaženie, nedostatok a žiarlivosť. Často sme v stave obáv alebo obáv z toho, čo robíme alebo nemáme. Aby sme sa dostali ďalej ako v 3D, musíme zvýšiť naše vedomie a vyvolať duchovný rozmer.

4D
Pochopenie štvrtej dimenzie alebo 4D zvyčajne prerazí, keď máme životnú výzvu alebo krízu a dostaneme „budíček“. Starší nás označovali ako „spáčov“ alebo „spánkových chodcov“, ak žijeme úplne z 3D pohľadu. Život z 4D pohľadu znamená, že stále fyzicky žijete v 3D a ste si vedomí všetkého, čo to obnáša, a pracujete s ním, ale zameriavate sa tiež na lásku, zdieľanie, službu, súcit, silu duše a mysle a schopnosť prilákať a vytvoriť to, po čom túžite. Vaše psychické schopnosti sú omnoho silnejšie s úrovňou vedomia 4D. Cítite, čo sa stane, skôr ako sa to stane, a intuícia sa tiež zvyšuje. Život v 3D svete s vedomím 4D je normou pre väčšinu ľudí, ktorí sú teraz na vedomej duchovnej ceste.

5D
Potom prichádzame do piatej dimenzie alebo 5D. Na Zemi teraz žijú stovky tisíc ľudí s touto úrovňou vedomia. Vidím, že to rastie každý deň. Keď sme pozdvihli svoje vedomie na úroveň 5D, skutočne máme hlboký súcit so všetkými živými bytosťami. Na tejto úrovni je väčšina ľudí vegetariánskych, ak nie vegánskych. Pre niekoho žijúceho v 5D by bolo nesmierne ťažké jesť svoje bratské a sesterské duše v telách zvierat. Z pohľadu 5D zakladáme väčšinu našich rozhodnutí na tom, čo vládne duša. Hovorím „najviac“, pretože stále budete robiť rozhodnutia založené na osobnosti (hlave), pretože stále pevne žijete v 3D svete a musíte vo svojom každodennom živote komunikovať s ľuďmi a organizáciami na všetkých úrovniach.

Keď vaše vedomie funguje v 5D, veľa 3D sveta pre vás bude takmer „neviditeľným“. Možno doslova neuvidíte iných ľudí, ktorí fungujú na čisto 3D úrovni. Koľkokrát som doslova prešiel priamo okolo ľudí, ktorých poznám a „nevidel“, je podstatný. Rovnako by vás títo ľudia tiež nemuseli vidieť. Preto sa toľko vzťahov posúva a mení, akonáhle stúpne naša úroveň vedomia. Tiež zistíte, že to, čo vás predtým trápilo v súvislosti so svetom 3D, sa vám stáva menej dôležitým, pretože namiesto toho sa pevne sústredíte na vedenie svojho najlepšieho života, aby ste mohli pozdvihnúť planétu a všetkých, s ktorými prichádzate do styku.

Už sme tam?
Každý z nás už v každodennom živote kráča medzi dimenziami. Je to len tak, že niektorí ľudia, ktorí sa venujú uvedomovaniu občanov, zvyšovaniu ich vedomia, kráčajú medzi týmito dimenziami vedomejšie ako ostatní. Keď sa dozviete viac o svojom oduševnenom pôvode, automaticky začnete zvyšovať svoje vedomie a kontaktovať tieto vyššie dimenzionálne stavy. Takže „áno“, mnohí z nás už pracujú z 5D a žijú svoj normálny 3D život. Existuje samozrejme veľa dimenzií presahujúcich 5D a áno, niektorí ľudia pôsobia mimo nich a sú tiež pevne zakotvení tu na Zemi.

V skratke

Vedzte, že len preto, že ste si vedomí vyšších dimenzií a žijete s týmto vedomím, neznamená to, že opustíte svoje telo a Zem a nebudete sa zaoberať všetkými bežnými 3D problémami, ktoré sa objavia. Stále to robíte! Znamená to, že sa stanete vedomejším kozmickým občanom a dokážete sa vyrovnať s 3D svetom na múdrejšej úrovni, čo je skutočne dobré pre nás všetkých …

Zdroj: TU

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
jana
jana
23. februára 2021 21:23

presne preto som sa stala pred 6 rokmi vegankou, pretože “konzumovať” svojich “súputníkov” je nemysliteľné (čítala som o tom množstvo článkou) … no na to musí každý prísť sám na ceste prechodu do 5D …. nedá sa byť pokrytcom – jednou rukou hladiť svojho miláčika psíka a druhou rukou držať stehno kuracie a …… zamyslite sa priatelia, ešte je čas ….

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x